Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inna kolejność usług to inne wysokości rabatów niestety:
1. Plus Duet za 59,99zł
2. CP Premium Max 99,99zł - 50% = 50zł
Suma = 110zł

1. CP Premium Max za 99,99zł
2. Plus Duet, ale opcja Duet nie ma rabatu 50% a tylko 10zł jako druga lub trzecia umowa.
Suma = 150zł

Kiedy kończy Ci się umowa z Orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz w Smartdom?

Mam telefon w Plusie za 49,99 zł.

Jako drugą usługę dobrałbym telewizję po rabacie -50% odpowiednio 35 lub 50 zł w zależności od pakietu.

Ile wyniósł by mnie internet domowy LTE jako trzecia usługa? Chodzi mi o jakiś duży pakiet min. 50GB i cenę razem ze sprzętem. Bo zastanawiam się czy jest sens rezygnować z osiedlowego internetu za 40 zł bez limitu.

Edytowane przez onifer26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten osiedlowy internet działa przyzwoicie, to nie ma sensu.

Internet jako 3 produkt w SmartDom:
Internet 50GB + LTE bez limitu - 31zł + rata w zależności od sprzętu: http://www.plus.pl/modemy-routery?deviceTypeCode=MODEM&processSegmentationCode=ROP.IND.NEW.POSTPAID.DATA&marketTypeCode=IND&offerNSICode=IWTWM36B&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=INL3U&positionFilterCode=&instCode=RR36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, w sierpniu kończy mi się umowa z CP ( TV + Internet Domowy ). Obecnie płacę za TV 59 zł ( Pakiet Film, Sport, Cinemax ) + 10zł za multiroom oraz 5zł za EVOBOXA, za Internet 40zł. Zastanawiam się nad zmniejszeniem pakietów ponieważ tak naprawdę oglądam kanały z pakietu Rodzinnego a dodatkowe pakiety mam z tego względu żeby płacić 40zł za Internet. I teraz tak jak zmniejszę pakiety to stracę rabat na Internet ? i Co z Evoboxem ile wzrośnie czynsz na niego o ile jest dostępny w niższych pakietach ( chociaż i tu wystarczyłby mi dekoder Sagemcom który pewnie już nie jest oferowany albo PVR HD 7000 ). Strona CP jest zmieniona nie bardzo się w niej odnajduję bo jak pójdę do punktu sprzedaży to się okaże, że jest co innego niż na stronie więc proszę o jakieś porady w tym temacie jaką mogę zrobić konfigurację żeby wychodziło najtaniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orientuje się ktoś, czy SmartDom w obecnej formie będzie przedłużony po 13 lutego?

Moja mama była w APS i konsultant poradził jej poczekać z wypowiedzeniem umowy do końca lutego, bo chodzą słuchy, że Plus będzie się wycofywał z obecnej formy SmartDom i mają być jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, że SmartDom to zbyt dobra oferta, żeby rezygnowali całkowicie, ale coś ten konsul wspominał, że nie każda umowa będzie mogła być uprawniającą, że nie będzie można odwracać kolejności itp. Szczerze w to wątpię, ale spytałem z ciekawości, że może ktoś się z tym już spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz odwracać kolejność, z tym, że wiąże się to z odpowiednimi warunkami i rozbiciem aktualnego SmartDom.

Znaczy to, że zmieniasz np umowę uprawniająca np zamiast tv uprawniający internet.

Ma to się ponoć zmienić, że np tv będzie uprawniająca, ale nie będzie mogła być uprawniona do zniżki.

Masz rację, oczywiście to zgadywanie, miałem nadzieję, że może ktoś ma dostęp do konkretów, wie co się święci :)

Oczywiście może okazać się, że to zwykła gadka-szmatka konsula i nic z tego się nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Od połowy lutego wchodzi nowy SmartDom. Plusem będzie brak progu wysokości Abonamentu na produkcie pierwszym, aby przystąpić do programu. Z drugiej strony nie jest jasne, czy drugi produkt będzie dalej rabatowany jak obecnie, czyli o 50%, bo w komunikacie można przeczytać o rabacie 10 zł na kolejne usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...