Skocz do zawartości

Drużyna A


bobasek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli używasz stacjonarnej nagrywarki DVD? No wtedy to rozumiem, ale moim zdaniem to rozwiązanie już przestarzałe i sporo tracisz na jakości. Do tego brak możliwości ingerencji w nagrany materiał (edycja i te sprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PNG nie ma żadnej kompresji, JPG ma, a w programach do przechwytywania zazwyczaj ma na dodatek bardzo wysoki jej stopień, wprowadzający dużo zakłóceń do obrazu.

Pamiętaj jeszcze o pełnej rozdzielczości. ;)

A tak w ogóle to jakie źródło - SAT czy DVB-T? Lepsza jakość TVP1 HD jest na SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat starań, tyle akcji, petycji ze strony fanów... a ja dopiero wczoraj dowiedziałem się, że "Drużyna A" wróciła do Polski. Dlaczego TVP nie zdecydowała się na jakąś akcję promocyjną? Dlaczego serial przeszedł bez echa, przez co opuściłem już kilka odcinków, a powtórek oczywiście TVP1 na razie nie przewiduje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat starań, tyle akcji, petycji ze strony fanów... a ja dopiero wczoraj dowiedziałem się, że "Drużyna A" wróciła do Polski. Dlaczego TVP nie zdecydowała się na jakąś akcję promocyjną? Dlaczego serial przeszedł bez echa, przez co opuściłem już kilka odcinków, a powtórek oczywiście TVP1 na razie nie przewiduje :/

 

 

powtórki są tego samego dnia w nocy ok 24 i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem w ogóle zapowiedzi ,,Drużyny A" w TVP1. Zresztą ,,Bonanzy" też. O powrocie serialu było głośno na forum. A nawet gdybym forum nie czytał, to dowiedziałbym się z programu telewizyjnego, który jest przeze mnie czytany codziennie. Akurat mi łaski nikt nie robią, nadając zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o wynikach oglądalności? Czy serial jest liderem pasma ? Czy ma wynik lepszy od Bonanzy ? Jakiego wyniku się spodziewacie ?

 

Rok temu wysłałem do wszystkich większych stacji pytanie o Drużynę A, tym do TVP i odpowiedzieli że przekażą wiadomość do odpowiedniego działu. Może takich wiadomości było więcej i zadziałało. Co powiecie teraz na Airwolfa w TVP?

 

 

Polecam artykuł

http://wykrzyknik.org/dziecinstwo-przed-tv-druzyna-a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze chociaż w wakacje powtórzyć.

 

Pomysł z TVP Seriale bardzo dobry.

 

powtórki są tego samego dnia w nocy ok 24 i tyle

To gitara, bo ja cały czas myślałem, że tylko o 00.00 w nocy emitują.

 

Ja nie widziałem w ogóle zapowiedzi ,,Drużyny A" w TVP1. Zresztą ,,Bonanzy" też. O powrocie serialu było głośno na forum. A nawet gdybym forum nie czytał, to dowiedziałbym się z programu telewizyjnego, który jest przeze mnie czytany codziennie. Akurat mi łaski nikt nie robią, nadając zapowiedzi.

A ja właśnie programu TV już nie kupuję odkąd w dekoderach pojawiło się magiczne epg :D Choć kiedyś regularnie (przeważnie Tele Tydzień) gościł w moim domu.

Ok, czasami od Święta, na specjalne okazje zdarza się jakiś program TV zakupić. Na epg przeoczyłem, bo też chyba nie podejrzewałem TVP o taki niespodziewany prezencik jak "Drużyna A". Dobra mniejsza o to - jestem happy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o wynikach oglądalności? Czy serial jest liderem pasma ? Czy ma wynik lepszy od Bonanzy ? Jakiego wyniku się spodziewacie ?
Spodziewam się słabych wyników, ponieważ promocji nie ma w ogóle.
Ja nie widziałem w ogóle zapowiedzi ,,Drużyny A" w TVP1. Zresztą ,,Bonanzy" też. O powrocie serialu było głośno na forum. A nawet gdybym forum nie czytał, to dowiedziałbym się z programu telewizyjnego, który jest przeze mnie czytany codziennie. Akurat mi łaski nikt nie robią, nadając zapowiedzi.

A ja właśnie programu TV już nie kupuję odkąd w dekoderach pojawiło się magiczne epg :D Choć kiedyś regularnie (przeważnie Tele Tydzień) gościł w moim domu.

Ok, czasami od Święta, na specjalne okazje zdarza się jakiś program TV zakupić. Na epg przeoczyłem, bo też chyba nie podejrzewałem TVP o taki niespodziewany prezencik jak "Drużyna A". Dobra mniejsza o to - jestem happy!

Program telewizyjny czytam w internecie, z papierowych teletygodników już dawno zrezygnowałem. Powiedzmy, że jestem eko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Ja też często korzystam z internetowych pr, ale nieregularnie.

 

@@Sorek21

@@Boogeyman

 

Bardzo ładne te wasze zapy/screeny.

HD może i jakieś jest, ale te czarne pasy po bokach... eh, psują wszystko.

Nie wiem jak Wy, ale już wolę oglądać w SD bez czarnych pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dobrymi serialami z lat 80; 90 powinni wrzucić do tvp seriale tam są bezpieczne bo w głównym kanale zaraz wywalą i koniec oglądania,,bo pojawił się jakaś powtórka programu rozrywkowego.. lub tasiemiec polski

 

Jaram się serialami z lat 60., 70., 80. i 90. ubiegłego stulecia. Nie myślałem, że po 10-15 latach będzie to towar aż tak deficytowy :woot:

 

Ale TVP i tak robi niezłą robotę. Mieliśmy przecież "Kojaka", potem "Bonanzę", teraz "Drużynę A". Ostatnio drugi raz zaserwowali nam "Z archiwum X" w TVP Seriale. Szkoda tylko, że o tak perfidnej porze. Fajnie jakby jeszcze powtórzyli "Świętego", "Randall i duch Hopkirka", "Co ludzie powiedzą" i białego kruka jakim są "Niebezpieczne ujęcia":

http://www.youtube.com/watch?v=puTff5-2qBk

 

Propsy dla TVN7 za "Columbo" w "HD". Mogliby jeszcze kiedyś powtórzyć. Wiem, że to kolejny już raz, ale niektóre seriale się po prostu nie starzeją, nie powszednieją.

 

Już nawet nie wspominam o serialu "Na wariackich papierach", który swego czasu był emitowany poza TVN-ami chyba wszędzie gdzie się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pana to juz mam dość jak nie Polsat to TV4 a za chwile pewnie puszczą w TV6

Myslę ze "Drużynę A" powtórzą kilka razy .

 

W Comedy Central Family też puszczali :D

 

PS. Mały offtop nam się zrobił. Jest na tym forum temat gdzie można byłoby sobie podyskutować o oldskulowych serialach nadawanych w polskiej TV? :) Bo to jest temat o "Drużynie A" i zapewne zaraz jakiś moderator zwróci nam uwagę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...