Skocz do zawartości

Viva Zwei


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry że robię takie troche oderwanie od tematu ale chciałem zapytać czy Viva Plus na początku była kodowana bo zakładam że ten filmik był nagrywany z analoga.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=qYWQf7Ss-5g

 

a na końcu jest takiego logo Vivy Plus za takimi białymi pasami

 

Szczerze mówiąc też pamiętam tą stację z analoga (gdy odbierała na HB) ale tak przez mgłę ją pamiętam

 

W końcu rocznik 92 jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu, ten sam link wrzuciłem 4 posty wyżej. Tylko do czego innego nawiązałem.

 

Z tego co wiem, VIVA PLUS nie była kodowana na żadnym etapie emisji programu.

 

 

Co do programów VIVY ZWEI na "Supreme" ciekawe dokumenty puszczali nawet mam nagrany taki o grafficiarzach z berlinu chyba. ;)

 

A pamiętacie jakie przerywniki VIVA ZEWI stosowała między reklamami ja np. pamiętam jak był montomiczny obraz dachów budynków z mnóstwem anten i kabli i w penym mmencie w na skrzyżowaniu jakiejś rury z anteną czy czymś innym mrugało na biało logo /Ten Plus/

Pamiętacie jakies inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wstawić obrazek musisz wpisać adres czyli http://zapodaj.net/images/13645175.png zaznaczyć go i kliknąć na napis Img (jest nad oknem z odpowiedzią). Czyli kod jaki musi być wpisany aby wyświetlić obrazek będzie wyglądał tak:

[img=http://zapodaj.net/images/13645175.png]

 

i wyjdzie coś takiego:

13645175.png

 

Gdyby ktoś mi pokazał to logo to nawet nie wiedziałbym, że to VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dopiero teraz uświadomiłem sobie, jakie cenne mam nagrania. Na 4 kasety 180min większość zawartości to właśnie Viva Zwei, z pierwszym logiem. Reszta to inne niemieckie kanały i TVP2. Dotychczas wrzuciłem na YT tylko te nagrania z dwójki.

 

Co do loga, potwierdzam - było ono białe i znajdowało się w lewym dolnym rogu ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj przez przypadek na kasecie znalazłem koncert z Overdrive. Naprawdę, była to super stacja.

 

"Zaprzestanie nadawania przez VIVĘ Zwei wywołało falę protestów, powstały strony internetowe z apelem powrotu do nadawania, a na ulicach Kilonii urządzono demonstrację."

 

Nie dziwię się im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Przy całym szacunku dla kultowości Vivy Zwei w jej alternatywnym wydaniu, jednak najlepiej wspominam "pierwszą" i "drugą" Vivę II, tą "złotoprzebojową": najpierw z Martinem Wirsingiem, a potem z Axelem Terportenem. Terporten prowadził "Vinyl" - odpowiednik i kontynuator "Greatest Hits" na MTV Europe.

Patrząc na historię Vivy w ogóle, to człowiek ma ochotę rzucić mięsem... Nie ma to jak walka z konkurencją poprzez... jej przejęcie (MTV vs. Viva).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Myślicie że w dzisiejszych czasach taka stacja jak Viva Zwei miała by szansę przetrwania?

Mi się wydaję że z każdym rokiem straty Vivy Zwei byłyby coraz większe aż w końcu i tak by ją zlikwidowali albo nawrzucali seriale z USA.

I jeszcze jedno pytanie jak reagujecie na takie porównanie Viva Zwei=Rebel TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...