Skocz do zawartości

Drużyna A


bobasek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek87 jak też się bałem konfrontacji z czasem

Jestem rocznik 79 jak leciała Drużyna A byłem 7 klasie podstawówki

Najbardziej żałuję że wtedy praktycznie tylko Polsat i Polonia 1 były prywatnymi ogólnopolskimi

No i Top Canal jeszcze :)

Sprawdzałem na filmwebie jest tyle świetnych seriali z lat 70 i 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Również nagrywam serial z TVP1 HD do prywatnej kolekcji. Rolę nagrywarki pełni Samsung SmartTV ze zdjętym DRM. Z odcinków wycinam niepotrzebne fragmenty reklam na początku i końcu oraz usuwam niepotrzebne ścieżki z Teletextem i ścieżkę audio "aux". Podsumowywując zostawiam ścieżkę video AVC 1920x1080 i dwie ścieżki audio DD+ 5.1 oraz MP2 Stereo - wszystko w programie TSDoctor, odcinek wychodzi około 1,60-1,80GB w formacie TS. Następnie przy pomocy mkvtoolnix robię muksowanie do kontenera MKV (plik mkv jest mniejszy od TS o kilkadziesiąt MB).

 

Niestety o emisji serialu dowiedziałem się dopiero przed 3 odcinkiem, stąd w mojej kolekcji brak dwóch pierwszych odcinków czyli Pilota serialu. Proszę o kontakt na PW uprzejmą osobę, która posiada brakujące w mojej kolekcji nagrania w TS HD i może mnie poratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial jak najbardziej wytrzymał próbę czasu. Ja osobiście odkrywam go na nowo, bo przyznam się, że mało odcinków "Drużyny A" obejrzałem w dzieciństwie. Z prostego powodu - nie miałem wtedy Polsatu i Polonii 1. Zdarzyło mi się obejrzeć jedynie jakieś pojedyncze odcinki gdy byłem u wujka na wsi. Oglądałem też trochę na video, gdyż kilka odcinków zdążył nagrać mój kuzyn (m.in. ten z Hulkiem Hoganem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Redakcji Sat Kuriera - jaką oglądalność notuje serial ? Gdzie można to sprawdzić ? Proszę o odpowiedź.

 

Teraz odkrywamy że w serialu pojawiało się gościnnie sporo znanych twarzy.

 

Podaję z ról najbardziej kojarzonych

Tuckelbery z Akademi Policyjnej

Ogr z Zemsty [beep]ów

Tom z LOST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
czy magrywa ktoś i ma nagrane odcinki z TVP1HD?

Ja mam akurat z innego źródła "Druzynę A" , ale lektor akurat jest inny i trochę zmnienia zdania niż to co leci w TVP 1, ale i tak oglądam na bieżąco w TVP1. Całość na dysku zajmuję mi prawie 19 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

up

 

To miło :brawo:

 

//

 

Zdecydowanie mój ulubiony serial. Mam na DVD wszystkie odcinki :jupi: (płyty DVD z odcinkami serialu były kiedyś dodatkiem do nieistniejącego już tygodnika TV Okey! wydawnictwa Amercom).

 

Reklama TV Okey! z dołączoną płytą DVD Drużyna A

Przepraszam za mały offtop, ale czy ktoś wie jakie jeszcze seriale pojawiły się razem z "TV Okey!"?

 

Ja sam mam kilka odcinków "Co ludzie powiedzą", ale pamiętam, że był chyba jeszcze Columbo, Kojak, Drużyna A, Poirot, Święty... i jakie jeszcze? MacGyver? Randall i duch Hopkirka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Przepraszam za mały offtop, ale czy ktoś wie jakie jeszcze seriale pojawiły się razem z "TV Okey!"?

 

Ja sam mam kilka odcinków "Co ludzie powiedzą", ale pamiętam, że był chyba jeszcze Columbo, Kojak, Drużyna A, Poirot, Święty... i jakie jeszcze? MacGyver? Randall i duch Hopkirka?

Na wikipedii masz odpowiedź na twoje pytanie. :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tv_Okey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Mam prośbę o info od osób, które nagrywały "Drużynę A" z TVP 1 (najlepiej z wersji SD) w plikach TS (lub innych). Szczególnie zależy mi na plikach z pierwszej emisji (18.11.2013 - 2.06.2014) z uwagi na to, że jeszcze wtedy TVP nie zakłócała emisji autopromocyjnymi belkami i paskami. Ja nagrywam teraz, ale parę plików miałbym do podmiany. Posiadam wiele cennych nagrań, tak więc na pewno czymś się odwdzięczę. :smile: Proszę o info na PW, albo tutaj. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...