Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź miała być do mandi0109 i miałem na myśli internet w CP. Sorry nie sprecyzowalem. Natomiast jak dowiem się działa to w PLK to dam znać:) A co do reszty pytań to nie odpowiem bo nie wiem.

Onifer2,

Jak złożysz wypowiedzenie w PLK to na chwilę obecną najlepsza oferta po zmianach wygląda następująco. Umowa na 15 miesięcy wszystko no limit i 12G internetu a po wykorzystaniu lte no limit 512kb/s. Abonent 50 zł ale przez pierwsze 12 miesięcy dodatkowo rabat - 10zł czyli 40 zł. Umowa oraz niższa cena wchodzi z najbliższym cyklem rozliczeniowy ale umowa niestety się wydłuża o okres jaki pozostał Ci ze starej umowy.

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie chodzi o przedłużenie z wymianą telefonu.

Teraz fajne weszły te nowe taryfy w Plusie, ponieważ nawet w abo 30 zł jest no limit.

Niemniej rozumiem, że aby utrzymać obecny rabat w smartdom3 -50% na drugą usługę czyli tv, to muszę w dalszym ciągu przedłużyć umowę uprawniającą czyli komórkowy abonament za min. 49,99 zł + do tego rata za telefon?

 

Bo jeślibym przedłużył umowę uprawniającą w niższej kwocie to nie będzie to spełniać warunków Smartdom3 tylko Smartdom4 (gdzie nie ma już min. pułapu cenowego), ale wówczas druga usługa wskoczy mi w nowy Smartdom 4 -25 zł, albo nawet będzie w ogóle bez rabatu. I chyba raczej ta druga opcja, że rabat się anuluje, bo stwierdzą, że umowa uprawniająca nie spełnia już minimum cenowego, a jednak druga umowa nie może mi wskoczyć do nowego Smartdom4 dopóki to jej nie będę przedłużał.

 

Czyli opcje dwie:

 

1. Przedłużam umowę uprawniającą z min. abonamentem 49,99 zł + rata za telefon i druga usługa zostaje -50% czyli 49,99 zl.

2. Przedłużam umowę uprawniającą z abo niższym np. 30 zł- wtedy znika mi rabat na drugą usługę i płacę 99,99 zł- czyli nie opłaca się.

Edytowane przez onifer2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby fajne ale i tak słabsze jak były przed 14.02 bo jak zlozyles wypowiedzenie to za 30 zł też było no limit i 8G internetu a teraz w nowej ofercie jest tylko 2 G w ofercie za 30 zł. Jedyne co to skrocili umowy tylko SIM do 15 miesięcy. Co do oferty z telefonem to dziś Ci nie powiem jak wygląda ale niebawem napisze. Natomiast jesli zejdziesz do 30 zł to tak jak pisałeś wcale nie będziesz miał rabatu na telewizję. Z tego co wiem to można zejść do 40 zł żeby nie stracić rabatu na telewizję ale potwierdzę Ci to ostatecznie w poniedziałek. Przynajmniej do tej pory taka możliwość była jak złożyło się wypowiedzenie i rabaty nie znikały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Posypią się reklamacje skargi itp.

Ludzie będą mieli wielki żal za takie kombinowanie ze strony Polsatu.

 

 

Tak właśnie będzie i skończy się exodusem.

Edytowane przez arqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam kilka pytań, może będziecie mi mogli doradzić.

W kwietniu kończy mi się umowa w CP (rabatowany 50% w SmartDom3), w maju abonament tel w Plusie.

Docelowo chciałbym cały czas korzystać z usług Plusa/CP, ale myślę jak to zrobić najkorzystniej.

 

Case 1:

Czy faktycznie jest tak, że jeżeli ani nie przedłużę ani nie wypowiem umowy w CP to zachowam dotychczasowe pakiety/opłaty (w tym rabat 50%) w umowie na czas nieokreślony?

Jak ma się do tego obniżenie abo w Plusie z 70zł (z telefonem w systemie jeszcze nie-ratalnym) do 40/50 zł (nie chcę brać telefonu). Czy rabat na CP utrzymam? Pytam, bo jakiś czas temu rozmawiałem z konsultantem CP/Plusa i warunkiem utrzymania 50% rabatu na CP było utrzymanie dotychczasowych opłat w Plusie, a w powyższym wypadku opłaty byłyby mniejsze niż dotychczas..

 

Case 2:

Wiem, że rabat SmartDom4 dla przedłużających umowę w CP (przynajmniej dla pakietu za 100zł) wynosi 25zł.

Ile wynosi analogiczny rabat dla pakietu za 20zł? Mam na myśli te oferty: http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

 

Case 3:

Czy CP po wypowiedzeniu umowy też dzwoni z Działu Utrzymania Klienta? Z Plusa wiem, że tak, a jak jest z CP?

Jak jest z ich możliwościami przekonania klientów, żeby zostali?

 

z góry dzięki!

Edytowane przez supamc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli usługa telefoniczna jest produktem uprawniającym, to w momencie przedłużenia umowy i zmniejszenia abonamentu do 40/50 zł zacznie Cię obowiązywać nowa odsłona programu smartDOM4. W tej sytuacji rabat 50% na usługę telewizyjną pozostanie bez zmian, aż do kolejnego przedłużenia umowy na tym produkcie. Jeśli posiadałeś wcześniej usługę telewizyjną rabatowaną o 50% i po przedłużeniu umowy kwota abonamentu będzie mniejsza niż rabat 25 zł, to ta usługa w programie smartDOM4 zostanie zrabatowana do kwoty 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zrozumiałem. Jestem w tej samej sytuacji. Teraz mam abonament rodzinny w Plus jako umowa uprawniająca. Do tego Premium Max w CP 90 zł -> 45 zł. W marcu kończą się obie umowy. Abonament w Plus muszę zmienić na 2 numery, więc raczej zmienię na 2 x 25 zł za nolimit + 8GB. Ewentualnie duet, ale tutaj oferta jest słaba.

 

Co trzeba zrobić, żeby zachować rabat 50% na telewizję, a co, żeby przejść na nowy smartDOM i otrzymać 25 zł zniżki? Co w przypadku oferty przedłużeniowej CP za 25 zł?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przedłużysz umowy na telewizję, to rabat 50% się nie zmieni, nawet jeśli umowa uprawniająca Plus abonament zostanie przedłużona i tym samym zacznie Cię obowiązywać program smartDOM4. Jeśli natomiast przedłużysz obecną umowę TV, to otrzymasz na nią rabat 25 zł. W przypadku gdy abonament usługi telewizyjnej wyniesie 25 zł lub mniej, to zostanie ona zrabatowana do 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie przedłużysz umowy na telewizję, to rabat 50% się nie zmieni". Jak to się nie zmieni, jak brak umowy to brak rabatu :) Chodzi Ci o to, że jeżeli zostawię starą umowę bez rozwiązania umowy?! Wtedy przejdzie na czas nieokreślony chyba i będzie jakiś rabat na nią?!
Także nadal nie rozumiem, co muszę zrobić z usługą podstawową, aby rabat był naliczony i w jakiej wysokości. Bo widzę w regulaminie zapis, że jeżeli usługa podstawowa będzie nie tańsza niż 49,90 zł, to na telewizję nadal mogę mieć rabat 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie przedłużysz umowy na telewizję, to rabat 50% się nie zmieni". Jak to się nie zmieni, jak brak umowy to brak rabatu :) Chodzi Ci o to, że jeżeli zostawię starą umowę bez rozwiązania umowy?! Wtedy przejdzie na czas nieokreślony chyba i będzie jakiś rabat na nią?!

Umowa cały czas będzie obowiązywać tylko przejdzie na czas nieokreślony. Czytałem to gdzieś, że opłaty zostają na tym samym poziomie, rabat w takim przypadku też nie przepada, ale chciałbym to potwierdzić. Ktoś, coś?

 

Bo widzę w regulaminie zapis, że jeżeli usługa podstawowa będzie nie tańsza niż 49,90 zł, to na telewizję nadal mogę mieć rabat 50%.

Możesz podać linka + paragraf to tego zapisu?

Edytowane przez supamc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

A co jeśli umowa z CP przejdzie w umowę na czas nieokreślony? Rabat 50% zostanie utrzymany?

Z tego co rozumiem, zmiana rabatu z 50% na 25 zł jest tylko w przypadku przedłużenia umowy?

Nie ma za co. Dokładnie tak :) W obydwu przypadkach masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Dokładnie tak :) W obydwu przypadkach masz rację.

To jest odpowiedź! :)

Czy jest jakiś wymóg nt. minimalnej wysokości abonamentu w umowie uprawniającej, żeby ten rabat utrzymać?

Czy nawet przy najniższym abo rabat będzie utrzymany?

Edytowane przez supamc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kerad85 - Twoja TV jest umową uprawnioną, więc jak tylko ją przedłużysz, to automatycznie wskoczysz w smartDOM4 i rabat 50% zostanie u Ciebie zmieniony na 25zł. Ot cała filozofia. 

PS. Familijny Max HD jest za 30zł, a nie za 29,99zł przy umowie 24/3.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

 

Nie, pierwszą umową był telefon (za niego płacę 100%), natomiast na TV mam 50% rabatu. Umowy na TV mogę nie ruszać i wtedy będzie nadal za 45 zł (50% ceny z 90 zł).

 

Pytanie, co w przypadku, gdy jednak zmienię umowę na TV na ten Familijny Max HD jest za 30zł (tutaj jest 24/3?!). Będzie od tego jeszcze jakis rabat smartDOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz odpowiedzieć na moje pytania? Niestety nie rozumiem, co to takiego jest "umową uprawniona". Wiem, że po przedłużeniu wskoczę w nową ofertę, a jak zostawię to będzie na nieokreślony z 50% zniżką.

Nadal jednak nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, co w przypadku, gdy jednak zmienię umowę na TV na ten Familijny Max HD jest za 30zł (tutaj jest 24/3?!). Będzie od tego jeszcze jakiś rabat smartDOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprawniona = z rabatem smartDOM

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat już odpowiadał kilka razy na Twoje pytanie:

 

Jeśli nie przedłużysz umowy na telewizję, to rabat 50% się nie zmieni, nawet jeśli umowa uprawniająca Plus abonament zostanie przedłużona i tym samym zacznie Cię obowiązywać program smartDOM4. Jeśli natomiast przedłużysz obecną umowę TV, to otrzymasz na nią rabat 25 zł. W przypadku gdy abonament usługi telewizyjnej wyniesie 25 zł lub mniej, to zostanie ona zrabatowana do 0 zł.

 

Więc 30zł minus 25zł rabatu smartDOM da 5zł opłaty za pakiet. 

Nie wystarczy tylko pytać, trzeba czytać z uwagą odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...