Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@mihau A jak to policzyles że policzyla mu kwotę bez zniżki Smart dom? 

45G za 40 zł + 15 zł czynszu (wg tego co piszesz) daje nam kwotę 55 zł a Twój tata został poinformowany, że będzie płacił 45 zł. Więc nie wiem jak Tobie ale mi wychodzi, że zniżka jest. 

Ze zniżką za korzystanie z e-faktury wychodzi 45 zł czyli jeżeli do tego dochodzi zniżka SmartDom to powinno być 35 zł.

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 Internet również może być rabatowany.

Na stronie Cyfrowego Polsatu, w zakładce Internet, jak się wejdzie w podstronę ,,LTE Plus'' albo  ,,Telewizja + Internet
z rabatem smartDOM'', albo w ,,Telewizja + Internet + TV, laptopy, tablety" to na tych podstronach jest wzmianka o SmartDomu, a jak się wejdzie w podstronę ,,Zestaw Domowy'' to na tej podstronie nie ma żadnej wzmianki o SmartDomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mihau napisał:

Na stronie Cyfrowego Polsatu, w zakładce Internet, jak się wejdzie w podstronę ,,LTE Plus'' albo  ,,Telewizja + Internet
z rabatem smartDOM'', albo w ,,Telewizja + Internet + TV, laptopy, tablety" to na tych podstronach jest wzmianka o SmartDomu, a jak się wejdzie w podstronę ,,Zestaw Domowy'' to na tej podstronie nie ma żadnej wzmianki o SmartDomu.

Witam. Tak jest skonstruowana strona, dziękuję jednak za sugestię, przekażę ją do odpowiedniego działu. 

Jeśli chodzi o Internet domowy, również może on brać udział w programie smartDOM, jeśli zostaną spełnione warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Premium MAXHD za pół ceny z abonamentem tel. jest do kiedy aktualna?

Obecnie umowa na Pakiet familijny HD kończy mi się w październiku a abonament na telefon w styczniu.

Jest to usługa powiązana,  mam tańszy abonament w Plusie.

Czy już mogę negocjować nową umowę czy poczekać do stycznia?

Z góry dziękuję za pomoc.

Ile kosztowały pakiet Premium Max HD z Mistrzowską Piłką?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Promocja Premium MAXHD za pół ceny z abonamentem tel. jest do kiedy aktualna?

Obecnie umowa na Pakiet familijny HD kończy mi się w październiku a abonament na telefon w styczniu.

Jest to usługa powiązana,  mam tańszy abonament w Plusie.

Czy już mogę negocjować nową umowę czy poczekać do stycznia?

Z góry dziękuję za pomoc.

Ile kosztowały pakiet Premium Max HD z Mistrzowską Piłką?


Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy i poznaniem warunków, napisz do mnie w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@lukimann

po zmianie warunków umowy usługi TV (produkt drugi w SmartDom1, 2 lub 3) w wyniku przedłużenia mowy, rabat -50% zostanie zamieniony na -25 zł, tak więc pakiet Premium Max z Polsat Sport Premium będzie zrabatowany ze 110 zł na 85 zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Faktycznie, napisałem na podstawie pierwszego zdania z jego wypowiedzi ;)

 

No to w tym przypadku, Premium Max z PSP za 110 zł miesięcznie w wariancie 24/6 i pewnie 29/6. W przypadku zmiany warunków umowy na telefonie rabat zostanie zmieniony na -10 zł ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz ten link natomiast jest to link do strony z pakietami które były do lutego 2018. Teraz wejdź jeszcze raz na obecną stronę CP i zaznacz że masz telefon w PLK. https://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna  A i dodatkowo tylko powiem że jak już masz rabat na telefon w PLK to niestety nie będzie on już przysługiwał na telewizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Smart Domu.Obecnie posiadam TV jako główny produkt,telefon jako drugi i internet jako trzeci produkt.W chwili obecnej umowy na telefon,oraz internet się skończyły i przeszły na czas nieokreślony.Czy można dokonać jakiś zmian na tych umowach np.zwiększyć pakiet danych,tak aby nie stracić obecnych rabatów? Np.zostając przy tych samych kwotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat zmienia się tylko na umowie, którą przedłużasz więc jeśli przykładowo przedłużysz sam telefon to na telefonie będziesz miał nowy rabat a na internecie zostanie z wcześniejszego Smart domu. A jakie masz rabaty? Chodzi mi dokładnie ile na który produkt? Bo wiesz czasami jest tak że opłaca się skorzystać z nowej umowy bo faktycznie rabat się zmienia na 10 zł ale i tak wychodzi taniej bo zmienia się też kwota abonamentu przed rabatem. A czasami lepiej wychodzą oferty bez Smart domu. Przykładowo nowa oferta DUK na internet 40 G i lte no limit za 20 zł miesięcznie w umowie na 15 miesięcy. Wychodzi lepiej niż 50 % rabatu na pakiet za 50 lub 60 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nowy 123 napisał:

Rabat zmienia się tylko na umowie, którą przedłużasz więc jeśli przykładowo przedłużysz sam telefon to na telefonie będziesz miał nowy rabat a na internecie zostanie z wcześniejszego Smart domu. A jakie masz rabaty? 

Za telefon po rabacie 29 zł zamiast 59,a za internet 11 zł(rabat 18 zł).

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w ofercie DUK bez Smart Domu jest jeszcze 30 G i po wykorzystaniu usługa Lte NO LIMIT za 15 zł w umowie na 15 miesięcy natomiast w Plusie ostatnio dostałem (po wypowiedzeniu) za 25 zł ofertę Plush ABO wszystko no limit, 20 G internetu +10G na You Tube tylko że umowa na 24 miesiące. Mają też na czas nieokreślony ale wtedy jest jak dobrze pamiętam tylko 10G internetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji.Przy przedłużeniu umowy na tv,to ile można obniżyć abonament tv ,aby nie potracić tych rabatów na telefon i internet?.Jest jakiś pułap cenowy?

Obecnie za tv wychodzi mi 85 zł wraz z multiroom.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...