Skocz do zawartości
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest to jakiś wyjątek, nie wiem od kiedy, ale wiem tyle, że pozostając przy obecnym pakiecie głównym (60 zł + 10 zł multiroom) jeśli chciałbym pakiet PSP to abonament wzrasta o 5 zł, a jeśli dodatkowo będę chciał pakiet eleven to dochodzi jeszcze 10 zł. Jest to informacja potwierdzona z mojej strony, rozmowy z konsultantami mam rejestrowane na własny użytek.

Niemniej jednak, może jest tak jak mówisz, ponieważ zwróć uwagę, że przechodząc przez konfigurator umowy z wybranym pakietem Familijny Max HD z kanałami PSP (tam jest też także i pakiet eleven) to abonament również wynosi 85 zł z multiroomem, ale podają, że dopłata za multiroom wynosi wówczas 5 zł, a nie 10 zł, które płacę obecnie. Takie trochę lawirowanie, ale skutek jest ten sam.

Edytowane przez bieniek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jest umowa na 24/6 to po jej wypowiedzeniu na 6 miesięcy przed końcem opłaca się brać 12/3, 15/3 czy znów 24/6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótsze bardziej się opłaca,bo można ich częściej wypowiadać i anulować płatne okresy.Masz teraz okazję wziąć krótką, jak jesteś na 24/6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pakiet rodzinny hd i płacę 25 zł w tym 5 zł za dekoder. Czy jak bym chciał przejść na pakiet rodzinny za 5 zł to będę musiał nadal płacić drugie 5 zł za dekoder czyli w sumie 10 zł? jeśli tak to jak zlikwidować tą opłatę za dzierżawę?

Edytowane przez szeryf27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy ale bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Proszę o pomoc w wybraniu oferty.

Wypowiedzenie złożone.

Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt.

dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa.

Chce zostać przy obecnym pakiecie

Co mi mogą zaproponować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa przedłużona,ostatnia była na 12/3miesięcy,teraz mam na 15/3.Pakiet fam max hd+sport+film+cinemax,do tego miesiąc gratis hbo+eleveny.Koniec starej umowy 14.09.2018,nowa wchodzi w życie od 14 marca,a hbo,i eleveny już świecą,zysk prawie 2 miechy gratis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi