Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samego pakietu Rozrywka HD nie da się dostać. Pakiet Rozrywka HD można dobrać do pakietu Familijnego Max HD. Dla nowych klientów minimalne zobowiązanie abonamentowe przez cały okres umowy musi wynosić 59,90zł, a dla obecnych 49,90zł. Jeśli pakiet Rozrywka HD będziesz miał na cały okres umowy jako obowiązkowy pakiet dodatkowy, to spełnisz warunki programu smartDOM dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TV z Cyfrowego Polsatu.

Jest to kolejna umowa zawarta w tym miesiącu 15/5 pakiet z multirumem i opłatą czynszową w sumie za 79.90.

Obecnie chciałabym nabyć internet LTE 30 Gb i przenieść numer telefonu do sieci Plus umowa w abonamencie 69.90 na 24 miesiące w tym pół roku gratis.

Proszę o poradę jak to najlepiej i najtaniej zrobić aby skorzystać z rabatu SmartDom bezproblemowo /Mąż wątpi w ,,Takie Cuda,,.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego pakietu Rozrywka HD nie da się dostać. Pakiet Rozrywka HD można dobrać do pakietu Familijnego Max HD. Dla nowych klientów minimalne zobowiązanie abonamentowe przez cały okres umowy musi wynosić 59,90zł, a dla obecnych 49,90zł. Jeśli pakiet Rozrywka HD będziesz miał na cały okres umowy jako obowiązkowy pakiet dodatkowy, to spełnisz warunki programu smartDOM dla nowych klientów.

 

Czyli 59,90 + 25,00 dzielimy na pół i tak do końca umowy ?

 

Telefon z odpowiednim abonamentem jest w Plusie .

 

Rozumiem , że umowa z CP , będzie obowiązywała na czas oznaczony w umowie z Plusem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze zeby skorzystac ze Smart Domu ze znizka 50% na tv, to np. posiadajac umowe z Plusem za 39,90 to mozna wziasc Smart Dom, ale tylko z czyms na raty? A tylko za 49,90 Smart Dom jest bez tego myczku ? Powiedzmy, chce sobie podniesc abonament w Plusie na 39,90 i skorzystac z oferty TV ze Smart Domem, nalezy sie ? Jak tak to jakie sa warunki, i ewentualnie na jakie pakiety przysluguje Smart Dom, za taka kwote abonamentu w Plusie.

 

Moja sytuacja jest taka, mam tel. za 39,90 z rata za aparat ponad 6zl przez 36m., co moge uzyskac w ramach Samart Dom, jaki pakiet TV Sat. Jako nowy abonent. W Plusie twiedzil ze musze miec abo. za telefon, minimum za ponad 49zl. Chce uzyskac pakiet Rodzinny HD za 9,99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do APSu i się dowiesz ja tak zrobiłem. Tyle że rodzinka ma abo w plusie za ponad 50zł i gość mówił że kwalifikuje się to do smartdomu jednak intryguje mnie ten pakiet rozrywka co mówi @swojadroga że

 

Samego pakietu Rozrywka HD nie da się dostać. Pakiet Rozrywka HD można dobrać do pakietu Familijnego Max HD. Dla nowych klientów minimalne zobowiązanie abonamentowe przez cały okres umowy musi wynosić 59,90zł, a dla obecnych 49,90zł. Jeśli pakiet Rozrywka HD będziesz miał na cały okres umowy jako obowiązkowy pakiet dodatkowy, to spełnisz warunki programu smartDOM dla nowych klientów.

 

Jak to się ma do Smartdomu ? Pakiet Premium HD tj w moim wypadku 44.99 + dekoder HD 1 = 1zł + mr dekoder 29zł .Opłata 5zł miesięcznie tylko w pakiecie Premium HD i dajmy na to pakiet rozrywka 25zł nie wiem czemu ktoś mówi o 20zł. Co tu ma się rabatować 50% ? Druga sprawa w Polsacie Redlight na org dekoderze jest chyba tylko od 23 coś takiego i celowo zrobili Redlight z ! na końcu coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak CP, zbiera wszystkie zniwa, choc ja nie bralem ich z powodu ze odeszlem z nc+(bo dalej mam nc+), to i tak dali mi rabat mini Smart Dom.

Wyjasniam.

Dwa dni temu zmienilem operatora tel. kom. z Orange na Plusa, z tym ze na abonament za 29,90zl, w APS'ie twierdzili ze nic sie nie da, minimum to wskoczyc na 49,90zl, na 39,90zl sie nie dalo. Jako ze to bylo przejscie, to bylo za 29,90 a potem od razu 49,90zl. Nic, zostawilem dane w CP, dzis zadzwonili, mowie gosciowi ze rezygnuje z tv w Orange oraz ze przeszedlem z orange na Plus. Poprosilem zeby cos wymyslili, zeby mnie zachecic do wziecia tv u nich. Okazalo sie ze mozna, pokombinowac przy tym Smart Domie, i otrzymalem pakiet (Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax, oraz na pol roku VOD i IPLA) na 24m - 6m. gratis, reszta mies. po 39,90 (jako nowy abon.!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie plusa do północy trwa promocja 2x więcej Gb w opcji na 30Gb. Na stronie CP do jutra do godziny 11. Więc jak ktoś się zastanawia [tak jak ja] czy starczy 30Gb, a 55 już jest za drogie to jest dobra opcja.

Jeszcze tylko dodam, że przez stronę CP sprzęt dostaje się w najem, a przez Plus na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie mojego postu wyzej, nie potwierdze czy tak sie dalo. Przemyslalem i CP podczas weryfikacji czy przysluguje mi Smart Dom, mogl by mi nie przyznac, a w zasadzie nie przyznal by mi rabatu. Konsultant widocznie chcial tylko naciagnac mnie na podpisanie umowy.

Gdyby to dzialalo od razu, to wiedzial bym bo mogl bym to sprawdzic, a tak to dopiero od 7mies. wlacza sie rabat SMART DOM. Wtedy musial bym sie przepychac z CP, a i tak by sie wymigali, bo przeciez nie spelnial bym warunkow do otrzymania rabatu, no i jeszcze to oni zazucili by mi, ze nie zapoznalem sie dobrze z regulaminem tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe praktyki tylko że ja bym nie wchodził na te niby cytaty " pokombinować" .A co jesli potem dostaniesz rachunki na 100% ceny i powiedzą potem a było brać Plusa za 49.90 :D

 

Z tego co widać nie wiele osób ma plusa za 49.90 . A u mnie w rodzince mają tylko że ja jestem jeszcze daleko jeśli chodzi o CP. Najpierw czekam na tzw przepakietowanie bo migracji do MPEG4. Zapewne będzie nowy cennik i w ogóle. Ciekawe czy zostanie Sartdom czy będzie inna oferta.No i możliwe że Polsat też coś zgarnie od NC+ bo od czasu jak tam nie ma La Ligi to ilość odświeżeń bije rekordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swojadroga, jak to mozna otrzymac ?

"na Nowej Umowie I/Nowej Umowie II zawartej na warunkach określonych w §1 ust. 4,5 i pod warunkiem, że

zostanie zawarta w jednej z promocji wskazanych Abonentowi przez Konsultanta/Sprzedawcę przy udziale środków

porozumiewania się na odległość, pomimo że nie jest uprawniony do Rabatu otrzyma upust na abonament w

wysokości 20 zł z VAT („Upust specjalny”). Pozostałe warunki dotyczące Upustu specjalnego są określone w § 1

ust. 4 i są analogiczne, jak w przypadku Rabatu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten upust dotyczy także pakietu Rozrywka HD na całą umowę jeśli weźmie się Premium HD z MR na nie wiem ile tam 18 miesięcy i ma się plusa z ponad 49.90? Czemu polecacie nie iśc do APSu tylko wszystko zalatwiać online /tel?

Ja będę zbierać ulotki na chwile obecną oraz jedynie pytac w APsie i licze że usługa Smartdom będzie dostepna jak skończy mi sie umowa z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upust daja jezeli zostawisz kontakt w CP, aby oddzwonili do Ciebie, i nie jest on powiazany ze Smart Domem, jak sie domyslam, (choc w regulaminie pisza ze tyczy sie tak samo innych punktow, zawartych w Smart Domie), przynajmniej nie kwota abonamentu w Plusie, bo za 29,90zl, niby sie nie nalezy skorzystanie z programu SM. A jednak, mimo iz nie spelnia sie warunkow programu, to mozna otrzymac taki rabat/upust. Umowe trzeba miec przy tym na 24m. Upust jest na pakiet glowny tylko, tak ja to rozumie. Ale @swojadroga by Ci to najlepiej wyjasnil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w APSie to babka powiedziała mi, że może dać mi 6 miesięcy tak jak na stronie internetowej. Ale mieli strasznie drogi montaż [coś ok 200zł]. Powiedziałem, że jak coś zdejmie z montażu to wezmę. Powiedziała, że na to już nie mają wpływu. No to zaproponowałem, że jeszcze może wtedy jakiś miesiąc gratis dodatkowo, żeby się zbilansowało. Dostałem odpowiedź, że system maksymalnie daje 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...