Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Miałeś w umowie za 0zł? Nie pytam, czy działało przez cały okres umowy, tylko czy był zapis w umowie, że dostajesz na cały okres umowy pakiet Eleven za 0zł.

W warunkach promocji na pakiet FMAX HD+FILM+SPORT+CINEMAX, który kosztuje 69,99 zł (jako minimalne zobowiązanie z opcją dokupienia VOD) i dodatkowo ten pakiet obejmuje jeszcze opcję Eleven formalnie ten pakiet ELEVEN jest za 0 zł i tak też pokazuje się na karcie Usługi w ICOK.

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 60zl. Pakiet VOD ewentualnie za dodatkowe 10zl.

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports HD za 70zl. Pakiet VOD ewentualnie za dodatkowe 10zl. I w tej ofercie robiono czasem "myk" w zapisie umownym, że Eleven kosztuje 0zl, podnosząc jednocześnie ceny za pozostałe pakiety. Co nie zmienia faktu, że za Eleven z kieszeni trzeba wysupłać dodatkowe 10zl miesięcznie. Nie dotyczy @Barti, bo on VOD na cały okres umowy zamienił na Eleven na cały okres umowy.

Edited by swojadroga

Koniec umowy za miesiąc . Mam pakiet max bez elevenow. Place 9 dyszek .

Na to mam telefon w plusie i płace 65zł z rata za telefon. Będę zrezygnował bo internetu w mojej okolicy nie uswiadcze.

Co mogę dostać . Dać rezygnację czy dostanę coś fajnego .

Cześć, pewnie tak jak wy tez jestem posiadaczem CP. Kończy mi się umowa za 2 miesiące, która trwała 30 miesięcy i jest to już 3 umowa. Na jakie warunki mogę liczyć przy założeniu, ze mam pakiet Rodzinny HD za 19,99zl? Nie wiem na co mogę liczyć w negocjacjach? Doradzicie? :)

P.S. Składać już wypowiedzenie?

Wypowiedzenie już dawno powinno być w CP.Ten pakiet np za 5 zeta przy umowie na 24/3.

rozumiem a Familijny za ile moge miec najtaniej?

I drugie pytanie jakbym chcial jeszcze internet od nich LTE tak kolo 40zl to sa jakies bonusy wtedy skumulowane?

Wypowiedzenie już dawno powinno być w CP.Ten pakiet np za 5 zeta przy umowie na 24/3.

a co jesli wypowiem a oni do mnie nie zadzwonia?

To sam dzwonisz a nie czekasz.Familijny 20zeta 24/3.

ale to dzisiaj moge zlozyc wypowiedzenie i kiedy mam zadzwonic i gdzie dokladnie?

ale to chyba musze poczekac az do nich dotrze to wypowiedzenie tak? Jak im sie oplaca pakiet za 5zl/m-c to ja nie wiem

Jak złożysz w punkcie to powinni od ręki wprowadzić do systemu.Przynajmniej tak jest w konkurencji tylko w CP musisz sam napisać.Pewnie nie opłaca a wielu nie wie o tym pakiecie w takiej cenie i łyka za 20zeta.

czaje, a powiedz mi jak wezme ten pakiet za 20zl to bede mial Sport HD? Jakie kanaly sportowe tam beda?

ok ale jakie kanaly sa w pakiecie Familijnym? Da sie to sprawdzic? Bo na stronie sa polaczone kilka i jedna cena za sume pakietow.

Oferta Rodzinny HD za 5zł, Familijny HD za 20zł, Familijny Max HD za 30zł są bez wymiany dekodera na 24 miesiące, z trzema pierwszymi gratis. Chcesz wymienić dekoder (HD na HD bezsensu), to ceny za pakiety są normalne, tzn.: Rodzinny HD za 20zł, Familijny HD za 40zł, Familijny Max HD za 50zł. Umowy wtedy masz: 29/4, 24/4, 15/1.

Edited by swojadroga

Oferta Rodzinny HD za 5zł, Familijny HD za 20zł, Familijny Max HD za 30zł są bez wymiany dekodera na 24 miesiące, z trzema pierwszymi gratis. Chcesz wymienić dekoder (HD na HD bezsensu), to ceny za pakiety są normalne, tzn.: Rodzinny HD za 20zł, Familijny HD za 40zł, Familijny Max HD za 50zł. Umowy wtedy masz: 29/4, 24/4, 15/1.

ok to dekodera nie wymieniam, myslalem tylko ze sami mnie zmusza czy cos. A wy co radzice? Lepiej Rodzinny za 5zl czy Familijny za 20zl? Telewizji sie jakos przesadnie duzo nie oglada, przewaznie zima. A nie mozna na krocej niz 24 miesiace? Mozna w trakcie sobie zmienic z tego za 5zl na ten za 20 i pozniej z powrotem?