Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

znalazłem takie zapisy w swojej umowie:

Podstawowe Zobowiązanie4): Zakres Usług obowiązujący na moment zawarcia Umowy:
Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet VOD
109.99 zł
Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go)
99.99 zł
Usługi Dodatkowe8):
Katalogi Online (Katalog) 0.00 zł Usługi świadczone na Dekoderze Dodatkowym/Dekoderach Dodatkowych: Multiroom HD 15 zł Suma Miesięcznych Opłat9): 124.99 zł Suma Minimalnych Miesięcznych Opłat10): 114.99 zł 7) Opłaty obowiązujące po Okresie Promocyjnym. Opłaty obowiązujące w Okresie Promocyjnym wskazano w §2 Umowy Abonenckiej/Aneksu do Umowy Abonenckiej PWU (Część Szczegółowa) oraz Harmonogramie miesięcznych Opłat.

 

3.2 W przypadku zawarcia Umowy z Okresem Podstawowym wskazanym w części A Umowy i przedłużenia się Umowy na czas nieokreślony, Abonent po Okresie Podstawowym zobowiązany będzie do wnoszenia opłat za Usługi świadczone zgodnie z Umową w wysokości określonej dla oferty na czas nieokreślony w Umowie, w tym w Cenniku lub w odrębnych warunkach promocji świadczenia Usług. Postanowienie nie obowiązuje dla opłat, dla których w warunkach promocji z której korzysta Abonent, przewidziano gwarantowaną wysokość opłat przez cały okres obowiązywania Umowy w wysokości w niej określonej.

 

nie czaję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nowy 123 napisał:

Czego nie czaisz?? Zapis mówi o tym że korzystasz z oferty, która nie przewiduje podwyższenia opłaty nawet jeśli umowa przejdzie na czas nieokreślony. 

Czyli jak mi się umowa skończy za 5 miechów i nie podpisze nowego aneksu, to dalej będę płacił 70 złociszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mako napisał:

Czyli jak mi się umowa skończy za 5 miechów i nie podpisze nowego aneksu, to dalej będę płacił 70 złociszy?


Jest to zależne od warunków Twojej umowy. Zapewniam jednak, że rabaty wynikające z programu smartDOM nie zostaną zmienione. Celem potwierdzenia wyślij zapytanie przez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, mxv1 napisał:

Znajomy ma taką opcję:

TV Premium + 3 telefony 

Obecnie płaci za TV 55zł z multiroom + za 3 numery telefonu 100zł, chciałby z jednego numeru zrezygnować ale żeby zachować 50% rabat na tv smartdom


Witaj. Z tego poziomu nie mam wglądu do konta i nie mogę tego dokładnie zweryfikować. W takim przypadku wszystko zależy od tego, jaką rolę w smartDOM pełni umowa, z której kolega chce zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Witam

Posiadam taką umowę TV w CP zawartą lub aneksowaną /nie pamiętam jaka forma/ w lipcu na czas 24/4
 
Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go
Usługi powiązane z ofertą:Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4  jako produkt uprawniający
który dotyczy internetu z 50% rabatem i ta umowa przeszła już na czas nieokreślony w pażdzierniku
I tu moje pytanie czy mogę zrezygnować z umowy na TV z powodu likwidacji kanału CBS i podpisać  nową nie tracąc zniżki 50% na internet  tak jak to było w lipcu 
 
 
 
Czy przejście umowy Internetowej  na czas nieokreślony coś zmienia w tym układzie?
Pozdrawiam
 
 
Edytowane przez konra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doxa123 nie będzie strojenia. Trzeba  umowę  CP aneksować, dobrać multiroom i będziesz miał to co na dekoderze który już posiadasz.

Nie wiem do kiedy masz tą umowę, jak 6 mies.to można ją wypowiedzieć i aneksować. Napisz coś więcej.Oczywiście 6 mies. do końca

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD   59,90 zł   umowa na czas nieokreślony

 

NC+ mam pojedyncze pakiety po 17 zł każdy ogólnie place 69,90 zł i kanały są takie jak obecnie w pakiecie Extra+ za 60 zł i taki by mi pasował jeśli bym poszedł w strone Canal+  (skłaaniam sie ku polsatowi bo wyjdzie taniej i to sporo jak wezme na dwa TV)

 

Edytowane przez doxa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowie 24/6 familijny max sport i film i Polsat sport premium place 55 rabat 25. Jak teraz złożę wypowiedzie to co mogę dostać za kanał cbs action. Był mniejszy abonament lub ten sam pakiet i dalej była zniżka 25 w nowej umowie czy już nie ma zniżek w smartdom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 23:09, wuzel napisał:

Cena za pakiet 60 zł + 10 zł multiroom miesięcznie. Obecny dekoder zostaje ,czy  wymieniasz na inny, teraz czy przy przedłużeniu umowy?

 

musze wymienić bo szwankuje, zacina sie czasami (ESI88). Dzwoniłem na infolinie i oferta 68 zł bodajże + dwa nowe dekodery Evo box lite z tego co kojarze oczywiście płatne przy odbiorze jakiś tam grosz. Pytanie mam takie bo one sie ze sobą łączą przez Wi Fi i czy włączony internet jest konieczny do odbioru dwóch TV ? co gdy np net sie rozłaczy podczas oglądania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Multiroom działa poprzez WiFi. Ale gdy net się rozłączy podczas oglądania , to nie przeszkadza, ponieważ wystarczy że dekoder w ciągu ok 14 dni raz załapie uprawnienia poprzez sieć internetową i to mu wystarczy,aby dekoder multiroom działał prawidłowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...