Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeśli bez telefonu to minimum 49.90 a z telefonem 69.90

2. to zależy czy smartdom będzie jeszcze obowiązywał

3. Tak, jeśli złożysz wypowiedzenie albo sam zadzwonisz do DUK przed końcem umowy i poprosisz o darmowe miesiące.

 

 

Pytanie odnośnie internetu domowego odu-idu. Z tego co widzę na stronie są dwie opcje: jedna to smartdom 50% i 3 miesiące gratis a druga to brak smartdomu i 6 miesięcy gratis.

jak się na to zapatrujecie? Poprzednia opcja była według mnie lepsza.

https://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp?promoCode=P1_Power2.0u_mod_www_D2D_ODU_IDU_pakiet-50_Abo&lteNoLimit=true

 

kłóci sięto z tym co jest zapisane w nowym regulaminie ,,Rabat/Upust specjalny/Upust promocyjny/Benefit nie zostanie przyznany Internet Domowy Power LTE 2.0" w paragrafie 3, ustęp 2.

https://www.plus.pl/documents/16/43300325-ae39-4347-9197-8e0897e0a9d7?title=Regulamin_programu_smartDOM2.pdf

Edytowane przez telewidz85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te ceny, w regulaminie jest napisane ze z telefonem za 49.90, a bez telefonu za 39.90, tylko ze bez telefonu taryfa 39.90 jest tylko obecnie dla przedluzajacych umowy w plusie. Przy tych cenach jest jedno wymagane: staż 2 miesiące, bo jak chcemy odrazu brać abonament w plusie i w tym samym czasie smartdom to trzeba wybrac taryfę 10 zl drozsza czyli taniej jest wiasc ta nizsza i poczekać 2 miesiące a następnie zaaktywowac smartdom czyli dokupic telewizje.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upust daja jezeli zostawisz kontakt w CP, aby oddzwonili do Ciebie, i nie jest on powiazany ze Smart Domem, jak sie domyslam, (choc w regulaminie pisza ze tyczy sie tak samo innych punktow, zawartych w Smart Domie), przynajmniej nie kwota abonamentu w Plusie, bo za 29,90zl, niby sie nie nalezy skorzystanie z programu SM. A jednak, mimo iz nie spelnia sie warunkow programu, to mozna otrzymac taki rabat/upust. Umowe trzeba miec przy tym na 24m. Upust jest na pakiet glowny tylko, tak ja to rozumie. Ale @swojadroga by Ci to najlepiej wyjasnil.

Będę się pytał @swojadroga bo tutaj    to potrzebuje tłumaczenia z polskiego na polski  :D   i stale się coś dowiaduje że można to i to. A w NC+ to już wręcz dytkatura panuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś  tutaj korzysta ze Smartdomu  na zasadzie   abo w   plusie i jakiś  duży  pakiet Polsatu  + MR?   Chodzi mi o załatwienie wszystkiego online.  Niby są dostępne zniżki tylko wtedy kiedy wszystko się wykonuje z  ich strony by niczego nie robić w APsie.  Jak sytuacja z długościa  trwania umowy i miesiącami darmowymi    +  czy to co się dostaje  a się nie chce  np   IPLA   i PPV   należy tak samo zgłosić wyłaczenie    nie wiem droga  mailowa         jak  nc+? i jak tego nie zgłośimy to kasują ?  Bo tak patrze odkąd się pojawił smartdom to  na szczęście dla mnie nic się nie zmienia jedynie więcej kanałow w Polsacie tych co były tylko w Nc+.

Edytowane przez Mr. Orbita
To bardziej pasuje do wątku o smartDOM - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś  tutaj korzysta ze Smartdomu  na zasadzie   abo w   plusie i jakiś  duży  pakiet Polsatu  + MR?   Chodzi mi o załatwienie wszystkiego online.  Niby są dostępne zniżki tylko wtedy kiedy wszystko się wykonuje z  ich strony by niczego nie robić w APsie.  Jak sytuacja z długościa  trwania umowy i miesiącami darmowymi    +  czy to co się dostaje  a się nie chce  np   IPLA   i PPV   należy tak samo zgłosić wyłaczenie    nie wiem droga  mailowa         jak  nc+? i jak tego nie zgłośimy to kasują ?  Bo tak patrze odkąd się pojawił smartdom to  na szczęście dla mnie nic się nie zmienia jedynie więcej kanałow w Polsacie tych co były tylko w Nc+.

Ja korzystam od niedawna ze SmartDomu.Dotychczas posiadałem pakiet Familijny Max HD+Film HD+SPORT HD+CINEMAX HD.Dobrałem multiroom 1 dekoder i wziąłem umowe na telefon w Plus za 39,90.Wszystko załatwiłem telefonicznie.Umowa na tv 15 msc,w tym 2 pierwsze miesiące z niższymi opłatami,tj.49,90 za tv.Potem 74,90 za tv.Zaś opłata za telefon tak jak powyżej tj.39,90.Mi to odpowiada.Zaś co do IPLI oraz VOD,to i tak dostajesz do oferty czy chcesz,czy nie chcesz na promocyjną ilość miesięcy.Musisz tylko zgłosić przed czasem wyłączenie w/w usług.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mając abonament w CP za 59.99 Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD można otrzymać abonament w plusie (bez tel tylko sim) ten za 30zł zrabowany na 15zł? bo przez stronę plusa pokazuje tylko 49,99

zmniejszone na 25 00 zł/mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet jako trzecią usługę z pierwszej edycji programu Smart Dom (bodajże 49 zł rabatu), płacę w tej chwili 11 zł. Czy przedłużając umowę z nowym sprzętem w abonamencie 59,99 zł utrzymam rabat? A jeśli nie to czy pozostawiając umowę bez żadnych ruchów rabat po zakończeniu okresu minimalnego będzie naliczany?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet jako trzecią usługę z pierwszej edycji programu Smart Dom (bodajże 49 zł rabatu), płacę w tej chwili 11 zł. Czy przedłużając umowę z nowym sprzętem w abonamencie 59,99 zł utrzymam rabat? A jeśli nie to czy pozostawiając umowę bez żadnych ruchów rabat po zakończeniu okresu minimalnego będzie naliczany?

 

Zachowasz swoją zniżkę :) według promocji SMARTDOM

Właśnie też mam pytanie czy majac abonament za 59.99 można przejść z karty na abonent tylko sim bo na stronie nic nie ma

. Ile wtedy abonent by kosztował po obniżce 50 %

 

Abo kosztuje 49,99 tylko sim od tego rabat 50 % będziesz placił 25 zł za wszytko bez limitu stacjonarne, sms/mms , komórkowe plus 5 GB internetu , 120 jednostek wymienne na sms/mms/połączenia w UE/. oraz HBO GO na 2 miesiące w prezencie 

 

Mając abonament w CP za 59.99 Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD można otrzymać abonament w plusie (bez tel tylko sim) ten za 30zł zrabowany na 15zł? bo przez stronę plusa pokazuje tylko 49,99

zmniejszone na 25 00 zł/mies.

 

 

Nie, Rabat na abo to 50% od min kwoty 39,99 Tylko sim czyli ( 19,.99zł ) ale tam mało co masz. Lepiej wziąć za 49,99 rabatowany o 50 % czyli 25 zł i ta wszytko bez limitu  plus 5 GB interentu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób znających się w tym temacie. Mam internet za połowę od maja 2014, na dniach będę umowę przedłużał i nadal będę miał go za połowę. W kwietniu kończy mi się umowa z nc+ i zastanawiam się nad przejściem do cyfrowego polsatu. Czy jest szansa na jakiś rabat u nich jako trzeci produkt? Jak to teraz wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w regulaminie, trzeci produkt to niecałe 20 zl rabatu przy obecnej promocji do konca lutego, czasami są wersje smartdomu bez trzeciego produktu, okresowo ta promocja może się zmienić w czasie więc warto weryfikować regulaminy. Trzeci produkt można dobrać tylko przez kilka dni..

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady. Chciałbym przenieść 2 numery abonamentowe do Plusa (te za 69,90 z telefonem). I do tego chciałbym dokupić telewizje CP, pakiet Premium za 79 zł. Jaki by mi przysługiwał rabat na takie usługi. Czy lepiej załatwiać to przez punkt stacjonarny czy online? Czy w punkcie załatwię wszystko w ciągu jednej wizyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...