Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem dość krótkim abo CP i C+ i widzę różnicę w traktowaniu stałych abonentów...Do CP wysłałem już zakończenie umowy (na 3 m-ce

przed jej zakończeniem), a teraz czekam na takie zakończenie umowy w C+ (dopiero na m-c przed jej zakończeniem)!

 

Jak zmienię telewizor to wezmę którąś z platform w wersji HD...ale po tym co czytam na forum nie będzie to wcale

dość proste :/:censored:

 

Może ktoś ma swoją refleksję na temat wątku :?:

 

Pozdrawiam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kineskopowym też pójdzie. Telewizor nie ma nic wspólnego z odbiorem kanałów HD. Dostaje tylko sygnał z jakiegoś źródła, w tym przypadku z dekodera. Fakt, że obraz w HD wygląda ładnie na telewizorze 16:9 HD Ready, ale ustawiając odpowiednie proporcje w dekoderze (4:3), potrafi normalnie wyświetlić obraz HD.

Żeby już nie robić całkowitego off-topic'u dołączę zdanie, że CP powinno postarać się o wymianę dekodera na HD przynajmniej tym, którzy mają CP od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby oglądać kanały HD wcale nie trzeba zmieniać telewizora, wystarczy mieć dekoder HD. Skoro widzisz różnicę w traktowaniu stałych abonentów CP i Cyfry, to mogłeś się z nami podzielić :> . Co do platform HD, to wszystkie mają w ofercie kanały HD.

 

Sorki, że tak zrozumiałeś mój poprzedni post, ale będę wymieniał starawy już hitachi na plazmę, bo lcd już mam !

 

Co do obsługi stałych abonentów to u CP chciałem wymienić sd na hd, ale jak do tej pory nie ma takiej opcji...poza pozostawieniem

sobie starego dekodera (ale temat był w innym wątku już maglowany :D ), natomist C+ stale oferuje jakieś promocje w opłacaniu

abonamentu dla swoich klientów...przynajmnie dla takiego odbiorcę jak ja :shock:

 

Zobaczymy jak się odbędzie zakończenie umów w obu platformach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...