Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chodzi tylko o przekazanie uprawnień na drugi dekoder. W systemie kartowym multiroom czeka na nowe uprawnienia średnio co ponad tydzień ,dwa. Druga sprawa ,taka moja sugestia.Poczytaj o tych dekoderach ,jak się sprawują i.t.p.. Jak będziesz miał pytania ,pytaj ,dopiero później bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, doxa123 napisał:

czyli na co dzień Wi Fi może być wyłączone ?  wystarczy jak co drugi dzień wi fi bedzie działało na przykład ?

 

Zgodnie z tym, co napisał użytkownik @ARTIPAPK, dekodery nie muszą być cały czas podłączone do tej samej sieci Wi-Fi. Uwierzytelnianie następuje raz na jakiś czas (nie ma stałego okresu i system weryfikuje, kiedy ma nastąpić sprawdzenie), ale jeśli w momencie wystąpienia żądania autoryzacji urządzenia nie będą podłączone do tej samej sieci, nastąpi blokada Multiroom. Możesz również powiązać swoje sprzęty za pomocą kabla ETHERNET lub Wi-Fi z routerem, który nie jest połączony z globalną siecią internetową, ponieważ dekodery wykorzystają LAN, ważne tylko, aby router był włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Mam pytanie. 30 listopada zmieniałem umowę w punkcie stacjonarnym. Posiadam także telefon w Plusie. 

Wg umowy mam płacić 90 zł, z tym że Pani z którą podpisywałem umowę mówiła że naliczy się rabat za "smartdom" i bedę płacił 65 zł. 

Tymczasem  na logując się do "icoku" kwota do zapłaty to 90 zł. Czy ten rabat się naliczy z opóżnieniem, czy interweniować tam gdzie umowa była podpisywana. Termin płatności do 25 grudzień. Z gory dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crop ja bym jednak interweniował. Rabat nalicza się od drugiego okresu rozliczeniowego tylko na nowo zawiazywanym Smart Domie a skoro na umowie masz 90 zł a masz płacić 65 zł to wnioskuję, że powinieneś mieć naliczony 25 zł rabat, który przy nowych umowach nie występuje. Więc albo miałeś już teraz taki rabat albo miałeś rabat 50%. W każdym razie posiadając taką zniżkę i przedłużając umowę powinieneś mieć ją naliczona od pierwszego miesiąca umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123Tak jak pisałem powyżej, nie jestem abonentem CP lub Plusa. Myślałem, że w ramach programu SMARTDom można otrzymać rabat na telewizję internetową, która - jak wynika z informacji znajdujących się na stronie CP - dla nowych klientów dostępna jest przy umowach pisemnych z okresem podstawowym składającym się z 24 okresów rozliczeniowych, z opłatą podstawową 10 zł/mies., nieuwzględniającą opłat za dokupywane przez Klienta pakiety i usługi dodatkowe. Jak rozumiem jeśli klient nie dokonuje zakupu dekodera za 299 zł, tylko "otrzymuje" sprzęt za złotówkę to wiąże się umową na 24 miesiące, w ramach której płaci 10 zł za najem sprzętu i przynajmniej 20 zł za pakiet podstawowy Wygodny. Stąd też było moje pytanie ponieważ jakby na to nie patrzyć są to 2 odrębne usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sytuację.Chciałbym obniżyć koszty smartdom.Produkt pierwszy(chyba uprawniający)to telewizja pakiet 59 zł(Pakiet Familijny Max HD), z którego mogę w tej chwili zrezygnować(kończy nadawać program cbs action).Umowa kończy się w maju 2020 r planowo.Do tego mam 3 tel w plus.Jedna umowa na 1 nr podpisana 02.10 2018,druga umowa na 2 tel podpisane w 15.05.2019r.Czy rezygnując z telewizji tracę ulgi na telefony,jeśli tak to w jakiej wysokości?Za same telefony płacę ok 120 zł miesięcznie.Patrząc na ofertę telewizji to korzystniej jest zawrzeć nową umowę niż przedłużyć.Samo to,że przy podpisaniu nowej umowy dostajemy 3 miesiące gratis i zdaje się,że na krótszy okres możemy podpisać?Min okres nowej umowy to 12 miesięcy?

Edytowane przez Wlodarski1
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wlodarski1

Witam,
jeśli Twoja umowa telewizyjna, to produkt uprawniający, to po rozwiązaniu, rabat smartDOM przestanie być naliczany. Z poziomu forum nie mam wglądu do konta i nie wiem, z jakich ofert konkretnie korzystasz, więc nie jest w stanie powiedzieć Ci, o ile cena za abonament telefoniczny wzrośnie. Jeśli dojdzie do rozwiązania i zawrzesz zupełnie nową umowę telewizyjną, to promocja smartDOM powinna zostać zawiązana od początku, ale zmieni się system rabatowania, chyba że skorzystasz z przedłużenia umowy, wtedy benefity, które otrzymujesz, pozostaną na takim samym poziomie. Jeżeli jesteś zainteresowany propozycją, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną dostałem od konsultanta CP opcję przedłużenia tego pakietu co mam na 29 miesięcy za tą samą kwotę 60 zł i 3 miesiące za free.Biorąc pod uwagę,że dodatkowo płacę za 3 tel ok.110-120 zł i jestem już z CP bardzo długo,to trochę słabo mi to wypada ? Jeszcze się dopatrzyłem że 1 tel to usługa duet,a jak dopisywałem 2 kolejne,to zamiast mi jeden z nich podłączyć pod duet to kolejne 2 umowy na te telefony.Będę jeszcze w salonie Plusa rozmawiał o tej sytuacji,ciekawe jak z tego wybrną,bo zdaje mi się,że po prostu zostałem naciągnięty - mówiąc brzydko.Zastanawiam się nad tym,żeby telewizja przeszła na czas nieokreślony,a z tel po kolei będę z Plusa wychodził.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wlodarski1 trzeba zacząć od wypowiedzenia umowy na tv jeśli masz kanał CBS Action gwarantowany.

Propozycja od konsultanta jest słaba, z DUK dostaniesz 24/6 darmowe. Z tego co piszesz to nie widzę tu żadnego rabatu na drugą usługę ( telefon), a właściwie tu nic o tym nie piszesz.Ja mam tel. w Plusie i płacę normalnie 39 zł i mogę rozmawiać 24 godz na dobę.Kiedyś celowo obniżyli mi abonament o 1 zł abym nie załapał się w SmartD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam następujące produkty w CP i Plusie

Telewizja jako pierwszy produkt Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt uprawniający

Internet (umowa na czas nieokreślony) Kontrakt połączony z (telewizja CP) w ramach smartDOM 4 - produkt rabatowany

telefon również rabatowany umowa na czas nieokreślony w smart dom drugi za połówke trzeci za złotówke oraz trzy numery za połowę ceny abonamentu.

Moje pytanie co się stanie jeżeli zrezygnuje z internetu jaki wpływ to będzie miało na moje abonamenty na telefony w Plusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli posiadasz smartDOM 4, to wypowiedzenie umowy na usługę (która nie jest uprawniająca) nie wpłynie na pozostałe rabaty. Aby mieć całkowitą pewności, napisz w tej sprawie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp w zakładce Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Znajomy ma SmartDOM

Teraz płaci:

Telewizja satelitarna (pakiet  Premium MAX) = 100zł

Internet 50GB + Telefon (rozmowy+SMS+12GB)=63zł

Teraz płaci 163zł za wszystko. W tej cenie spłaca router do internetu.

 

Tutaj jest fajny zestaw za 162zł.

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/zestawy-internet-tv

Ile wyniesie opłata za telefon komórkowy do tego zestawu (rozmowy+sms+min.10GB internetu)?

 

W sumie znajomy potrzebuje:

Ofertę sportową za 80zł(160kanałów)

Internet ok.50GB

Telefon komórkowy (rozmowy+sms+internet ok.10GB)

 

Co można wynegocjować przy przedłużeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 grudnia przedłużyłem swoją umowę z CP obniżając swoje miesięczne zobowiązanie z 60 zł do 20 zł. Była to moja usługa uprawniająca do SmartDom. Nowa oferta wyjdzie w życie 7 stycznia. Wczoraj dostałem fakturę od plusa za okres 21.11.2019 do 20.12.2019 bez naliczonych rabatów za smartdom. Czy tak powinno być? Podkreślam, że w okresie którego dotyczy faktura ciągle korzystam z wyższego pakietu za 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 23:27, an10ka napisał:

Witam!

Znajomy ma SmartDOM

Teraz płaci:

Telewizja satelitarna (pakiet  Premium MAX) = 100zł

Internet 50GB + Telefon (rozmowy+SMS+12GB)=63zł

Teraz płaci 163zł za wszystko. W tej cenie spłaca router do internetu.

 

Tutaj jest fajny zestaw za 162zł.

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/zestawy-internet-tv

Ile wyniesie opłata za telefon komórkowy do tego zestawu (rozmowy+sms+min.10GB internetu)?

 

W sumie znajomy potrzebuje:

Ofertę sportową za 80zł(160kanałów)

Internet ok.50GB

Telefon komórkowy (rozmowy+sms+internet ok.10GB)

 

Co można wynegocjować przy przedłużeniu umowy?

Rozbijając Smartdom ,telewizja Familijny Max +Sport+Film+Cinemax+Eleven+PSP -cena 80 zł miesięcznie w umowie na 2 lata.

Jeżeli chodzi o telefon ,migracja do PLUSHa 25 zł abo w tym no limit do wszystkich ,internet chyba ok15 GB ,nie pamiętam dokładnie. Odnośnie telefonu i internetu oferty możesz sprawdzić na forum Telepolis. Tam są przedstawione oferty przedłużeniowe dla wszystkich operatorów telkomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, iknow napisał:

Witam, mam obecnie CP jako 3 ofertę w ramach smartDOM 4 - produkt rabatowany, umowa mi się za parę miesięcy kończy, czy jak zostawię ją na czas nieokreślony to kwota będzie nadal ta sama czy coś się zmieni?

Witam. Kwota pozostanie bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...