Skocz do zawartości
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem czy jest to jakiś wyjątek, nie wiem od kiedy, ale wiem tyle, że pozostając przy obecnym pakiecie głównym (60 zł + 10 zł multiroom) jeśli chciałbym pakiet PSP to abonament wzrasta o 5 zł, a jeśli dodatkowo będę chciał pakiet eleven to dochodzi jeszcze 10 zł. Jest to informacja potwierdzona z mojej strony, rozmowy z konsultantami mam rejestrowane na własny użytek.

Niemniej jednak, może jest tak jak mówisz, ponieważ zwróć uwagę, że przechodząc przez konfigurator umowy z wybranym pakietem Familijny Max HD z kanałami PSP (tam jest też także i pakiet eleven) to abonament również wynosi 85 zł z multiroomem, ale podają, że dopłata za multiroom wynosi wówczas 5 zł, a nie 10 zł, które płacę obecnie. Takie trochę lawirowanie, ale skutek jest ten sam.

Edytowane przez bieniek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jest umowa na 24/6 to po jej wypowiedzeniu na 6 miesięcy przed końcem opłaca się brać 12/3, 15/3 czy znów 24/6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótsze bardziej się opłaca,bo można ich częściej wypowiadać i anulować płatne okresy.Masz teraz okazję wziąć krótką, jak jesteś na 24/6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam pakiet rodzinny hd i płacę 25 zł w tym 5 zł za dekoder. Czy jak bym chciał przejść na pakiet rodzinny za 5 zł to będę musiał nadal płacić drugie 5 zł za dekoder czyli w sumie 10 zł? jeśli tak to jak zlikwidować tą opłatę za dzierżawę?

Edytowane przez szeryf27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy ale bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Proszę o pomoc w wybraniu oferty.

Wypowiedzenie złożone.

Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt.

dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa.

Chce zostać przy obecnym pakiecie

Co mi mogą zaproponować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Umowa przedłużona,ostatnia była na 12/3miesięcy,teraz mam na 15/3.Pakiet fam max hd+sport+film+cinemax+3 miesiace gratis vod,do tego miesiąc gratis hbo+eleveny.Koniec starej umowy 14.09.2018,nowa wchodzi w życie od 14 marca,a hbo,i eleveny już świecą,zysk prawie 2 miechy gratis.

Edytowane przez Max2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile będziesz płacił? 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

60 zł.Bo z hbo i eleven rezygnuje.Kolejne wypowiedzenie idzie w połowie listopada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro składam wypowiedzenie (pozostało mi 6 pełnych okresów rozliczeniowych). Aktualnie mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + VOD + OTG za 69,99zł.
Chciałbym wziąć Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 70zł 24/6 (znalazłem taka opcje tutaj https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?page=558&tab=comments#comment-1387538).
Czy taka oferta nadal jest dostępna? Pytam, ponieważ jak dzwoniłem na infolinie (jeszcze nie wypowiedziałem umowy) z pytaniem co mogą zaoferować to podobno nie można wziąć samego Polsat Sport Premium bez Eleven. Będzie taka opcja po wypowiedzeniu, czy coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja:

Wypowiedzenie złożone.

Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt.

dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa.

Chce zostać przy obecnym pakiecie

Co mi mogą zaproponować?

Dzwonili z DUK:

12/3 bez wymiany sprzetu

15/1 z wymiana ale opłata 10 zł za czynsz

24/4 z wymiana sprzętu opłata za czynsz 5 zł

opłata za Familijny HD 40 zł.

Nie wiem co wybrać? Pomóżcie

Czy dobrze rozumiem że jak wezmę umowę na 15 miesięcy to będę mógł zawrzeć nową umowę już w 9 miesiącu?czyli 6 miesięcy przed końcem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dobrze rozumiesz, ale czynsz na pewno zostaje do kolejnego przedłużenia umowy z wymianą dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO jak pozbyć się tej opłaty za dekoder? czyli teraz najkorzystniej 24/4 i czynsz 5 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Obecna umowa z CP na 24 miesiące / pierwsze 6 gratis;  pakiet w podstawie Fam max hd+ film+ sport+ eleven + PS Premium + CP GO

jestem w 8 miesiącu kontraktu - pojawiła się potrzeba dobrania dodatkowego dekodera w multiroom.... - da się to jakoś dograć na "ludzkich warunkach" czy trzeba czekać na kolejne przedłużenie umowy?

Propozycja a APS- aneks : 36 miesięcy - 0 gratisów = nie do przyjęcia.

Edytowane przez wojtek509

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Romaldo napisał:

TO jak pozbyć się tej opłaty za dekoder? czyli teraz najkorzystniej 24/4 i czynsz 5 zł

Czynszu się pozbędziesz wybierając ofertę z Evobox PVR, bodaj z abonamentem przynajmniej 70zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyli w moim przypadku najwięcej co mogę wziąść to 24/4?

Czekać na inne oferty czy się decydować?

Czy jak teraz wybrałbym pakiet za 60zł czy po umowie mogę znowu zejść na Familijny HD?

Edytowane przez Romaldo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. Jak tam negocjacje wyglądają z cp ?? mi 2 miesiące do końca.. i nie wiem czy zostać na warunkach na bezterminowym ( 50 % rabat) brakuje  mi tylko Polsat sport premium i chciałbym go mieć .. ale tylko przedłużenie umowy i utrata rabatu ..  czyli bym miał 110 plus pewno 40 zl za Polsat sport premium .. i 20 zl rabatu .. to chyba średnio sie opłaca.. czy jest jakoś inaczej to liczone ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kubek1984 napisał:

witam. Jak tam negocjacje wyglądają z cp ?? mi 2 miesiące do końca.. i nie wiem czy zostać na warunkach na bezterminowym ( 50 % rabat) brakuje  mi tylko Polsat sport premium i chciałbym go mieć .. ale tylko przedłużenie umowy i utrata rabatu ..  czyli bym miał 110 plus pewno 40 zl za Polsat sport premium .. i 20 zl rabatu .. to chyba średnio sie opłaca.. czy jest jakoś inaczej to liczone ??

Witam, ja mam taką samą sytuację jak Ty. Maksymalny pakiet + mulitiroom z rabatem 50 % płacę obecnie 60 zł. W salonie dostałem dwie oferty. w obu umowa na 29 miesiecy (6 darmowych) . Pierwsza opcja zamiana HBO na Premium Sport i cena zostaje (60 zł) oraz druga do tego co mam mogę dołozyc Premium Sport i placic 71.60 zł. Złozylem wypowiedzenie i czekam na telefon, chociaz juz teraz uwazam te oferty za nienajgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyli tylko 11 zł byś płacił więcej ? A co z rabatem ? Wiadomo że, tracisz ... Nowy klient za full płaci 120 zł i 6 miesięcy za darmo co daje około 90 zł miesięcznie. Gdy się zaznaczy opcje smartdom dostajesz 3 miesiąc za darmo plus jakiś rabat ale po przeliczeniu wychodzi drożej niż bez smart domu.;p

Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z BOK ( bez wypowiedzenia ) Chciałem zobaczyć co zaproponują...

Rabat 25 zł , umowa na 29 miesięcy (  nic gratis nie ma ) przez pierwsze 12 miesięcy - 75 zł po 12 miesiącach  90 zł  do końca umowy za pakiet full plus sport premium i 1 multiroom. Czyli wypowiedzenie trzeba złożyć... moze w pukncie jak zobaczą wypowiedzenie coś mądrego dadzą

Edytowane przez kubek1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wszystko jasne.

Konsultanci wymęczeni do bółu:

OPCJE:

Zmiana sprzętu na EVOBOX PVR

Familijny HD 24/4 za 45 zł Przez 4 miesiące za darmo Familijny Max HD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł,

czyli po okresie promocyjnym jak nie zmienimy pakietu 55)

Familijny Max HD 24/4 za 55 zł Przez 4 miesiące za darmo VOD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł)

Familijny HD + HBO 24/4 za 65zł 4 miesiące za darmo Familijny Max HD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł

czyli po okresie promocyjnym jak nie zmienimy pakietu 75 )

Bez zmiany sprzętu dużo lepsze opcje.

np. Familijny HD 24/4 za 25 zł

PYTANIE:

Obecnie wymienili mi na PVR HD 7000 czy warto go zmieniać na EVOBOXA PVR dużo lepszy szybszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Romaldo napisał:

PYTANIE:

Obecnie wymienili mi na PVR HD 7000 czy warto go zmieniać na EVOBOXA PVR dużo lepszy szybszy?

Nawet się nie zastanawiaj,wymieniaj na evoboxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by nie patrzeć dwie dychy droższy pakiet.Wg mnie nie warto aż tyle dopłacać do Evoboxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dziś zanieść wypowiedzenie do POK i przy okazji zapytałem co oni mi zaproponują... było jeszcze drożej niz przez telefon :D i umowa na 36 miesięcy 😮

No nic teraz czekamy na DUK ...

Jak by co zawsze dzień przed końcem umowy mogę iść anulować wypowiedzenie i przechodzę na na czas nieokreślony z aktualnymi warunkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Romaldo napisał:

Bez zmiany sprzętu dużo lepsze opcje.

np. Familijny HD 24/4 za 25 zł

To niezła oferta ale podobno można dostać:

Familijny HD za 20 zł

Familijny Max HD za 30 zł

Oczywiście plus te darmowe miesiące, w przypadku umowy na 24/4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Krakus napisał:

Oczywiście plus te darmowe miesiące, w przypadku umowy na 24/4

A nie 24/3.Chyba w tej opcji były tylko 3 miesiące gratis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

36 miesięcy to sporo jak na umowę. Dobrze że nie oferują na 48 miesięcy. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi