Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

No skoro idziesz podpisać umowę do APSa to czemu nie miałbyś tam dostać dekodera?

ale tylko nową umowę, jeśli przedłużasz umowę przez infolinię to wysyłają dekoder kurierem (koszt 30 zł. z tego co pamiętam, ale nie zawsze).

No ale @jakublesniewicz napisał, że mu powiedzieli na infolinii że jak chce przedłużyć umowę to niech idzie do APSa, no to jak to jest w końcu?

A czy nowa umowa działa dopiero jak dostaniesz dekoder czy od razu po podpisaniu? W sensie że jak mam teraz Familijny a nową umowę podpisałbym na Fam + HBO to czy mi ten nowy pakiet zacznie obowiązywać od razu czy dopiero jak dostanę dekoder?

Jak sie nie dostaje? Wszyscy piszą że im proponują nowy dekoder przecież. Echostar HD.

Tylko kwestia tego czy istnieje jakakolwiek możliwość dostania go od ręki w APSie czy też zawsze trzeba czekać aż przyślą, a co się z tym wiąże moje kluczowe pytanie jest - czy nowa umowa zaczyna obowiązywać (czyli działają wszystkie pakiety) z dniem podpisania czy dopiero po otrzymaniu dekodera ??

Witam,

Dyskusja trwa. Na te warunki mam dać im odpowiedź do piątku. Nie wiem dlaczego taką mi zaproponowali. Jestem w CP od 2004 roku może dlatego. Tak kurier kosztuje 31 zł. A po ofertę do APS-u to po nową ( prosze czytać ze zrozumieniem ) nie po dekoder ani po umowę przedłużeniową.

Ach a jakbym chciał tylko familijny to opłata za dekoder 5 zł miesiecznie do abo. dekoder za 1 zł (opłata aktywacyjna czy jakaś tak).

Pozdro

Jakub

Wobec tego ponawiam moje pytanie gdyż jest ono dla mnie bardzo kluczowe:

Czy nowa umowa przy przedłużaniu zaczyna obowiązywać (czyli działają wszystkie pakiety) z dniem podpisania (ustalenia na infolinii) czy dopiero po otrzymaniu dekodera kurierem??

Już to przerabiałem podpisując w trakcie trwania starej umowy nową 2-letnią umowę przy zamówieniu dekodera HD. Nowa umowa zaczęła mnie obowiązywać ponad 3 tygodnie po otrzymaniu dekodera od kuriera - czyli dopiero od najbliższego okresu rozliczeniowego po otrzymaniu przesyłki. Co nie zmienia faktu że po otrzymaniu dekoder już był aktywowany na zamówione pakiety, ale abonament płaciłem jeszcze za starą umowę a nie za nową, czyli można powiedzieć że od otrzymania dekodera do wejścia umowy w życie był to okres bezpłatny.

Czyli przedłużając umowę, dopóki nie dostanę dekodera to nie pooglądam HBO? :/

he ciekawe :)

dzwoniłem dzisiaj do COK-u

bardzo miła pani nic nie wiedziała o przedstawionej mi ofercie

poprosiła o aktualizację danych ( adres, telefon ) podając mi przy tym jakieś numery zleceń

w kwestii rezygnacji podając mi kolejny numer zlecenia poinformowała mnie, że w ciągu 7 dni

zadzwoni ktoś do mnie z działu utrzymania klienta i przedstawi stosowną ofertę

na pytanie kiedy otrzymam nowy regulamin dowiedziałem się, że jest on wysyłany partiami

w kololejności mini, mini max, familijny itd :?:

he więc znów pozostaje mi cierpliwie czekać i na regulamin i na telefon :censored:

No to trochę sobie poczekamy (posiadacze Familijnego i wyższych :lol2: ), bo mini i mininmax to chyba większość abonentów CP :mrgreen:

Pewnie prędzej minie 3miesięczny okres wypowiedzenia, które wysłałem w ub. miesiącu...

@ iwik

No to trochę sobie poczekamy (posiadacze Familijnego i wyższych :lol2: ), bo mini i mininmax to chyba większość abonentów CP :mrgreen:

Sam pewnie masz mini więc pier :censored: takie farmazony :crazy:

Do mnie dziś zadzwonili.

Jakbym przedłużył umowę na familiny to bym dostał pełną ofertę na 3 miesiące, a jakbym wziął familijny z HBO to bym dostał Relax na 4 miesiące. Kiepsko to wygląda.

Na jaki okres ta propozycja?Rozumiem że na dotychczasowym dekoderze.Czy są skłonni podpisać umowę na 12 m-cy?

ja juz czekam 2 tygodnie i mi nadal przygotowują ofertę dzwonmilem do nich tydzień temu i jeszcze nie maja to dali mi numer zgłoszenia

Na jaki okres ta propozycja?Rozumiem że na dotychczasowym dekoderze.Czy są skłonni podpisać umowę na 12 m-cy?

Nie wiem bo to ojciec rozmawiał. I nie żeby mnie to interesowało bo chyba jestem coraz bliżej przejścia do Cyfry :D

W weekend dzwonili do mnie z CP z ofertą przedłużenia w pakiecie Mini (obecnie F+HBO w okresie wypowiedzenia - do końca lutego).

Proponują porozumienie na pakiet Mini (na moim starym sprzęcie) na 24 m-ce, pierwsze 5 m-cy 'gratis' + następna płatność za F+HBO będzie zaksięgowana już na konto Mini (nie zdążą w okresie świątecznym przesłać i odebrać podpisanego porozumienia przed wpływem następnej płatności). Myślę, że nie najgorzej, bo musiałbym jeszcze opłacić 2x F+HBO do końca umowy, czyli prawie 120 zł.

Do mnie dzisiaj dzwonili i mi zaproponowali

1. Dekoder HD z nagrywarka Dekoder HD DVR Echostar 7400 na wynajem za 1zżł i za dzierżawę nic nie płace

2 Pakiet Cinemax za darmo na 10 miesięcy i 4 miesiące aktualnego pakietu gratis

3. 5 miesięcy kanałów HD gratis

Umowa na 24 miesiące

Ja także otrzymałem dzisiaj nową ofertę przedłużeniową na pakiet Mini lub Mini Max

Otrzymałem następujące propozycje:

1) pakiet Mini - umowa na 24 miesiące

przez 3 miesiące nic nie płacę

przez 2 miesiące będzie pakiet Familijny

2) pakiet Mini z nowym dekoderem - umowa na 24 miesiące

1 miesiąc pakiet familijny

dekoder Echostar 717 za 99zł

dekoder Mini - 49zł

3) pakiet Minimax bez dekodera nowego - umowa na 24 miesiące

pierwsze 4 miesiące za darmo

pierwsze 3 miesiące pakiet familijny

Nie wysyłałem wypowiedzenia. Zadzwoniłem do BOA i powiedziałem, że jestem zainteresowany przedłużeniem dotychczasowej umowy (pakiet Mini) , ponieważ przeszła mi na czas nieokreślony. Konsultant przyjął zgłoszenie i kazał mi czekać na telefon, bo muszą mi przygotować ofertę. Po tygodniu czekania dzisiaj się odezwali i zaproponowali powyższe warunki.

Z tego co babka mówiła to ona była z innego działu i u nich proponowane są lepsze warunki niż bezpośrednio u konsultantów

Do mnie dzisiaj dzwonili i mi zaproponowali

1. Dekoder HD z nagrywarka Dekoder HD DVR Echostar 7400 na wynajem za 1zżł i za dzierżawę nic nie płace

2 Pakiet Cinemax za darmo na 10 miesięcy i 4 miesiące aktualnego pakietu gratis

3. 5 miesięcy kanałów HD gratis

Umowa na 24 miesiące

Brzmi dość ciekawie, a jak po promocji z kanałami HD, płatne w pakiecie czy kazdy z osobna?