Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, napisz mi, jaki produkt jest umową uprawniającą do skorzystania z programu smartDOM w Twojej konfiguracji.

Umowa z Cyfrowym Polsatem przedłużana w zeszłym roku. Internet w Plusie mam z rabatem 50%, a trzecią usługą jest telefon w Plusie.

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś miał sytuacje podobną do mojej?

Mam trzy usługi spiętę w Superofertę SmartDom:

1. umowa uprawniająca - Plus Mix 50

2. nowa umowa I - Plus Internet 80 GB z rabatem 50%

3. nowa umowa II - Telewizja CP - Familijny Max HD+Sport+FIlm z rabatem 48,90

Dodatkowo mam jeszcze jeden Plus Mix 50 bez rabatów i Telewizję CP Rodzinny HD z rabatem 10 zł.

 

Aktualnie przedłużyłem umowę na RodzinnyHD dokładając do tego Polsat Sport Premium, zgodnie z zaleceniem konsultanta, który sugerował, że jeśli przedłuże FamilijnyMAXHD to zmniejszą sie rabaty.

 

Zaglądam do ICOK, a tam brak wpisu o jakimkolwiek rabacie na FamilijnyMAXHD i system chce ode mnie pełna kwotę 69,99 zamiast 21,09.

 

Czy tak teraz działa CP? Będę wdzięczny za sugestie bo rozmowę z konsultantem odbyłem 4.07 czyli mam jeszcze moment na odstąpienie.

Edytowane przez xrob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byćmoże. Ja miałem najpierw trzy usługi w paczce a potem dobrałem jeszcze RodzinnyHD i dostałem rabat. Nie narzekałem z tego powodu :-)

 

Teraz przy przedłużeniu Rodzinnego nie zależy mi na utrzymaniu tych 10zł zniżki, ale dlaczego popsuli mi pakiet trzech usług, gdzie nie zmieniałem żadnego z kontraktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pomagam w przedłużeniu umów w ramach SmartDOM - ta pierwsza edycja (chyba) gdzie pierwszy produkt był za pełną kwotę, drugi za połówkę (-50%) a trzeci za złotówkę (-48,90 zł).

Obecnie wszystkie umowy są na czas nieokreślony.

1.sza umowa: Cyfrowy Polsat Familijny Max HD

2.ga umowa: Ja+(...) no-limit do wszystkich + 8GB internetu za 24,99 zł

3.cia umowa: internet 45 GB za jakieś 1,08 zł

 

Na Cyfrowy Polsat zostało złożone wypowiedzenie w dn. 12.07.2018 r.

 

Można przedłużyć znowu wszystkie umowy o 2 lata lub tylko wybrane (jeżeli byłoby to korzystniejsze w ramach programu SmartDom).

Warunek jaki mi postawiono: nie więcej niż 76 zł miesięcznie za wszystkie umowy

 

1. Czy uzyska się teraz ofertę na telewizję Cyfrowego Polsatu umowę na 24 miesiące i pierwsze 6 miesięcy za 1 zł i nie straci się rabatów na 2gą i 3cią umowę?

2. Czy przy 'ruszeniu' którejkolwiek z umów traci się swój SmartDom I edycji?

 

 

Proszę o podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu.pl: Witam, aby zachować rabaty z poprzedniej edycji programu smartDOM, należy zostawić umowy 2 i 3 na czas nieokreślony, a pierwszą (telewizja) możesz przedłużyć na zobowiązanie minimum 49,90 zł (w przypadku przedłużenia na niższą kwotę lub rezygnacji z tej umowy stracisz pozostałe rabaty) lub zostawić na czas nieokreślony.

Oferty telewizji satelitarnej z okresem promocyjnym dłuższym niż 2 miesiące nie biorą udziału w programie smartDOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat Umowa z Cyfrowym Polsatem przedłużana w zeszłym roku. Internet w Plusie mam z rabatem 50%, a trzecią usługą jest telefon w Plusie. Czy potwierdzasz, że warunkiem utrzymania obecnych rabatów jest utrzymanie pierwszego produktu na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat Umowa z Cyfrowym Polsatem przedłużana w zeszłym roku. Internet w Plusie mam z rabatem 50%, a trzecią usługą jest telefon w Plusie. Czy potwierdzasz, że warunkiem utrzymania obecnych rabatów jest utrzymanie pierwszego produktu na czas nieokreślony?

Aby rabaty wynikające z programu smartDOM nie uległy dezaktywacji, należy pozostawić warunki obecnych umów bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie, kiedy korzystasz ze starej odsłony smartDOM 3 i przedłużasz umowę, wówczas w smartDOM 4 długość kontraktu oraz kwota abonamentowa jest dowolna. Jedynym wyjątkiem jest Plus Abonament. W tym przypadku minimalna kwota zobowiązania wynosi około 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...