Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie przedłużyłem umowę wiosną w smart dom  na 2  lata więc internet plus telewizja ,rozchodzi mi się o te nowe kanały z Ligą Mistrzów . Dopytywałem się w punkcie jak to jest jak chcę dodać te kanały do umowy powiedziano mi że aneks do umowy i umowa na 3 lata. Czy wtedy stracę moją obniżkę w smart dom czy też umowa na internet też będzie na te 3 lata . By potem na raz kiedyś tam umowę przedłużać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dokładnie, umowa na 36 miesięcy, trzeba będzie dopłacić do pakietu z Polsat Sport Premium, jeżeli posiadasz pakiet Premium lub Premium Max to 100 zł będzie za Premium+PSP, za Premium Max+PSP 110 zł, a rabat -50% SmartDom zamieniony zostanie na -25 zł. Na pewno nie będzie to korzystna oferta.

 

PS. Umowa na produkt pierwszy tj. Internet nie zmieni się, a Aneks na telewizję nie zmieni długości umowy na Internet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.10.2018 o 17:38, sztywniak napisał:

 

A sprawdziłeś w Cenniku i Umowie czy po przejściu na czas nieokreślony wysokość opłat pozostanie bez zmian?

 

Sprawdziłem dopiero dzisiaj i w umowie na CP mam, że opłaty obowiązujące po okresie promocyjnym (okres umowy, obecnie 12mc - jeszcze 4mc mam) wskazano w £2 PZWU oraz Harmonogramie miesięcznych opłat, a wg harmonogramu opłat sam pakiet familijny Max HD kosztuje 62,90 zł, nie mówiąc o pozostałych pakietach.. Czyli kurde nici z mojego planu pozostania na obecnych dobrych warunkach ze smart domem 3...

SmartDom by mi został, ale za CP będę płacił z 50 zł więcej więc nieopłacalne to w ogóle..

 

Rozumiem, że jak aneksuję umowę w CP, która jest umową uprawniającą do SmartDom, to automatycznie przejdę na gorszą ofertę SmartDom 4 i dostanę ledwie 10 zł rabatu zamiast 50% na drugą umowę (internet)? Lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jeśli obecnie bierzesz udział w programie smartDOM3, to przedłużając umowę uprawniającą, zaczniesz brać udział w programie smartDOM4, lecz rabat na produkcie drugim się nie zmieni. Jeśli natomiast podpiszesz aneks na usługę telewizji, to zniżka ulegnie zmianie z 50% na 25 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Aneks Umowy uprawniającej nie zmienia rabatów na produktach rabatowanych. Dopóki nie aneksujesz umowy na Internecie (P2) rabat -50% nie zmieni się na 10 zł. 

A to świetna informacja, dziękuję. W umowie na internet nie znalazłem póki co informacji o tym, że po przejściu na czas nieokreślony (a to dopiero za rok) będę musiał płacić więcej, a właśnie umowa P2 na internet pasuje mi najbardziej z tego duetu.

W takim razie wysyłam wypowiedzenie na umowę uprawniającą do CP i czekam na dobrą ofertę utrzymaniową :D czyli pewnie 15/3 - pozostanie tylko wybór pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie byłem w smartDOM3 umowa uprawniająca internet a jako ta druga telewizja. Podpisałem na telewizję przedłużenie umowy i miałem wtedy pół roku telewizję bez opłat . Potem weszły te 2 kanały z ligą mistrzów i chciałem je sobie dodać do aktualnego pakietu telewizji powiedziano mi że aneks na 3 lata ale będę miał rabat na tv 25zł .Podpisałem ten aneks i jakie moje zdziwienie w icok w płatnościach rabatu brak a w szczegółach umowy nie ma ani wg starej umowy czyli z 1,5 roku ani według nowej czyli 3 lata . Tylko pisze do końca umowy 1 miesiąc czy to jest jakaś karencja i za miesiąc będę miał rabat w smartDOM4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w APS Cyfrowego Polsatu by dowiedzieć się o ofercie. Pani w punkcie wszystko mi wyjaśniła i dodała także że gdy przyjdę podpisać umowę to będę mógł u niej założyć konto w Plus Banku dzięki któremu przez pierwsze 12 miesięcy dostanę 25 zł zniżki na abo telewizyjny a po 12 miesiącach rabat wyniesie 15 zł. Czy ktoś korzysta z takiego Plus Banku? Na prawdę dają te rabaty na abo telewizyjny? Pytam bo nie wiem czy warto brać te konto w Plus Banku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2018 o 10:43, andrzej75 napisał:

Mam pytanie byłem w smartDOM3 umowa uprawniająca internet a jako ta druga telewizja. Podpisałem na telewizję przedłużenie umowy i miałem wtedy pół roku telewizję bez opłat . Potem weszły te 2 kanały z ligą mistrzów i chciałem je sobie dodać do aktualnego pakietu telewizji powiedziano mi że aneks na 3 lata ale będę miał rabat na tv 25zł .Podpisałem ten aneks i jakie moje zdziwienie w icok w płatnościach rabatu brak a w szczegółach umowy nie ma ani wg starej umowy czyli z 1,5 roku ani według nowej czyli 3 lata . Tylko pisze do końca umowy 1 miesiąc czy to jest jakaś karencja i za miesiąc będę miał rabat w smartDOM4 ?

Witam. Pamiętaj, że dane z ICOK mogły nie zostać jeszcze zaktualizowane. Czy otrzymałeś już pierwszą fakturę po podpisaniu aneksu? Informacja o rabacie z tytułu smartDOM 4 znajduje się w regulaminie programu, a nie Twojej promocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałem pierwszej faktury . Przez ICOK, tam gdzie jest sekcja Kontakt, zadałem pytanie, jak to jest to odpisali mi na ICOK-u, że od następnego miesiąca będę miał rabat 10 zł . Na moją odpowiedź, że w punkcie mówili mi, że będzie to 25 zł odpisali w sobotę, że reklamacja jest uznana i od następnej opłaty będzie rabat 25 zł. Nowa faktura będzie albo 31-go albo dopiero po 1-szym, więc zobaczę, czy wszystko jest OK.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy to prawda że mając abonament TV w opcji Smart Dom w momencie np. przeniesienia telefonu do innego operatora stracę wtedy zniżkę na ten abonament TV?

Dodam, że TV w ramach Smart Dom wziąłem, ze względu na wcześniejszą umowę, na telefon komórkowy.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miesiąc temu skończył mi się smart dom 3 nie wiem co robić przedłużać czy nie mam internet za 60zł abonament telefoniczny 50% i CP 25% nadmienię że jak skończyła mi się umowa to net działa tragicznie tylko nie wiem czy to nie wina rutera D link 966 muszę go restartować kilka razy dziennie. Czy stracę dużo jak podpiszę nowego smart doma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając konto w Plus Banku można miesięcznie zyskać w pierwszym roku do 40 zł.Jeśli wybiorę pakiet tv z 6 miesiącami gratis rabat za korzystanie z konta będzie się naliczał czy nie ?Bo w regulaminie nie ma na ten temat słowa a dzisiaj odwiedziłem trzy punkty CP i w każdym Konsultant miał inne zdanie na ten temat.Znalazłem w zakładce Smartdom w najczęściej zadawanych pytaniach coś takiego

 
Nie, dla Klientów, którzy mają okresy gratisowe, benefit wpada jako nadpłata. Bonus naliczy się w tym przypadku w formie nadpłaty przez 3 miesiące, kolejna faktura przyjdzie już pomniejszona o wartość wynikającą z nadpłaty. I taka sytuacja będzie się powtarzać z kolejnymi fakturami, dopóki nie zostanie wykorzystana cała kwota nadpłaty.

 

Ale czy to dotyczy również nowych umów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam internet w Plusie i w ramach SmartDom telewizję -50%. Czy jeżeli teraz zrezygnuję z internetu, w sensie z obecnej umowy, a podpiszę nową, (bo nowa będzie z rocznym abonamentem za darmo z Gryligi), to czy jeżeli przedłużę umowę w CP (nie nowa) to czy również mogę uzyskać rabat w ramach SmartDOm? Czy to jako stały klient w CP uzyskam rabat -25zł, czy już tylko -10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam telefon w Plusie (Mix, 80 zł miesięcznie) oraz telewizję (pakiet Premium Max, 50 zł miesięcznie - rabatowaną jako drugi produkt). Obie usługi kończą się pod koniec tego miesiąca. Jeśli przedłużę umowę na telefon to telewizja przejdzie na umowę bez zobowiązania w cenie 50 zł (jak obecnie)? Czy jednak będę musiał również podpisać aneks do umowy o telewizję?

Domyślam się również, że muszę podpisać umowę na telefon na kwotę nie niższą, niż 80 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matiz91 Witam, jeżeli umowa telewizji przejdzie na czas nieokreślony, warunki, jak i uzyskiwany rabat, pozostaną bez zmian. W przypadku przedłużenia umowy TV upust zmieni się na -10 zł. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy poprzedni rabat wynosił -50%, wtedy zamieni się on na -25zł.

Produkt uprawniający w aktualnej edycji programu smartDOM w przypadku oferty Plus Mix powinien wynieść przynajmniej 30zł/60zł przy ofercie elastycznej lub 40 zł w umowie standardowej.

@Pawel Zniżka do 40 zł w Bonus Plus w programie smartDOM za obrót kartą dotyczy stałych, jak i nowych abonentów Cyfrowego Polsatu. Pozostałe zniżki są zależne od daty podpisania umowy oraz jej wysokości (zgodnie z punktem 13 w regulaminie "
Bonus Plus w programie smartDOM"). Możesz skorzystać z promocji z 6-cioma miesiącami gratis zgodnie z tym zapisem:

"U Klientów, którzy korzystają z promocji typu „x miesięcy bez opłat” wartość Kwoty abonamentu w Cyfrowym Polsacie będzie stanowiła kwota abonamentu naliczona w pierwszym okresie rozliczeniowym następującym po okresie promocji bez opłat, pomniejszona o inne rabaty."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...