Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Jeśli posiadasz drugą umowę, która jest rabatowana w ramach programu smartDOM3, to aby nie stracić na niej rabatu przy przedłużeniu umowy głównej, należy zachować minimalny próg abonamentu w wysokości 50 zł. Najlepiej będzie, jeśli w sprawie pytania o to, czy pozostałe miesiące zostaną anulowane przy przedłużeniu umowy, skontaktujesz się z siecią Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję z DUK Plusa. Kwota 40zł, z czego 6 miesięcy w promocji za 30zł. Umowa na 15 miesięcy bez anulowania pozostałych miesięcy. Konsultant zapewnił, że przy tej propozycji Smart Dom zostanie utrzymany (2. telewizja, 3. internet). Czy mam rozumieć, że wprowadził mnie w błąd? A jeśli nie, to czy to max czy może można coś jeszcze ugrać?

I jeszcze jedno pytanie - czy nie przedłużając pozostałych 2 umów zrabatowanych zniżki pozostaną takie jak do tej pory (50% TV i 18,99 Internet)?

Edytowane przez bomel91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pytaniem również możesz zgłosić się do sieci Plus. Jestem specjalistą Cyfrowego Polsatu i nie mam wglądu do Twojego konta abonenckiego. Tym samym nie mogę dokładnie zweryfikować warunków powyższej oferty. W sprawie pozostałych dwóch umów jest dokładnie tak, jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Miło mi, że wybrałeś naszą ofertę. W celu zachowania zniżek na pozostałych produktach minimalna kwota abonamentu powinna wynosić 49,90 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy w sieci Plus, zachęcam do pozostawienia: imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz preferowanych godzin kontaktu w wiadomości mailowej na adres: specjalista_plus@plus.pl. Konsultant zadzwoni do Ciebie w celu realizacji sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Dwupak jest już niedostępna. Podpisanie umowy na telefon w sieci Plus może połączyć Twoje usługi w smartDOM 4. Jeżeli jesteś zainteresowany, zachęcam do wysłania maila na adres: specjalista_plus@plus.pl podając w nim: imię, nazwisko, numer telefonu oraz preferowane godziny kontaktu, dzięki czemu konsultant zadzwoni do Ciebie z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia dołącza do programu SmartDom

 

pef09wlqryck.jpg

 

Od 18 czerwca, usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa. Dzięki temu z usługami Netii będzie się można zapoznać i je nabyć w znacznie większej niż dotychczas liczbie punktów w całej Polsce. Zyskają też klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy będą mogli kupić usługi Netii z rabatem smartDOM. Na początku, w ramach pilotażu, będzie to możliwe w 181 punktach sprzedaży, a docelowo w całej sieci sprzedaży Grupy Cyfrowy Polsat.

 

 

Oferta Netii dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Dostępne będą cztery warianty ofert Netii z rabatem smartDOM w różnych konfiguracjach:

- Internet stacjonarny - trzy opcje prędkości: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s oraz do 900 Mb/s.

- Internet stacjonarny + telewizja - trzy wyżej wymienione opcje dostępu do Internetu z dwoma pakietami telewizyjnymi do wyboru: TV Standard (115 kanałów telewizyjnych, w tym 60 HD) lub TV Super (157 kanałów telewizyjnych, w tym 87 HD).

- Internet stacjonarny + telefon stacjonarny - oferta internetowa wraz z telefonem stacjonarnym w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu.

- Internet stacjonarny + telewizja internetowa + telefon stacjonarny – do wyboru wszystkie powyższe usługi.

 

i9hfxr195x04.jpg

 

O Netii

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuję pomocy. Usługa uprawniająca to Internet w Plusie za 49,99 PLN miesięcznie - umowa do sierpnia 2019. Usługa uprawniona to tv w CP, pakiet Premium MAX + Multiroom za 104,99, po rabacie SMARTDOM 54,99 - umowa do października 2018. Zostały mi 4 miesiące do końca umowy na TV. Co zrobić, aby nie stracić obecnego rabatu? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Usługa uprawniająca to Internet w Plusie za 49,99 PLN miesięcznie - umowa do sierpnia 2019. Usługa uprawniona to tv w CP, pakiet Premium MAX + Multiroom za 104,99, po rabacie SMARTDOM 54,99 - umowa do października 2018. Zostały mi 4 miesiące do końca umowy na TV. Co zrobić, aby nie stracić obecnego rabatu? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witaj. Chętnie pomogę. Jeśli nie przedłużysz tej umowy, to przejdzie ona na czas nieokreślony i rabat pozostanie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z CP, wielokrotnie przedłużaną, od kwietnia 2013 roku. Ponad dwa lata mam internet w Plusie z rabatem 50%. W styczniu dokupiłem telefon na abonament w Plusie. I teraz pytanie: Telefon powinien być rabatowany kwotą 10zł czy 18,99zł?

Jeśli oferta spełnia warunki i uczestniczy w programie smartDOM 3, to rabat na abonament wynosi 18,99 zł, a dla oferty JA+ Rodzina lub Duet 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytalem ostatnie kilkadziesiąt postów, ale nadal nke wszystko jest dla mnie jasne.

Mam telefon w plusie ze starym abonamentem 140zl. Do tego CP pakiet max+mr, za ktory płacę 55zl. Do tego drugi abo w plusie, za ktory place chyba 30zl czy jakos tak. Umowa na CP jeszcze 7 miesiecy, abonament glowny w plusie chyba do pazdziernika. Oczywiscie chce zejść jak najnizesz z abonamentu. Jak przedłużyć umowę w plus, żeby utrzymać znizke na pakiet CP? Najniższy abo to 49,90zl, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...