Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów! :)

Mojej koleżance za niewiele ponad miesiąc kończy  się umowa, doradziłem jej złożenie rezygnacji ( tak też zrobiła) czeka teraz na telefon z duk. Ja osobiście posiadam pakiet premium to mniej więcej orientuje się w umowach. Koleżanka posiada niższy pakiet stąd prośba do was co można ugrać podczas rozmowy z konsultantem DUK.

 Oto szczegóły posiadanego obecnie pakietu.

-Pakiet Rodzinny

-dotychczasowy miesięczny abonament 24,90 zł

-jeden dekoder hd 6000 bez multiroomu

 

Doradzam koleżance przejście na pakiet Familijny Max HD (sport+film+cinemax), wymienienie dekodera na Evobox i dobranie 2x multiroom.

Czy ktoś z Szanownych Państwa mógłby mi udzielić informacji za ile idzie coś takiego ugrać, na jak długo 12,15 czy 24. czy w ogóle uda się wymienić ten sprzęt, jakie multiroomy dadzą 2000,3000 czy nowsze? Za wszelkie informacje dziękuję.

Aktualnie na stronie CP jest happy hour i mam porównanie ile nowy klient musi zapłacić za aktywacje itp, Czy w razie wymiany koleżanka musiałaby coś dopłacać (jakąś aktywacje). Jeśli zaś jako multiroom zaproponowali by dekoder 2000 albo 3000 to czy dekoder który aktualnie posiada mogłaby go używać jako jeden z multiroomu a drugi by CP dołożył? Dziękuję

Pytanie ile koleżanka ogląda kanałów i jakie.W tej chwili po wysłaniu wypowiedzenia, pakiet Rodzinny można otrzymać za 4,99zł,pakiet Familijny HD za 19,99zł,pakiet Familijny Max HD 29,99zł.Umowa na 24 miesiące w tym 3 gratis.Dekoder pozostaje ten sam.Pakiet Rodzinny w tej cenie jest trochę ciężko otrzymać,wszystko zależy na jakiego konsultanta trafimy,ale jest osiągalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam umowę na wszystkie kanały i mam evobox. Tylko chciałem przedłużyć umowę tylko oglądam sport i pozostałe kanały mnie nie obchodzą bo nie oglądam nich. Dekoder nie obchodzi mi tylko najtaniej mi wyszło. Miałem umowę na 29 miesięcy. Tylko kiedy wysłać wypowiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam premium max na wszystkie kanały telewizyjne i płace 49.99zl. Smartdom

Umowa jest na 29 miesięcy.

Ja chcę przedłużyć umowę na najtaniejszy z wszystkie kanały telewizyjne sportowe.

Tylko teraz nie chce już smartdom tylko telewizję zostawić.

Przepraszam za błędy bo mam afazje motoryzacyjne i od tego nie umiem dobrze pisać i mówić przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 15/1.

Familijny Max Hd + Sport HD + Film HD + Cinemax HD(59,99 zł) + Evobox(5 zł) + MR1(10 zł) + MR2(5 zł) = 79,99 zł/msc.

Dedodery do MR: HD3000, HD5500s(polecany), HD6000.

Może przenieść obecny dekoder główny na MR.

Przy aktywacji do zapłaty Evobox(49 zł) + MR1(29 zł) + MR2(29 zl) = 107 zł lub 72 zł, jeśli obecny dekoder zostanie jako MR.

 

Aha i jeszcze do takiego zestawu polecany zestaw antenowy Unicable.

To kiepsko.... Dokładnie ta sama oferta co jest aktualnie w happy hours. Źle mówie, nawet gorsza bo dla nowych klientów dają 24/6. Zawsze to 5 miesięcy darmowych więcej a i może coś w tym czasie usuną z listy a wtedy 15/3. Dzięki za pomoc :)koleżance polecę wziąć nową umowę.

 

Pytanie ile koleżanka ogląda kanałów i jakie.W tej chwili po wysłaniu wypowiedzenia, pakiet Rodzinny można otrzymać za 4,99zł,pakiet Familijny HD za 19,99zł,pakiet Familijny Max HD 29,99zł.Umowa na 24 miesiące w tym 3 gratis.Dekoder pozostaje ten sam.Pakiet Rodzinny w tej cenie jest trochę ciężko otrzymać,wszystko zależy na jakiego konsultanta trafimy,ale jest osiągalny.

Ooooo ta odpowiedź jest interesująca , A familijny max hd (sport film cinemax) to tak jak kolega wyżej pisał za 79.99zl z dwoma multi czy jednak taniej idzie wyrwać. Na pewno na bajkach jej zależało i TVN Turbo.

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz przy wypowiedzeniu umowy mozna dostać 15/5? Zawsze wysyłałem wypowiedzenie i oddzwaniali z ofertą 5 miesięcy darmowych przy 15 mc umowy. Dalej mozna takie waunki dostać o czytam że daje 3/15 a to trochę mało.

Jakie są standardowe oferty na dziś dla abonentów familijnego (39zł abo) bez zmiany dekodera i innych  tego typu  opcji

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja:

Pakiet Mini HD, 14,90zł

Dekoder HD 3000

Czego oczekuję:

Czegoś taniego, np. Pakiet Rodzinny na razie wystarczy, rozważam ofertę "do końca roku za darmo kanały z familijnego + cinemax, potem rodzinny + cinemax za 19,90". Wg. Mnie to korzystna oferta, ale nie wiem czy dla stałych klientów też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiepsko.... Dokładnie ta sama oferta co jest aktualnie w happy hours. Źle mówie, nawet gorsza bo dla nowych klientów dają 24/6. Zawsze to 5 miesięcy darmowych więcej a i może coś w tym czasie usuną z listy a wtedy 15/3. Dzięki za pomoc :)koleżance polecę wziąć nową umowę.

 

 

Ooooo ta odpowiedź jest interesująca , A familijny max hd (sport film cinemax) to tak jak kolega wyżej pisał za 79.99zl z dwoma multi czy jednak taniej idzie wyrwać. Na pewno na bajkach jej zależało i TVN Turbo.

Nie  wiem jak jest z multiroom,mam inny układ ale jeżeli chodzi o bajki i TVN Turbo,można by wynegocjować Familijny Max HD za 29,99 zł.Ta sama cena obowiązuje również po zakończeniu umowy,jest stała.Do tego dobrać nową umowę,pakiet Familijny\Rodzinny, umowa na 24 miesiące,do końca roku pakiet jest gratis i przez całą umowę jest gratis pakiet Cinemax.Odeszła by co pewien czas aktywacja karty w dekoderze podstawowym.

@forresty,@matjot przeczytajcie kilka postów wcześniej.Pakiet podstawowy bez dodatków,bez wymiany dekodera,z wypowiedzeniem umowy.Stała cena ,również po zakończeniu umowy.

@Gebius,wysyłasz wypowiedzenie,negocjujesz pakiet Rodzinny i pakiet Sport.Cena bodajże 39.99 zł.Umowa na 24 miesiące.Nie wiem jak jest z Elevenami.Po przedłużeniu umowy u mnie znikły z ICOK ale i tak z nich nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje z tym familijny max hd . Całkiem ciekawa oferta. Na infolinii DUK zaproponowano:

Familijny max hd za 29.99zl +15zl za 2x multi i 5zł za czynsz dekodera pvr 7000 co daje łączną kwotę 49.99zl . Ten dekoder co aktualnie użytkuje zostałby przekształcony na jeden z multiroomow a jako główny otrzymała by pvr 7000.

Czy można coś jeszcze ugrać przy w/w pakiecie? Np CPGO, OTG? I jaki mógłby być najkorzystniejszy czas trwania umowy. Zaproponowano jej 24/3 czy 15/1? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD za 29,99zł, Familijny HD za 19,99zł i Rodzinny HD za 4,99zł są dostępne tylko przy umowach długich. Przy umowach krótkich obowiązują standardowe ceny za te pakiety. Bezpłatne OTG jest dostępne przy umowach długich i standardowych cenach za pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pomoże ktoś wybrać proszę o pomoc jak wybrać pakiet sport i eleven najtaniej Mi wyszło.

 

ciężki temat bo jak rozumiem w chwili obecnej masz na usłudze TV Premium max i z tego co wiem o ile się nic nie zmieniło nie można zejść ze swojego pakietu na niższy bo w innym razie stracisz promocję na usługi w ramach smart domu. 

Sport - to zależy na jakich kanałach ci też zależy bo to szalenie nieprecyzyjne określenie - w każdym razie jeśli interesuje cię pełna oferta sportowa w ramach pakietu to jest to familijny max + film + sport+ cinemax+ eleven za 69,90 - w twoim przypadku cena była by niższa ze względu na rabat - ale moim zdaniem w twoim przypadku nie ma opcji zejśca z pakietu premium max :/

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD za 29,99zł, Familijny HD za 19,99zł i Rodzinny HD za 4,99zł są dostępne tylko przy umowach długich. Przy umowach krótkich obowiązują standardowe ceny za te pakiety. Bezpłatne OTG jest dostępne przy umowach długich i standardowych cenach za pakiety.

Dzięki za odpowiedź.

W takim razie co byście doradzali wzięcie familijnego max hd za 29.99zł 2x multiroomow czyli 15zł i 5 zł najem dekodera pvr 7000 co daje abonament w kwocie 49.99zl miesięcznie w umowie 24/3 .

Czyli zostaje 21 miesięcy płatnych , jeśli nadal będzie można na pół roku przed końcem przedłużyć umowę będzie to faktycznie 15miesięcy po 49.99zł (~750zł za 18miesiecy oglądania TV daje średnia miesięczną ~41.70zł.

Koszt aktywacji 1zl główny+1xmulti 29zł + 0zł dekoder obecny przekształcony na multi =30zł

 

Analizując obecne happy hours 24/6

Aktywacja Evobox +2multi to koszt rzędu 107zł

Abonament w tym pakiecie wynosi 79.99zł.

Faktyczny stan abonamentu to : 24-6=18-6=12miesiecy faktycznie płatnych.

12*79.99zł=~960zł

960:18=~53.40zł płaci faktycznie przez 18miesiecy.

Dobrze to wyliczyłem. Jeśli tak to chyba sam sobie odpowiedziałem. Wnioski nasuwają się same że najlepiej przedłużyć niż brać happy hours....Wiadomo pakiet nie był porównywany ten sam ale programy z wyższego pakietu i tak by rzadko oglądała.

 

 

Analizowałem jeszcze 15/1 po 69.99 bo tyle konsultant zaproponował ale to chyba najmniej opłacalne....

15-1-6=8miesiecy faktycznie płatnych po 69.99zł.

Wychodzi średnio na jeden miesiąc 62.30zl i ogląda tv tylko przez 9miesiecy załóżmy że po tych 9miesiacach dostanie ofertę 12/3 ..... Zresztą co tu gdybać . Jakby tak CP zrezygnował z anulowania miesięcy to by było dopiero.....

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już tego smartdom tylko zostaje telewizja po pozostałe wypowiadam usługi.

Najwięcej oglądam Polsat Sport i Polsat Sport i kanały eleven. Tylko kasami oglądam pozostałe kanały sportowe co grają nasi. A pozostałe kanały oglądam jak leci wystarczy mi rodzinny pakiet. Chcę wymienić evobox lub zostawić jak nie będzie prawie różnicy cenie dużej. Okres nie ma znaczenia. Jak coś dopisać proszę napisać bo ja jestem osobą niepełnosprawna i mnie można oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aster - przeniosą Ci Tenis Premium na nową umowę. Jeśli chodzi o to, czy Ci dają ofertę na 12 miesięcy - powiedz od razu czego oczekujesz i po problemie.

 

No i dokładnie tak się stało. :) Mimo iż pozostało 5-6 miesięcy do końca to na wieść o tym, że chcę przejść z Familijnego Max HD (+ Sport)... na Premium Max, konsultant od razu zaoferował mi 24/6. Jak napomniałem, że to za długo... to momentalnie przedstawił mi ofertę 12/3. Bardzo gładko poszło i choć każdy zapewne mógłby do tego dojść to odniosłem wrażenie, że samo wyrażenie chęci przejścia na największy pakiet przyspieszyło rozmowę.

 

Oczywiście na koncie zostaje najem Evobox za 5zł - ale to i tak się opłaca. Co ciekawe jak zadzwonił to byliśmy jakieś 2-3 dni w nowym cyklu rozliczeniowym, tak więc darmowe miesiące zaczynają się prawie za miesiąc od kolejnego cyklu, ale do tego czasu już mam podwyższony pakiet (następnego dnia jak sprawdziłem to wszystkie kanały zostały dodane). :)

 

Czyli od kolejnego cyklu 3 miesiące gratis, później 3 płatne... i wtedy ponowne wypowiedzenie umowy, czy przy 12-miesięcznej umowie się nie rozmawia z nimi już na półmetku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@wojtek509

Jeżeli główną ofertą jest telefon a TV za Pol ceny to przy przedłużeniu nie mogę zejść z pakietu premium na familijny max hd + sport i film bez utraty Smartdomu?

 

Wysłane z mojego NX511J przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sebaj.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na koncie zostaje najem Evobox za 5zł - ale to i tak się opłaca.

Gdybyś przy obecnej umowie miał Premium Max dekoder byś miał za darmo a tak ta opłata będzie się za tobą wlokła przez kolejne umowy, szkoda że nie zawalczyłeś by to zdjąć, może by konsul coś wykombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykombinowałby.
A w tym układzie taniej jest płacić piątaka czynszu, niż branie umowy 15/1 z wymianą Evo na Evo bez czynszu.

 

W układzie, który wybrał @aster z czynszem, koszty przez okres tylko dwóch umów, przedłużanych z anulowaniem 6 miesięcy wyniosą:

3x104,99zł (umowa 12/3) i 6x104,99zł (umowa 15/3), czyli 944,91zł 

W układzie wymiany Evobox PVR z czynszem na bezczynszowy:

8x99,99zł i 49zł aktywacji (umowa 15/1) oraz 3x99,99zł, co daje wydatek 1148,89zł.

 

Różnica 203,98zł, która wystarczy jeszcze na 40 miesięcy opłaty czynszowej. ;)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...