Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem Duet. W odręcznej symulacji zapisano rabat 18,99zł.

 

Przepraszam za niedogodności. Konsultant na pewno nie miał złych intencji, niemniej jednak możesz zgłosić tę sprawę za pomocą formularza: https://bit.ly/2vvLWaD opisując szczegółowo sytuację.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 49,90.Ale to nic nie zmieni.Jeśli chcesz obniżyć główny produkt, to stracisz rabaty na kolejne usługi.Tak to jest ustanowione przez nich.

Czyli nawet jak wezme najwyzszy obecnie abonament w plusie za 50zl, to nie bede mial żadnej znizki na CP? To najpierw musialbym rozwiazac umowę z Plusem, potem z Cp, nastepnie podpisac umowę na CP i potem na abo w plusie, żeby miec Smartdom? Czy jak to ugryźć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 49,90.Ale to nic nie zmieni.Jeśli chcesz obniżyć główny produkt, to stracisz rabaty na kolejne usługi.Tak to jest ustanowione przez nich.

Niezupełnie. Trzeba pogadać z DUK-iem, i można obniżyć abonament na umowie uprawniającej do 40 zł, zachowując SmartDom w dotychczasowej postaci. Zweryfikowane w praktyce miesiąc temu ze skutkiem pozytywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie. Trzeba pogadać z DUK-iem, i można obniżyć abonament na umowie uprawniającej do 40 zł, zachowując SmartDom w dotychczasowej postaci. Zweryfikowane w praktyce miesiąc temu ze skutkiem pozytywnym.

Umowa uprawniająca, to w moim przypadku abo w plusie, tak? I z Duk plus muszę gadac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe.Ostatnio gdy przedłużałem umowę dobierając pakiet Eleven,zapytałem konsultanta:czy jak przykładowo za rok będę chciał zrezygnować z Eleven czyli obniżyć ponownie abonament to czy nie stracę rabatu na pozostałe usługi? Konsultant odpowiedział,że nie mogę zejść z ceny,bo stracę rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dredjack - 2 x "tak" :)

 

Artipapk - gdybyś "samodzielnie" obniżył wysokość zobowiązania, to tak właśnie by się stało. Tu trzeba rozmawiać z DUK-iem konkretnie o ofertach specjalnych, pozwalających na zachowanie SD, no i chyba (bo nie słyszałem o takich manewrach na P2 i P3) działa to tylko w przypadku umowy uprawniającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dredjack - 2 x "tak" :)

 

Artipapk - gdybyś "samodzielnie" obniżył wysokość zobowiązania, to tak właśnie by się stało. Tu trzeba rozmawiać z DUK-iem konkretnie o ofertach specjalnych, pozwalających na zachowanie SD, no i chyba (bo nie słyszałem o takich manewrach na P2 i P3) działa to tylko w przypadku umowy uprawniającej.

Skladales najpierw wypowiedzenie umowy w Plusie? Zapewne tak, wiec ile miesiecy przed zakonczeniem umowy to zrobiłeś? Mnie sie konczy umowa 16.12.2018. Kolejne pytanie, to czy jest jakies forum gdzie moge sie dowiedziec na co moge liczyć przy przedluzaniu umowy? Cos ja to forum na satkurier odnosnie przedluzania umowy z CP. Edytowane przez dredjack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miesiąc temu przedłużałem umowę uprawniającą w Plusie. Bez wypowiedzenia, ale z Działem Utrzymania Klienta. Z 70zł na 40zł, z czego pierwsze 6 miesięcy 30zł. Umowa na 15 miesięcy. Do końca poprzedniej 7 miesięcy. Pozostałych miesięcy z poprzedniej umowy nie anulowali, ale od najbliższego okresu rozliczeniowego niższa opłata. Rabaty SmartDom zachowane: na TV 50% i 18,99zł na internet.

Edytowane przez bomel91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miesiąc temu przedłużałem umowę uprawniającą w Plusie. Bez wypowiedzenia, ale z Działem Utrzymania Klienta. Z 70zł na 40zł, z czego pierwsze 6 miesięcy 30zł. Umowa na 15 miesięcy. Do końca poprzedniej 7 miesięcy. Pozostałych miesięcy z poprzedniej umowy nie anulowali, ale od najbliższego okresu rozliczeniowego niższa opłata. Rabaty SmartDom zachowane: na TV 50% i 18,99zł na internet.

A jak to zalatwiales z DUK? Dzwoniles do nich, pisales na forum czy na maila? Jeśli dzwoniles, to jaki jest nr bezposrednio do Duk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Aktualnie mają rabat -50%, więc jak mają nadal mieć rabat 25 zł? Zgodnie z Regulaminem -50% zamieni się na -25 zł właśnie w przypadku przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się słowa konsultanta DUK, który przy przedłużeniu umowy tv rok temu odpowiedział na pytanie czy zachowam rabat SD1: "proszę pana Cyfrowy Polsat dotrzymuje umów" . Teraz widać jak dotrzymuje. Wyd*****ł abonentów, że dostają 10 zł rabatu przy przedłużeniu.

Owszem można pozostać na bezterminówce, ale bez Polsat Sport Premium.

Edytowane przez 1pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po przedłużeniu umowy produktu będącym produktem obniżającym przechodzi on automatycznie do SmartDom4 czyż nie? I o to mi chodzi czy teraz nowe oferty z Polsat SportPremium dalej to mają czy już nie.

Tak. Jeśli posiadasz usługę rabatowaną 50% w programie smartDOM 3, to po przedłużeniu umowy otrzymasz na nią -25 zł, nawet z pakietem Polsat Sport Premium.

 

Przypominają mi się słowa konsultanta DUK, który przy przedłużeniu umowy tv rok temu odpowiedział na pytanie czy zachowam rabat SD1: "proszę pana Cyfrowy Polsat dotrzymuje umów" . Teraz widać jak dotrzymuje. Wyd*****ł abonentów, że dostają 10 zł rabatu przy przedłużeniu.

Owszem można pozostać na bezterminówce, ale bez Polsat Sport Premium.

Przykro mi, że nie jesteś zadowolony z naszej oferty. Staramy się, aby każdy Klient mógł znaleźć coś dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zalatwiales z DUK? Dzwoniles do nich, pisales na forum czy na maila? Jeśli dzwoniles, to jaki jest nr bezposrednio do Duk?

 

Wlasnie jestem po rozmowie z DUK. Nowa umowa z Plusem na 15 miesiecy abo 50zl, przez pierwsze 6 miesięcy 40zl, znizka na CP 50% zachowana, na drugi telefon również, nowa stawka od najblizszego okresu rozliczeniowego. Do konca umowy 4 miesiace. Nie klocilem sie o stawke abo 40zl, bo mam zniżkę 50% dla niepełnosprawnych, wiec finalnie zaplace 20 przez 6mcy, i 25zl przez kolejne 13 miesięcy. Dla 5 zl miesiecznie nie bede sie awanturował . Szkoda tylko, ze nie zrobilem tego tak sprytnie jak ty 7 miesiecy przed koncem umowy. Ale dobre i 4 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...