Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

W opcji na czas nieokreślony pakiet Ekstraklasa za 30 zł jest dostępny dla Klientów z min. Familijny Max HD, natomiast Polsat Sport Premium również za 30 zł dla Abonentów z min. Rodzinny HD. W tym przypadku nie utracisz rabatu. Jeżeli jednak nie posiadasz wymaganej oferty, to będzie konieczność przedłużenia umowy, przy czym zniżka smartDOM zmieni się z 50% na 10 zł.

A od kiedy to rabat na p2 zamienia się na - 10zł? Jeśli nawet przedłużył by umowę, na TV która jest p2 to zniżka zmieni się na - 25 zł od abonamentu a nie na - 10 zł. 10 zł dotyczy tylko nowych klientów oraz sytuacji gdy TV była by na p3 a nie na p2. I podejrzewam że jeśli kolega miał TV na p2 50% to mniejszego pakietu jak Familijny Max HD nie posiada więc umowy nie będzie musiał przedłużać. 

@ARTIPAPK a dlaczego straci rabat? Przecież jeśli jej nie przedłuży tylko uruchomi pakiety to rabat zostanie. Oczywiście musiał zachować p1. Nie zdziwił bym się nawet jak by mu naliczyli 50% rabatu na te pakiety. :) Chociaż regulamin mówi że usługi dodatkowe rabatowane nie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest dyskusja o rabatach, to się wtrącę delikatnie, bo widziałem gdzieś tu kiedyś taką informację i nie wiem na ile to pewne jest.

 

Jak już się ma rabat 25zł (wcześniej był 50%) to przy kolejnym przedłużeniu pozostaje on w takiej kwocie czy spada na 10zł? Bo widziałem właśnie tu taką interpretację regulaminu, który generalnie mówi, że rabat wynosi 10zł, chyba, że wcześniej było 50%. Przy przedłużaniu nie ma już 50%, a 25zł, więc mogłoby spaść to już na tylko 10zł.

 

Jak z tym na prawdę jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nix124 tak jak napisałeś rabat jest 10 zł wyjątkiem jest tylko sytuacja gdy było 50% rabatu i gdy TV była p2 wtedy rabat wynosi - 25 zł i taki zostaje nawet przy kolejnym przedłużeniu. Natomiast niewykluczone że ktoś miał taką odsłonę smart domu że miał 50% rabatu ale TV była na p3 a nie na p2  (a były takie smart domy) i się zdziwił po przedłużeniu bo się rabat zmienił na - 10zł a nie na - 25 zł . Jeśli naliczyli by Ci rabat  w pierwszym opisanym przeze mnie przykładzie to jest to błąd i trzeba reklamować niech zmianiaja na - 25 zł .:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

W opcji na czas nieokreślony pakiet Ekstraklasa za 30 zł jest dostępny dla Klientów z min. Familijny Max HD, natomiast Polsat Sport Premium również za 30 zł dla Abonentów z min. Rodzinny HD. W tym przypadku nie utracisz rabatu. Jeżeli jednak nie posiadasz wymaganej oferty, to będzie konieczność przedłużenia umowy, przy czym zniżka smartDOM zmieni się z 50% na 10 zł.

 

Chciałbym sprostować poprzednią informację, w opisanym wyżej przypadku podczas przedłużenia umowy zniżka smartDOM dla telewizji zmieni się z 50% na 25 zł.
 
56 minut temu, Nowy 123 napisał:

@nix124 tak jak napisałeś rabat jest 10 zł wyjątkiem jest tylko sytuacja gdy było 50% rabatu i gdy TV była p2 wtedy rabat wynosi - 25 zł i taki zostaje nawet przy kolejnym przedłużeniu. Natomiast niewykluczone że ktoś miał taką odsłonę smart domu że miał 50% rabatu ale TV była na p3 a nie na p2  (a były takie smart domy) i się zdziwił po przedłużeniu bo się rabat zmienił na - 10zł a nie na - 25 zł . Jeśli naliczyli by Ci rabat  w pierwszym opisanym przeze mnie przykładzie to jest to błąd i trzeba reklamować niech zmianiaja na - 25 zł .:)

 

Zgadza się. Przy kolejnym przedłużeniu rabat 25 zł pozostanie. 
Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nowy 123 napisał:

Nie zdziwił bym się nawet jak by mu naliczyli 50% rabatu na te pakiety. :) Chociaż regulamin mówi że usługi dodatkowe rabatowane nie są. 

Również nie byłbym zdziwiony :) Być może jest to efekt ogólnego bałaganu narastającego w kolejnych wersjach SmartDomu, ale kiedyś dobierałem pakiety na czas nieokreślony, i były rabatowane (50%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie po obniżeniu zobowiązania na umowie uprawniającej SD powinien zniknąć jak sen jaki złoty. W praktyce - da się dogadać. Skontaktuj się z Plusem (spróbuj przez forum operatora, udzielają się tam ogarnięci pracownicy), przedstaw sprawę, powinieneś "w drodze wyjątku" zachować SD, a w konsekwencji później móc przedłużyć umowę TV z rabatem. Przechodziłem przez to rok temu, tylko jeszcze wyższe zobowiązanie miałem - dało się zejść na 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Proszę o informację na temat utrzymania SD1.

Może jakiś specjalista CP wypowie się w temacie możliwości przedłużenia umowy oraz utrzymania SD1.

Obecny pakiet to premium (bez PSP), dodatkowo dokupiony Eleven za 15 zł oraz MR za free.

Umowa na czas nieokreślony, jako pierwsza w SD 1 (czyli druga zniżka 50% - internet, trzecia 1 zł - telefon). I tego nie chcę stracić. Dodam, że pozostałe umowy też są już na czas nieokreślony. Chciałbym pakiet premium (tj. 170 kanałów + PKO Ekstraklasa + 1xMR). Myślę także o wymianie dekoderów - główny Evobox prv, dodatkowy 2x evobox hd jako MR.

Czy zachowam SD1 przedłużając tylko umowę na TV?. Wypowiedzieć umowę czy np.przez ICOK zgłosić chęć przedłużenia umowy?

Dziękuję. Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. W przypadku przedłużenia umowy na telewizję automatycznie zostaniesz przeniesiony do najnowszej odsłony smartDOM. Jednak w opisywanym przypadku nie stracisz rabatu na Internet oraz telefon (stanie się to dopiero w przypadku podpisania aneksu na te konkretne usługi). W sprawie oferty proszę o wiadomość e-mail na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl Należy podać w niej: imię, nazwisko, numer karty dekodera oraz preferowane godziny rozmowy. Wówczas zlecę kontakt konsultanta, który zadzwoni o określonej porze i postara się zaproponować atrakcyjną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodatkowo znika część związana z Plus bankiem.

https://plusbank.pl/o-banku/biuro-prasowe/aktualnosci/zakonczenie-promocji-bonus-plus

Cytat
2019-07-31
ZAKOŃCZENIE PROMOCJI BONUS PLUS

Informujemy, że z dniem 31 sierpnia 2019 roku zakończone zostaną:

  1. Promocja Bonus Plus w programie smartDOM,
  2. Promocja Bonus Plus 2 w programie smartDOM,
  3. Promocja Bonus Plus 3 w programie smartDOM,
  4. Promocja Bonus Plus dla Firm,
  5. Promocja Bonus Plus 2 dla Firm.

Oznacza to, że ostatnim miesiącem, za który będą naliczane wszystkie bonusy będzie sierpień 2019 r. Bonus widoczny będzie na Państwa fakturze z Plusa lub Cyfrowego Polsatu we wrześniu lub październiku 2019 r. (w zależności od daty wystawienia faktury przez operatora).

 

No cóż, umowa jeszcze na parę miesięcy...

Edytowane przez Darek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę łączącą telewizja Polsat FamilijnyHD i abonament telefoniczny.

telewizja umowa do listopada a telefon do stycznia ( wszystko Free,  5 mega internet).Przechodząc na pakiet full( bez fikolkow, w tym Eleven, HBO GO, Mistrzowska Pilka) w jakiej cenie otrzymam taką ofertę?Mogę liczyć na rabat jeśli chodzi o telewizję lub abonament telefoniczny?

obecnie za tv płacę 20 zł, tel około 40 zł.

z góry dziękuję za rady..:-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obecnie place 49,99 zł za premium w smartdom (druga usługa - 50%).

Chce dobrać multiroom i przedłużyć w nowej odslonie smartdom (-25zl dla przedłużających). 

 

- jaki najniższy pakiet uprawnia do smartdom? F. Max HD czy coś więcej? 

 

- czy da radę w smartdom uzyskać po tej znizce - 25zl, kwotę 40-50zl za pakiet min. F. Max HD z multiroomem, umowa Maks. 15 miesięcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy aktualnie w SmartDomu już nie ma tego ,,druga usługa za pół ceny, trzecia nawet za złotówkę"?

Czy teraz jak ktoś ma telefon na abonament w Plusie za te 49,90 zł, internet od Cyfrowego Polsatu i najtańszy pakiet telewizji satelitarnej od Cyfrowego Polsatu to teraz za ten pakiet nie będzie płacić złotówkę tylko będzie miał zniżkę 10 zł?

 

Ojciec gdy przedłużał umowę na Internet z Cyfrowego Polsatu to pracownica punktu sprzedaży wyliczyła mu 45 zł miesięcznie oraz powiedziała, że teraz będzie 45 GB limitu transferu. 

Wg strony Cyfrowego Polsatu abonament kosztuje 40 zł miesięcznie, najem routera 20 zł miesięcznie i ma się 10 zł zniżki miesięcznie gdy ma się e-fakturę. Zakładając, że najem starego routera kosztuje 15 zł miesięcznie to wychodzi na to, że wyliczyła mu kwotę bez uwzględnienia zniżki 10 zł w ramach programu SmartDom. 

Czy Internet - Zestaw Domowy nie wchodzi w skład programu SmartDom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mihau A jak to policzyles że policzyla mu kwotę bez zniżki Smart dom? 

45G za 40 zł + 15 zł czynszu (wg tego co piszesz) daje nam kwotę 55 zł a Twój tata został poinformowany, że będzie płacił 45 zł. Więc nie wiem jak Tobie ale mi wychodzi, że zniżka jest. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mihau napisał:

Czy aktualnie w SmartDomu już nie ma tego ,,druga usługa za pół ceny, trzecia nawet za złotówkę"?

Czy teraz jak ktoś ma telefon na abonament w Plusie za te 49,90 zł, internet od Cyfrowego Polsatu i najtańszy pakiet telewizji satelitarnej od Cyfrowego Polsatu to teraz za ten pakiet nie będzie płacić złotówkę tylko będzie miał zniżkę 10 zł?

 

Ojciec gdy przedłużał umowę na Internet z Cyfrowego Polsatu to pracownica punktu sprzedaży wyliczyła mu 45 zł miesięcznie oraz powiedziała, że teraz będzie 45 GB limitu transferu. 

Wg strony Cyfrowego Polsatu abonament kosztuje 40 zł miesięcznie, najem routera 20 zł miesięcznie i ma się 10 zł zniżki miesięcznie gdy ma się e-fakturę. Zakładając, że najem starego routera kosztuje 15 zł miesięcznie to wychodzi na to, że wyliczyła mu kwotę bez uwzględnienia zniżki 10 zł w ramach programu SmartDom. 

Czy Internet - Zestaw Domowy nie wchodzi w skład programu SmartDom?

Benefity, o których wspomniałeś na początku, nie są już dostępne. W obecnej odsłonie programu smartDOM można otrzymać zniżkę 10 zł na podstawowe usługi (z wyjątkiem produktu uprawniającego). Oferty mogą się różnić w zależności od kanału sprzedaży, dlatego sugeruję ich nie porównywać. Wszystkie upusty i należne opłaty można zweryfikować na umowie. Internet również może być rabatowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

 

Pytanie. Posiadam obecnie umowę na tv sat, przedłużoną w sierpniu na 24 msc. Posiadam dodatkowo usługę tv mobilna, za którą płacę obecnie 1 zł (zniżka wynikająca z posiadania tv sat). Czy mogę na to samo konto dobrać drugą usługę tv sat i czy wejdzie ona w program SMart Dom? Chodzi o najtańszy pakiet tv widoczny na waszej stronie 20zł/80 kanałów. Innymi słowy czy jeśli umową uprawniająca jest umowa na tv sat to czy umowa nr 2 - również tv sat - kwalifikuje się do tego programu. Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, poselsuski napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat

 

Pytanie. Posiadam obecnie umowę na tv sat, przedłużoną w sierpniu na 24 msc. Posiadam dodatkowo usługę tv mobilna, za którą płacę obecnie 1 zł (zniżka wynikająca z posiadania tv sat). Czy mogę na to samo konto dobrać drugą usługę tv sat i czy wejdzie ona w program SMart Dom? Chodzi o najtańszy pakiet tv widoczny na waszej stronie 20zł/80 kanałów. Innymi słowy czy jeśli umową uprawniająca jest umowa na tv sat to czy umowa nr 2 - również tv sat - kwalifikuje się do tego programu. Z góry dzięki za odp.

Nie ma możliwości otrzymania rabatu w ramach programu smartDOM za drugą usługę telewizji satelitarnej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...