Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobną usługę. Proponuję wysłać wypowiedzenie(rozwiązanie umowy )na tv i czekać na propozycje z ich strony. Pertraktować z CP darmowe miesiące. Umowy na Internet w Plus nie ruszać.Zostawić na czas nieokreślony. Jeśli coś będziesz próbował zmieniać z Internetem Plus,to stracisz rabat na 50%,a zamienią ci go na rabat 25%.Więc mało korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszą usługę mam "Duet2 ze smartfonem" wg podpisanego kolejnego aneksu w dniu 1.09.2017 na 33 miesiące (koniec umowy w 2020 r.) oraz jako drugą usługę ze zniżką 50% CP "oferta Premium Max" wg podpisanego aneksu w dniu 20.05.2016 na 29 okresów rozliczeniowych która się skończy  w październiku br. Ponieważ nie interesuje mnie PSP przejdę prawdopodobnie na umowę na czas nieokreślony.

 

Mam pytanie do Specjalista Cyfrowy Polsat:

Czy po przejściu na umowę na czas nieokreślony,  jak pojawi się jednak coś interesującego i będę chciał podpisać nową umowę to będzie traktowana jako aneks do starej czy jako umowa dla nowego klienta?

Edytowane przez Zolmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Odpowiem za specjalistę, jeśli przejdziesz na czas nieokreślony i będziesz chciał ją przedłużyć, ale jej nie wypowiesz to otrzymasz standardowe oferty z długim okresem umowy, natomiast jeśli ją wypowiesz i skontaktujesz się z DUK to otrzymasz korzystne oferty typu 12/3,15/3,24/6. Pamiętaj także, że dokonując zmiany na Umowie TV rabat zmienią Ci na 25 zł z obecnego -50%.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CP strasznie nakombinował z tym SmartDom 4, dlatego chciałbym zapytać o jedną sprawę. Mam 1. wersję SmartDom (Plus Internet jako umowa uprawniająca, CP 50%, Plus Abonament -48,99). Do końca umowy w CP zostało mi 11 miesięcy.

Jeśli chciałbym teraz dobrać Polsat Sport Premium, to rozumiem, że muszę przedłużyć umowę na 36 miesięcy i będzie ona już rabatowana -25 zł, a nie 50%, tak?

Czy w takim przypadku rabat na trzecią usługę pozostanie 48,99 (umowa jest na czas nieokreślony, nie chcę jej ruszać)?

Mam obecnie pakiet Premium za 99,99 - czy dokupując Polsat Sport Premium i przedłużając umowę na 36 mies. mogę zejść do pakietu za 80 zł i wtedy dostanę ten rabat 25 zł, czy zgodnie z regulaminem SmartDom1 nie mogę zmniejszyć zobowiązania?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz zmniejszyć zobowiązania.Oczywiście zawsze możesz próbować walczyć o jakąś ofertę specjalną, ale nie słyszałem jeszcze, by komuś udało się obniżyć abonamenty na umowach rabatowanych. Dość łatwo za to obniżyć zobowiązanie na umowie uprawniającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 10:38, lukas876 napisał:

CP strasznie nakombinował z tym SmartDom 4, dlatego chciałbym zapytać o jedną sprawę. Mam 1. wersję SmartDom (Plus Internet jako umowa uprawniająca, CP 50%, Plus Abonament -48,99). Do końca umowy w CP zostało mi 11 miesięcy.

Jeśli chciałbym teraz dobrać Polsat Sport Premium, to rozumiem, że muszę przedłużyć umowę na 36 miesięcy i będzie ona już rabatowana -25 zł, a nie 50%, tak?

Czy w takim przypadku rabat na trzecią usługę pozostanie 48,99 (umowa jest na czas nieokreślony, nie chcę jej ruszać)?

Mam obecnie pakiet Premium za 99,99 - czy dokupując Polsat Sport Premium i przedłużając umowę na 36 mies. mogę zejść do pakietu za 80 zł i wtedy dostanę ten rabat 25 zł, czy zgodnie z regulaminem SmartDom1 nie mogę zmniejszyć zobowiązania?

Jeśli przedłużysz swoją obecną umowę na telewizję, to automatycznie zaczniesz brać udział w programie smartDOM 4. Na tym produkcie rabat zmieni się z 50% na 25 zł. Na pozostałych umowach zniżki nie ulegną zmianie do momentu podpisania nowych aneksów. Nowe warunki wraz z dostępem do Ligi Mistrzów zostaną przygotowane specjalnie dla Ciebie i nie musi to być okres 36 miesięcy. W tej sytuacji możesz zmniejszyć swoje obecne zobowiązanie, gdyż w smartDOM 4 nie ma minimalnego progu cenowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie czytałem poprzednich postów, więc mogę się powtarzać, ale mój tata ma abonament w Plusie oraz internet. Jedno z nich płaci 50% mniej. Teraz jesteśmy zainteresowani tą telewizją od Cyfrowego Polsatu za symboliczną 1 zł, żeby mieć ten cały "SmartDOM". I moje pytania są następujące. Ile i jakie kanały telewizyjne otrzymam za tą symboliczną 1 zł i czy jest/będzie możliwość dokupienia większej ilości kanałów i do ilu złotych? Szczerze to głównie interesuje mnie kanał FOX, gdyż chciałbym po raz pierwszy obejrzeć premierowo w telewizji serial "The Walking Dead" od października. I jeżeli chciałbym założyć te 3 usługi, czyli zrobić tzw. "SmartDOM" to pewnie na pewno będzie potrzebny dowód osobisty mojego taty, czy mógłbym podać swój i podać numer telefonu mojego taty np. żeby to było na niego? Albo chociaż może, żeby ksero jego dowodu przeszło w punkcie Plusa i CP. Na razie głównie proszę o ofertę programową za tą 1 zł ile i jakie kanały w tą złotówkę wchodzą? Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Umowa musi być na Twojego tatę i jego dane oraz podpis.

SmartDom zmienił się i teraz otrzymałbyś 10 zł rabatu na dowolny pakiet z oferty. Nie otrzymasz już oferty za 1 zł, lecz najniżej za 10 zł i jest to pakiet Rodzinny HD+Cinemax (zaznaczam, że brak tu kanału FOX). Zawartość tego i innych pakietów  sprawdzisz na cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo. Chciałem zrobić prezent tacie, ale widzę, że się nie da. Ten Rodzinny HD nie jest najgorszy. Najwyżej porozmawiam z tatą nad Familijnym MAX HD, choć wątpię, że się zgodzi. Szkoda, że zwlekaliśmy z CP jak była okazja tylko za 1 zł i nie zdążyliśmy, ale nic się nie stało :) Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba mająca 2 produkty w ramach starszych wersji SmartDom dobierając 3 produkt jest z automatu przenoszona do nowego wariantu ?

Dotychczasowe umowy są teraz w okresie bez zobowiązania, aby zachować rabat na P2  jeśli teraz dobranie 3 usługi ( telefon) spowoduje zmianę rabatu i przeniesienie do najnowszej wersji SmartDom dotychczasowych umów to chyba lepiej nie podpinać nowej umowy i dla rabatu 10 złotych stracić rabat 50% na 2 produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@karle2,

Zapewne nie. Maksymalny rabat to 10 zł, a nie jak we wcześniejszych edycjach na produkcie trzecim 18.90 (SmartDom3), 28.90 (SmartDom2) i 48.90 (SmartDom1).

 

@maks27,

Dobranie kolejnej usługi nie powoduje zmiany rabatu na produktach wcześniej dobranych. Nowy produkt będzie rabatowany wg nowego SmartDom4, wcześniejsze produkty wg SmartDomu obowiązującego w dniu podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:)  czytając regulamin par. 2 p.2 nie byłem pewny czy dotyczy on dotychczasowych umów, czy tej nowej/przedłużanej. Logiczne że nowa umowa jest według nowych rabatów. Zmyliło mnie zdanie że dotychczasowe rabaty zastąpią nowe, można zrozumieć że dotyczy to zmiany rabatu na wcześniej podpisanych umowach na produkt P2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@maks27,

Dotychczasowe umowy przejdą na nowy SmartDom4 i będą rabatowane wg Regulaminu SD4 dopiero po przedłużeniu umowy (nowa Umowa lub inaczej Aneks).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zostawienie wszystkich umów na czas nieokreślony, nie aneksowanie niczego, zatrzyma stare zniżki SD? Wg mnie tak, ale wolę się upewnić.

Aktualnie mam dobrą ofertę na CP (umowa uprawniająca), do tego dobrą ofertę na internet z rabatem 50% SD, powyłączałem wszystkie zgody co by mnie nie nękali propozycjami aneksu na gorsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, seea napisał:

Czy zostawienie wszystkich umów na czas nieokreślony, nie aneksowanie niczego, zatrzyma stare zniżki SD? Wg mnie tak, ale wolę się upewnić.

Aktualnie mam dobrą ofertę na CP (umowa uprawniająca), do tego dobrą ofertę na internet z rabatem 50% SD, powyłączałem wszystkie zgody co by mnie nie nękali propozycjami aneksu na gorsze warunki.

Witam.

Jeśli nie przedłużysz, ani nie wypowiesz żadnej z posiadanych umów biorących udział w programie smartDOM, utrzymasz obecne rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2018 o 12:14, seea napisał:

Czy zostawienie wszystkich umów na czas nieokreślony, nie aneksowanie niczego, zatrzyma stare zniżki SD? Wg mnie tak, ale wolę się upewnić.

Aktualnie mam dobrą ofertę na CP (umowa uprawniająca), do tego dobrą ofertę na internet z rabatem 50% SD, powyłączałem wszystkie zgody co by mnie nie nękali propozycjami aneksu na gorsze warunki.

 

A sprawdziłeś w Cenniku i Umowie czy po przejściu na czas nieokreślony wysokość opłat pozostanie bez zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...