Skocz do zawartości

Zdjęcie

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1107 odpowiedzi w tym temacie

#21 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Od: 22 paź 2013

Napisano 21 lipiec 2015 - 22:15

Właśnie dlatego ja sobie teraz pobieram regulaminy i sobie czytam jednak duża większość abonentów to ci co chca więcej niż 2 usługi czyli że poza TV chca neta LTE . Czyli TV np Premium Net LTE i Plus powyżej 49zeta

Druga sprawa jak działa MR jeżeli mowa o 2 dekoderach to co obecnie dają . Jest podane aktywacja 1zł i dostajemy jakieś pudło sieciowe.

#22 studiolitek

studiolitek

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5136 postów
  • Od: 19 sie 2009
  • Lokalizacja⚓️ BĘDZIN ツ

Napisano 21 lipiec 2015 - 22:58

Ja mam obecnie SmartDom w opcji MixPlus + TV Mobilna, gdzie muszę doładować konto minimum 40 złotych żeby dostać TV Mobilną za 1 złoty, i dodatkowo w iCOK sprawdzam na bieżąco saldo, i co miesiąc muszę robić przelew 1 złoty żeby na rachunku do zapłaty było 14,90 zł.

34057.png                   DAB+ : KATOWICE KOSZTOWY (10A) KRAKÓW CHORĄGWICA (12D) 

DVB-C: UPC Select Extra HD PVR + FiberPower 60 + telefon 60 Minut do wszystkich + Horizon GO = 69,98 zł                                                                                                                     DVB-C: Sat - Mont - Service -> Pakiet DVB-T = 19,00 zł 

DVB-T:PL    MUX 1 MUX 2 MUX 3 (KATOWICE KOSZTOWY / WISŁA SKRZYCZNE / KRAKÓW CHORĄGWICA / RABKA LUBOŃ WIELKI)     MUX 4 (KATOWICE KOSZTOWY)   2X PRE-PAID ( T-HD 1000 & T-HD 210)                                MUX 8 (KATOWICE KOSZTOWY / KRAKÓW CHORĄGWICA )     MUX TVS   (KATOWICE KOSZTOWY)  DVB-T:CZ MUX 1 MUX 2 (Łysa Góra)

sigpic3343_2.gif  

#23 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2867 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 23:23

Znalazłem takie coś

. Minimalna wysokość abonamentu dla produktów:
o Produkt pierwszy (posiadany) dla obecnego Klienta:
- 49,90 zł lub 50 zł oraz 30/60 zł w Plus Mixie
o Produkt pierwszy (uprawniający) dla nowego Klienta:
- 39,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Plus Abonament, Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu w przypadku ofert bez sprzętu (Tylko SIM lub Tylko SIM + raty)
- 59,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Telewizji , Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu, Plus Abonament ze sprzętem (co najmniej jeden sprzęt bez rat) lub 60 zł oraz 40/80 zł w Plusie Mix
o Produkt drugi i trzeci dla obecnego/nowego Klienta
- min. 39,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Plus Abonament, Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu w przypadku ofert bez sprzętu (Tylko SIM lub Tylko SIM + raty)
- min. 59,90 zł - dla ofert pozyskaniowych Telewizji oraz Internet Plusa/Cyfrowego Polsatu, Plus Abonament ze sprzętem (co najmniej jeden sprzęt bez rat)

A jeżeli ktoś z rodziny ma abo plusa za ponad 50zł to obowiązuje taka osobę smartdom zniżka ? Chcąc wziąć tylko abo Polsatu Premium + MR?
Nie interesuje mnie net w LTE bo to mam w komie .Nie chce też żadnego tabletu itp. Można tak?

Ciekawe czy ta oferta jest na stałe czy tylko na czas określony jako promocja i potem trzeba placić 100% ceny czyli koło 90zeta.

#24 cabott

cabott

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Od: 22 lut 2013

Napisano 22 lipiec 2015 - 12:54

Tak. Powinieneś wtedy dostać zniżkę na TV. Zniżka trwa tak długo, jak długo spełniasz warunki smartDom (nie znam dokładnie obecnych warunków), ale dopóki będziesz miał abo na telefon w tej wysokości (lub więcej) co obecnie, to zniżka na TV będzie przysługiwać.

n (nc+) subscriber III 2008 - II 2016. RiP.

2017 II CP Premium Max HD 99,99PLN + 3xMR 10PLN 15/5 (15/3+2)

#25 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2867 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 23:16

Rodzinka chce sobie zmienić na nowa "taryfę" bardziej przystępną jednak 49zeta to na pewno FVAT przekroczy.
Druga sprawa jak funkcjonuje MR jeśli się ma 2 dekodery ? CP wysyła uprawnienia na dosyć szerokie odległości czasowe tam jest po 60 dni nawet. Z tego co czytałem to im wyższy pakiet tym tańszy MR. Aktywacja pierwszego deko to jest 1zł . Musze jeszcze znaleźć cene za utrzymanie dekodera. Bo bardzo ciężko jest znależć oferte Pre paid z dekoderem na własność i z takiego zestawu przejść na abo by nie płacić miesięcznie za sprzęt.

#26 ziut60

ziut60

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Od: 24 sty 2012

Napisano 16 sierpień 2015 - 16:40

Czy pakiet "Rozrywka" można dostać w promocji smartDom za 50% ?

#27 swojadroga

swojadroga

Support Team

• Support Team
  • 6560 postów
  • Od: 19 lip 2010
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 17 sierpień 2015 - 07:39

Samego pakietu Rozrywka HD nie da się dostać. Pakiet Rozrywka HD można dobrać do pakietu Familijnego Max HD. Dla nowych klientów minimalne zobowiązanie abonamentowe przez cały okres umowy musi wynosić 59,90zł, a dla obecnych 49,90zł. Jeśli pakiet Rozrywka HD będziesz miał na cały okres umowy jako obowiązkowy pakiet dodatkowy, to spełnisz warunki programu smartDOM dla nowych klientów.

Aktualne oferty dla nowych klientów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP i Plus.

Usługa wymiany konwertera w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP.

34057.png

Nie udzielam porad przez PW! Jeśli czcionka jest za mała, to nie udzielam porad przez PW!

#28 izzy8

izzy8

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • Od: 26 wrz 2013

Napisano 17 sierpień 2015 - 17:57

Mam TV z Cyfrowego Polsatu.
Jest to kolejna umowa zawarta w tym miesiącu 15/5 pakiet z multirumem i opłatą czynszową w sumie za 79.90.
Obecnie chciałabym nabyć internet LTE 30 Gb i przenieść numer telefonu do sieci Plus umowa w abonamencie 69.90 na 24 miesiące w tym pół roku gratis.
Proszę o poradę jak to najlepiej i najtaniej zrobić aby skorzystać z rabatu SmartDom bezproblemowo /Mąż wątpi w ,,Takie Cuda,,.
Pozdrawiam

#29 swojadroga

swojadroga

Support Team

• Support Team
  • 6560 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 18 sierpień 2015 - 07:41

Możesz zamówić przez stronę www CP i Plusa, Infolinię CP i Plusa lub w dowolnym APS-ie.

Aktualne oferty dla nowych klientów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP i Plus.

34057.png

Nie udzielam porad przez PW! Jeśli czcionka jest za mała, to nie udzielam porad przez PW!

#30 dartman

dartman

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Od: 08 sty 2013

Napisano 18 sierpień 2015 - 09:25

Uzupełniając wypowiedź swoją droga dodam tylko że zamawiając on line można otrzymać dodatkowe gratisy:np. 5 GB internetu więcej w APS tego nie otrzymasz.

#31 ziut60

ziut60

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Od: 24 sty 2012

Napisano 18 sierpień 2015 - 10:29

Samego pakietu Rozrywka HD nie da się dostać. Pakiet Rozrywka HD można dobrać do pakietu Familijnego Max HD. Dla nowych klientów minimalne zobowiązanie abonamentowe przez cały okres umowy musi wynosić 59,90zł, a dla obecnych 49,90zł. Jeśli pakiet Rozrywka HD będziesz miał na cały okres umowy jako obowiązkowy pakiet dodatkowy, to spełnisz warunki programu smartDOM dla nowych klientów.

Czyli 59,90 + 25,00 dzielimy na pół i tak do końca umowy ?

Telefon z odpowiednim abonamentem jest w Plusie .

Rozumiem , że umowa z CP , będzie obowiązywała na czas oznaczony w umowie z Plusem ?

#32 moqu'ai

moqu'ai

Forum to mój dom

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2412 postów
  • Od: 23 maj 2014
  • LokalizacjaPolska, mieszkam w polsce, mieszkam tu, tu, tu, tu.

Napisano 19 sierpień 2015 - 21:59

Czy to prawda ze zeby skorzystac ze Smart Domu ze znizka 50% na tv, to np. posiadajac umowe z Plusem za 39,90 to mozna wziasc Smart Dom, ale tylko z czyms na raty? A tylko za 49,90 Smart Dom jest bez tego myczku ? Powiedzmy, chce sobie podniesc abonament w Plusie na 39,90 i skorzystac z oferty TV ze Smart Domem, nalezy sie ? Jak tak to jakie sa warunki, i ewentualnie na jakie pakiety przysluguje Smart Dom, za taka kwote abonamentu w Plusie.

Moja sytuacja jest taka, mam tel. za 39,90 z rata za aparat ponad 6zl przez 36m., co moge uzyskac w ramach Samart Dom, jaki pakiet TV Sat. Jako nowy abonent. W Plusie twiedzil ze musze miec abo. za telefon, minimum za ponad 49zl. Chce uzyskac pakiet Rodzinny HD za 9,99zl

CP - Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax + HBO/HBO GO + MR = 44.99zł w Smart Dom2 :)

Kiedy monopol na prawdę mają jedynie ci słuszni, i/lub kiedy wygodna prawda dokonuje egzekucji na niewygodnej prawdzie https://lh3.googleus...r1RBNi1t3w=s145

#33 moqu'ai

moqu'ai

Forum to mój dom

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2412 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 23:06

Ponawiam pytanie

CP - Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax + HBO/HBO GO + MR = 44.99zł w Smart Dom2 :)

Kiedy monopol na prawdę mają jedynie ci słuszni, i/lub kiedy wygodna prawda dokonuje egzekucji na niewygodnej prawdzie https://lh3.googleus...r1RBNi1t3w=s145

#34 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2867 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:44

Idź do APSu i się dowiesz ja tak zrobiłem. Tyle że rodzinka ma abo w plusie za ponad 50zł i gość mówił że kwalifikuje się to do smartdomu jednak intryguje mnie ten pakiet rozrywka co mówi @swojadroga że

Jak to się ma do Smartdomu ? Pakiet Premium HD tj w moim wypadku 44.99 + dekoder HD 1 = 1zł + mr dekoder 29zł .Opłata 5zł miesięcznie tylko w pakiecie Premium HD i dajmy na to pakiet rozrywka 25zł nie wiem czemu ktoś mówi o 20zł. Co tu ma się rabatować 50% ? Druga sprawa w Polsacie Redlight na org dekoderze jest chyba tylko od 23 coś takiego i celowo zrobili Redlight z ! na końcu coś takiego.

#35 moqu'ai

moqu'ai

Forum to mój dom

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2412 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 12:01

No i jednak CP, zbiera wszystkie zniwa, choc ja nie bralem ich z powodu ze odeszlem z nc+(bo dalej mam nc+), to i tak dali mi rabat mini Smart Dom.
Wyjasniam.
Dwa dni temu zmienilem operatora tel. kom. z Orange na Plusa, z tym ze na abonament za 29,90zl, w APS'ie twierdzili ze nic sie nie da, minimum to wskoczyc na 49,90zl, na 39,90zl sie nie dalo. Jako ze to bylo przejscie, to bylo za 29,90 a potem od razu 49,90zl. Nic, zostawilem dane w CP, dzis zadzwonili, mowie gosciowi ze rezygnuje z tv w Orange oraz ze przeszedlem z orange na Plus. Poprosilem zeby cos wymyslili, zeby mnie zachecic do wziecia tv u nich. Okazalo sie ze mozna, pokombinowac przy tym Smart Domie, i otrzymalem pakiet (Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax, oraz na pol roku VOD i IPLA) na 24m - 6m. gratis, reszta mies. po 39,90 (jako nowy abon.!)

#36 CzechuXX

CzechuXX

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 45 postów
  • Od: 10 sie 2015
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 23 sierpień 2015 - 19:51

Na stronie plusa do północy trwa promocja 2x więcej Gb w opcji na 30Gb. Na stronie CP do jutra do godziny 11. Więc jak ktoś się zastanawia [tak jak ja] czy starczy 30Gb, a 55 już jest za drogie to jest dobra opcja.
Jeszcze tylko dodam, że przez stronę CP sprzęt dostaje się w najem, a przez Plus na własność.

#37 moqu'ai

moqu'ai

Forum to mój dom

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2412 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 20:03

Odnosnie mojego postu wyzej, nie potwierdze czy tak sie dalo. Przemyslalem i CP podczas weryfikacji czy przysluguje mi Smart Dom, mogl by mi nie przyznac, a w zasadzie nie przyznal by mi rabatu. Konsultant widocznie chcial tylko naciagnac mnie na podpisanie umowy.
Gdyby to dzialalo od razu, to wiedzial bym bo mogl bym to sprawdzic, a tak to dopiero od 7mies. wlacza sie rabat SMART DOM. Wtedy musial bym sie przepychac z CP, a i tak by sie wymigali, bo przeciez nie spelnial bym warunkow do otrzymania rabatu, no i jeszcze to oni zazucili by mi, ze nie zapoznalem sie dobrze z regulaminem tego programu.

#38 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2867 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 23:24

Ciekawe praktyki tylko że ja bym nie wchodził na te niby cytaty " pokombinować" .A co jesli potem dostaniesz rachunki na 100% ceny i powiedzą potem a było brać Plusa za 49.90 :D

Z tego co widać nie wiele osób ma plusa za 49.90 . A u mnie w rodzince mają tylko że ja jestem jeszcze daleko jeśli chodzi o CP. Najpierw czekam na tzw przepakietowanie bo migracji do MPEG4. Zapewne będzie nowy cennik i w ogóle. Ciekawe czy zostanie Sartdom czy będzie inna oferta.No i możliwe że Polsat też coś zgarnie od NC+ bo od czasu jak tam nie ma La Ligi to ilość odświeżeń bije rekordy.

#39 moqu'ai

moqu'ai

Forum to mój dom

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2412 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:52

@Swojadroga, jak to mozna otrzymac ?
"na Nowej Umowie I/Nowej Umowie II zawartej na warunkach określonych w §1 ust. 4,5 i pod warunkiem, że
zostanie zawarta w jednej z promocji wskazanych Abonentowi przez Konsultanta/Sprzedawcę przy udziale środków
porozumiewania się na odległość, pomimo że nie jest uprawniony do Rabatu otrzyma upust na abonament w
wysokości 20 zł z VAT („Upust specjalny”). Pozostałe warunki dotyczące Upustu specjalnego są określone w § 1
ust. 4 i są analogiczne, jak w przypadku Rabatu"

#40 swojadroga

swojadroga

Support Team

• Support Team
  • 6560 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 25 sierpień 2015 - 05:50

Patrz Twój wpis z 22 sierpnia 2015r, z godz. 12.01. Takie cuda tylko przez Infolinię.

34057.png