Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy jeżeli przedłużam umowę z POLSATEM i chcę przejść na smartdom to muszę ją przedłużyć na 29 miesięcy czy mogę krócej? I czy prawdą jest to że jeśli przechodzę na smartdom to nie mam darmowych miesięcy w promocji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak biorę telewizje + multiroom jako drugi produkt to z całości kwoty płace 50%, czy tylko pakiet telewizyjny 50% + multiroom płace normalnie?

 

Drugie pytanie podpisuje abo na telefon tylko sim, drugi produkt chce za 50% telewizje

Wypowiedzenie z sieci z której przenoszę abo na tel trwa 30 dni, czy od razu po podpisaniu umowy na przeniesienie numeru do plusa mogę brać tv na smartfon? Czy muszę faktycznie czekać aż fizycznie nr tel zostanie przeniesiony do plusa?

Edytowane przez luuukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym skorzystać z tej promocji SmartDOM:

https://plusbank.pl/smartdom

Nie jestem jeszcze abonentem CP ani nie mam konta w Plus Banku. W jakiej kolejności wszystko zrobić? Najpierw założyć konto, potem dopiero abonament w CP? A może da się wszystko zrobić podczas jednej wizyty w salonie Cyfrowego Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak biorę telewizje + multiroom jako drugi produkt to z całości kwoty płace 50%, czy tylko pakiet telewizyjny 50% + multiroom płace normalnie?

 

Drugie pytanie podpisuje abo na telefon tylko sim, drugi produkt chce za 50% telewizje

Wypowiedzenie z sieci z której przenoszę abo na tel trwa 30 dni, czy od razu po podpisaniu umowy na przeniesienie numeru do plusa mogę brać tv na smartfon? Czy muszę faktycznie czekać aż fizycznie nr tel zostanie przeniesiony do plusa?

Multiroom to nie jest oddzielna usługa! To jedna dopiero na telefon możesz dostać rabat. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak biorę telewizje + multiroom jako drugi produkt to z całości kwoty płace 50%, czy tylko pakiet telewizyjny 50% + multiroom płace normalnie?

Drugie pytanie podpisuje abo na telefon tylko sim, drugi produkt chce za 50% telewizje

Wypowiedzenie z sieci z której przenoszę abo na tel trwa 30 dni, czy od razu po podpisaniu umowy na przeniesienie numeru do plusa mogę brać tv na smartfon? Czy muszę faktycznie czekać aż fizycznie nr tel zostanie przeniesiony do plusa?

 

Na drugie pytanie ktoś odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Dostajesz tymczasowy numer telefonu, dopóki stary numer nie przejdzie od starego operatora. Umowa podpisana, więc możesz brać drugą usługę w smartdom.

Nie wiem, jak to wygląda obecnie, ale możliwe, że załatwisz wszystko jedną wizytą w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Mam teraz umowę na Cyfrowy polsat i telefon w plusie na abonament telefoniczny. Ten abonament telefoniczny jest rabatowany 50%. Chciałbym z tego rabatu zrezygnować. Jestem w Smart dom 1 edycji.

 

Jakbym zrezygnował z tego smart domu to od razu chciałbym wziąć rabat na cyfrowy polsat. ten 50%. Kiedyś gadałem z konsultantem ze to bylo by możliwe. Problem jednak jest taki że wcisnęli mi 29 miesięczną umowę w listopadzie.

 

Zastanawia mnie co trzeba będzie zrobić żeby móc sobie ten cyfrowy polsat zrabatować. Czy wystarczy info do polsatu że ma się abonament telefoniczny za 50 zł. i chce się rabat na telewizję ze smart domu czy może trzeba umowę nową z nimi zawierać w której wskaze się nowe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki to walczymy!

Na chwile obecną zostałem zbombardowany z 4 telefony w ciągu godziny od 18ej wczoraj

i po ostatniej rozmowie 30minutiwej na internet w Smartdom nie mam darmowych msc jeszcze zapytam znajomego który tam pracuje

ostatnia propozycja :

  1. tv -premium + evobox + 0zł czynsz + umowa 15/3 -79,90 (opcja 12/5 bez wymiany sprzętu)
  2. internet bez wymiany sprzętu 90gb + umowa 12msc/0- 44,94 zł (po rabacie Smartdom 50%)
  3. walczymy dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa na tv(-50%) jako druga usługa, pakiet Premium+VOD i teraz pytanie czy jest możliwość wyłączenia pakietu VOD bez straty zniżki na usługę drugą i trzecią ? Kolejne pytanie czy jeśli usługa jest w SmarDomie to jest w ogóle sens wysyłać wypowiedzenie na 2 i 3 usługę, można coś zyskać, np. darmowe miesiące albo nowy sprzęt do internetu ? Chciałbym również dobrać jeden multiroom do tego to załatwię to przy przedłużaniu umowy przez telefon czy tylko w punkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obniżysz abonament "bazowy", to zniżki lecą.

Wypowiedzenie warto wysłać - na TV dostaniesz bezpłatne miesiące.

Co do internetu - w styczniu dostałem nowy router, ale teraz przyjęto strategię sprzedawania smartdomowcom sprzętu na raty, więc jeśli potrzebujesz nowego sprzętu i masz internet w Plusie, sprawdź ofertę przedłużeniową dostępną przez internet.

Edytowane przez szwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

W lipcu 2014 podpisałem umowę z CP, jako że posiadałem telefon w Plusie (umowa od marca 2013, 79 zł z telefonem) wziąłem tv za połowę kwoty (Premium za 45 zł + 15 zł multiroom, 6 miesięcy gratis) i internet Power LTE jako ostatnią usługę (16 zł, bez darmowych miesięcy). W trakcie obowiązywania umowy na tv i internet, przedłużyłem swoją umowę z Plusem (5 miesięcy przed końcem umowy) na kolejne 2 lata (69 zł z telefonem, do marca 2017). Aktualnie muszę wysłać wypowiedzenie i stąd kilka pytań do Was.

 

1. Czy muszę pisać oddzielnie wypowiedzenie dla tv i internetu? (ten sam list, czy dwa oddzielne wymówienia?)

2. Czy istnieje możliwość przedłużenia umowy na 12 miesięcy? (chciałbym zgrać długość umowy na telefon z tymi dwoma usługami, potem zrobię to przy okazji przedłużania umowy w Plusie)

3. Czy w przypadku umowy na tv i internet będę miał możliwość uzyskania darmowych miesięcy? Chcę wymienić jeden z multiroomów na EvoBoxa, a ESSI-88 zrobić jednym z dodatkowych dekoderów. W przypadku Power LTE chcę zostawić Huawei B593 (ale nie chcę go wykupić) i zastanawiam się nad dokupieniem dodatkowej anteny (ale nie od CP).

4. Jaką będę miał zniżkę na ostatnią usługę? W moim wypadku internet. I czy dochodzi jeszcze raz opłata za użytkowania Huaweia jeśli go zostawię.

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam bo nigdy wcześniej nic w smartdom nie brałem i nie śledziłem wątku. Mam abo w plusie do czerwca albo lipca. Od maja chce wziąć cp w smartdom. Czy jesli zrezygnuje z abo w plusie w tym lipcu to automatycznie zniżka 50% na tv mi przepadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam bo nigdy wcześniej nic w smartdom nie brałem i nie śledziłem wątku. Mam abo w plusie do czerwca albo lipca. Od maja chce wziąć cp w smartdom. Czy jesli zrezygnuje z abo w plusie w tym lipcu to automatycznie zniżka 50% na tv mi przepadnie?

Tak, przepadnie. Aby mieć telewizję za połówkę musisz mieć abonament w plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś pomoże?

Mam smart dom do 06.16

 

1. TV polsat za 79 zł abo jako I usługa (12/5 gratis, do września, w 2015 przedłużałam)

2. Internet LTE 50% , płacę 35 zł ( do czerwca ) z routerem Huawei b593 

3. Tel w plusie za 1zł ( do czerwca )

 

I dodatkowo 2 karty extra sim, ale bez tego zastrzeżenia  "Uwaga! Na dodatkowych kartach SIM nie jest dostępna opcja LTE bez limitu danych.  " - na poczatku sprzedawali extra sim z LTE bez limitu, i śmiga na 3 kartach cały czas. Za 5 zł wtedy były chyba, a co ciekawe mi za te karty nie naliczaja opłat w ogóle ( coś nie działały przez miesiac, mieli zawiesić opłaty na chwile i zapomnieli odwiesić :D )

 

Jakie szanse ze przedłuże to co jest? I jak do tego podejść ? Wypowiadać coś, wszystko , nic ? 

Edytowane przez nadia-ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieć TV można, dostaniesz 15/5.

Internet podobnie, można dostać wiekszy pakiet w tej samej cenie.

Telefon - nolimit na Polskę, możesz powalczyć o jakiś pakiet roamingowy, o nowym telefonie można raczej zapomnieć, chyba że na raty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...