Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś mi udzieli dokładnie odpowiedzi na pytanie bo nie uzyskałem dokładnej informacji na ten temat. Otóż interesują mnie dwie usługi:

 

1- Telewizja

2 - Internet Domowy

 

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox + Multiroom. Chciałbym zejść na pakiet Rodzinny HD z usługą multiroom zachowując dekoder Evobox. Czy za internet mogę płacić 30zł jak jest oferowany ? Czy mam to łączyć w smartdom czy osobno produkty ?

 

Przepraszam jeśli powtarzam pytanie ale nigdzie nie znalazłem podobnej sytuacji a większość pytań dotyczy usług z telefonem :)

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Prosimy, napisz do nas na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl (podaj tam również: imię i nazwisko właściciela usługi, numer karty dekodera oraz numer kontaktowy). Zweryfikujemy dostępne opcje i postaramy się wybrać najlepszy dla Ciebie wariant.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że jak miało się trzy produkty w smartDOM 3 to teraz też trzeba mieć trzy, żeby skorzystać ze smartDOM 4?!
Tak powiedzieli znajomej, że musi wszystkie trzy przedłużyć, więc się na nich wypięła (Internet Plusa u nas w mieście to tragedia) i teraz szuka u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dzisiaj zadzwoniłem do cyfrowego Polsatu, pan Szewszyk powiedział teraz lepiej nie przedłużać umowy. Ponieważ Pan straci rabat 50% i będzie płacić 75, a nie jak teraz 50 zł.

Jeszcze mi powiedział ten smartdom 4 jest do końca marca 2018. Może od 1 kwietnia coś zmieni się oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SmartDomu w ramach Superoferty II przystąpiłem jakoś w grudniu 2014 r., wobec czego obowiązuje mnie regulamin programu z dnia 18.11.2014, który daje mi benefit na usługę nr:

2. 50% upustu (w moim przypadku internet mobilny)

3. upust promocyjny w kwocie 38,90 zł (abonament w plusie)

 

1. Usługa uprawniająca to abonament tv w Cyfrowym Polsacie.

 

Umowa nr 3 kończy się za kilka miesięcy, ale z uwagi na problemy z zasięgiem zaczynam już teraz rozważać przeniesienie tego numeru (używa go żona) do innej sieci, a na to miejsce przenieść do plusa swój numer. I teraz pytanie: czy jest taka możliwość? Czy w takiej sytuacji będą mi przysługiwać takie same rabaty jak do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zmieniłem miejsce zamieszkania i niestety ale nie mam tam teraz dostępu do neta z Orange. Najprawdopodobniej wezmę internet domowy LTE od Polsatu. Chcąc płacić jak najmniej wezmę jeszcze telewizję Polsatu (pakiet za 60zł) oraz przeniosę telefon na abonament z Playa. Dobrze rozumiem, że finalnie wyjdzie mi 60 zł na telewizję, połowę (20zł) za internet oraz 1 zł za telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do SmartDomu w ramach Superoferty II przystąpiłem jakoś w grudniu 2014 r., wobec czego obowiązuje mnie regulamin programu z dnia 18.11.2014, który daje mi benefit na usługę nr:
2. 50% upustu (w moim przypadku internet mobilny)
3. upust promocyjny w kwocie 38,90 zł (abonament w plusie)
 
1. Usługa uprawniająca to abonament tv w Cyfrowym Polsacie.
 
Umowa nr 3 kończy się za kilka miesięcy, ale z uwagi na problemy z zasięgiem zaczynam już teraz rozważać przeniesienie tego numeru (używa go żona) do innej sieci, a na to miejsce przenieść do plusa swój numer. I teraz pytanie: czy jest taka możliwość? Czy w takiej sytuacji będą mi przysługiwać takie same rabaty jak do tej pory?

 

 

Jeśli przeniesiesz swój obecny numer do innego operatora, Program smartDOM 2 zostanie rozwiązany, a rabat na usłudze Internetu dezaktywowany. W przypadku zawarcia nowej oferty na Plus Abonament będziesz mógł przystąpić do najnowszej odsłony - smartDOM 4. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, napisz do nas na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl 

 

 

 

Witam,

Zmieniłem miejsce zamieszkania i niestety ale nie mam tam teraz dostępu do neta z Orange. Najprawdopodobniej wezmę internet domowy LTE od Polsatu. Chcąc płacić jak najmniej wezmę jeszcze telewizję Polsatu (pakiet za 60zł) oraz przeniosę telefon na abonament z Playa. Dobrze rozumiem, że finalnie wyjdzie mi 60 zł na telewizję, połowę (20zł) za internet oraz 1 zł za telefon?

 

Witaj. Łącząc oferty różnego typu (Telewizja, Internet, Telefon), możesz skorzystać z najnowszej odsłony Programu smartDOM 4, gdzie na każdą z usług dostaniesz rabat 10 zł (nie dotyczy umowy uprawniającej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: kupuje pakiet (dwupakt w zasadzie) w plusie za 45 zł 2 abonamenty (bez limitu rozmowy, smssy, po 2 giga internetu) przynajmniej taka oferta jest na stronie, czy wtedy moge wziasc za 20 zl pakiet w cyfrowym polsacie z eleven i cinemax (30 zl-10 zl rabat) ? na stronie cp co prawda tego nie widze ale jak wchodzila oferta 14 lutego bylo info ze taka oferta jest przez portale tematyczne np. satkurier za 30 zl

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co plus mi odwalił to jest porażka. Umowę na internet kończy mi się w czerwcu. Miałem go w ramach smardomu za 50%. Okazuje się, że od 14 lutego plus zlikwidował ulgę połówkę na internet i tylko telefon można mieć za połówkę. W takim układzie pożegnam się z plusem. W mojej kamienicy gdzie mieszkam będzie światłowód także przechodzę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zwiększając pakiet automatycznie zostanę przeniesiony do SD4.Obecnie posiadam SD1 i 50% na drugą usługę.Koniec umowy za 16 miesięcy.

Jeżeli zwiększysz pakiet, to nie będzie zmian w programie smartDOM, natomiast przy przedłużeniu oferty na produkcie pierwszym, przejdziesz do SD4, ale rabaty na pozostałych umowach zostaną bez zmian do końca trwania ich kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie ten cały smart dom za 60 zl (tel,tv i internet) i jesli dobrze widze to kanały sportowe Polsatu sa dostepne w tym pakiecie na okres 3 miesiecy?

Wszystko oczywiście zakeży od tergfo czy Solorz udostępni LM na oddzielnych kanałach co zawsze robi gdy przepłaci słono za prawa czy nie ale chciałbym wiedziec ile trzeba zapłacic biorąc wszystkie 3 usługi żeby miec pOLSATY sPORT na cały okres umowy?

Edytowane przez hanys 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie ten cały smart dom za 60 zl (tel,tv i internet) i jesli dobrze widze to kanały sportowe Polsatu sa dostepne w tym pakiecie na okres 3 miesiecy?

Wszystko oczywiście zakeży od tergfo czy Solorz udostępni LM na oddzielnych kanałach co zawsze robi gdy przepłaci słono za prawa czy nie ale chciałbym wiedziec ile trzeba zapłacic biorąc wszystkie 3 usługi żeby miec pOLSATY sPORT na cały okres umowy?

Prosimy, napisz nam, czy zapoznałeś się z naszą najnowszą odsłoną smartDOM4 oraz podaj nam źródło wspomnianej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalista .

Wybacz ale nie mam czasu czytać jakieś regulaminów i 30 000 opcji.

Nie tak dawno była reklama i chyba nawet a Satkurierze za 60 zł można mieć telefon internet i telewizję cyfrową "pakiet rodzinny" jesli dobrze pamietam.

I tego dotyczyło moje pytanie odnosnie Polsatów Sport.

Umie mi ktoś odpowiedziec na pytanie w jakim pakiecie sa te kanaly na stale?

I ile by mnie to wszystko wyszlo jesli bym wzial wsio czyli i tel i intternet i tv sat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...