Skocz do zawartości

Zakodowane Cinemax i Cinemax2 w pakiecie RM!!!


longin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i lepiej bo jak się zorientują w Cyfrowym Polsacie że jest mało chętnych na te 2 kanały to zastąpią je chociaż jednym dobrym kanałem filmowym, bo te filmy na cinemaxie to nawet na siłę ich się nie dało oglądać. (z całym szacunkiem do tej grupy ludzi którym się te filmy podobają nie chce nikogo urazić,wyrażam tylko swoje odczucia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja umowe podpisałem 17 stycznia i miesiąc powinienem mieć full wypas, a tu sobie jaja robią,bo od poczatku nie mam dostępu nawet do zone europa...bo technicy polsatu nie mogą sobie poradzić żeby moduł CI rozkodował ten kanał.jeśli przyślą mi ''zachętę'' to będę musiał im napisać, że nie mogę skorzystać z ich oferty ponieważ nie zapoznałem się dokładnie z kanałami CP....a CINEMAX-y to mogę sobie oglądać w pakiecie C+. PS. CINEMAX-y są i tak i tak do bani a CP.myśli, że zbije na nich kokosy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka nie pobiera opłat do końca tego roku jak sie wezmie pakiet hity filmowe. Potem trzeba będzie płacić osobno za pakiet Cinemax i Hity filmowe. abonenci n-ki teraz może się cieszą, ale potem będą marudzić

 

Tak tylko, że za odzielne Cinemax-y n-ka chce 10zł, zaś CP i C+ 15zł, bo nie licze tego, że za 10 zł więcej można wykupić w Relax Mix Film, bo są takie osoby, co nie potrzebują całego Relax Mix, a chcą tylko Cinemax-y, ja napewno do takich nie należe, ale trzeba na to tez spojrzeć z tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zakodowali Cinemaxy i też płace 54,90....za Cinemaxy trzeba płacić 64,90 8)
jak masz familijny i RM,to płacisz 49,80,a gdy bierzesz jeszcze cinemaxy to płacisz 59,80,a nie 64,90 :)

i jedna cena i druga jest prawdziwa to zależy jak masz podpisaną umowe i kiedy ja podpisałes jak jesteś pierwszy rok i przy zakupie wziąłeś cały pakiet to wtedy płacisz o 5 zł. mniej za familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nasylac to grupowo, w ilosci sila. daj znac moze inni sie podlacza jak sie zdecydujesz

 

 

wrzuciłem tu linka na Forum do tej federacji ale jakis mod go wywalił bo stwierdził że niepotrzebny kolejny temat do narzekania na CP.... a mi chodziło o to żeby każdy wiedzial gdzie w razie czego uderzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze proponuje Wam abyście wszelkie skargi na CP (ewentualnie na inne platformy) skladali pod tym adresem internetowym:

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/

Oni naprawdę dużo mogą Smile.

(...)

 

CP Full

 

faktycznie, znalazłem i wrzucam tu. to wazny link, moze wiele osob sporo osiagnac. w samorzadnosci rowniez sila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamacje@cyfrowypolsat.pl

- brak zgodności danych sprzętu w bazie danych w wyniku wymiany sprzętu

- wymiana uszkodzonego dekodera

- brak pilota

- wymiana/brak karty

- przedłużenie abonamentu za okres braku aktywacji

- niedostarczenie dekodera przez kuriera

- wysłanie druków abonamentowych

- reklamacje dotyczące obsługi w sieci dystrybucji.

 

abonament@cyfrowypolsat.pl

- brak opłaconych pakietów płatnych

- brak aktywacji dekodera w zakresie oferty bezpłatnej

- brak aktywacji kanału Playboy

- pytania dot. zamówienia dekodera

- pytania dot. oferty kredytowej

 

Edit: Dodałem zagadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No proszę. Przypuszczenia się spełniły. CP nie dostaje kanałów wszystkich, jakie najlepsze, tylko C+ dostaje najlepsze w tym HBO Comedy - mają umowę na wyłączność, a CP dostał tylko takie coś jak Superstacja. CP uznał kanały Cinemax za najlepsze w ich ofercie i więc chcą zrobić go najlepszym kanałem filmowym i dodali do Relax Mix Film i to droższego. Racja, najlepszy kanał filmowy, ale oczywiście w ofercie CP. No a jaki filmowy kanał mają lepszy? W ofercie CP to jedynie Cinemax. Ładną kasę będą brać teraz, zwłaszcza mając na myśli również zmiany cen pakietów w RM. Pozdrawiam :wink::wink::D

P.S. HBO Comedy super.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kombinuje mój sąsiad ale w/g niego jak się miało opłacony abonament do końca trwania umowy to jak się im nie odesłało porozumienia to sie dalej powinno oglądać Cinemaxy bo jak on twierdzi tak wynika to z regulaminu. Nie wiem czy dobrze kombinuje bo jeszcze sie do nich nie dodzwonił aby to sprawdzić. poniżej fragment regulaminu

 

Regulaminu świadczenia usług.

IV. oferta i opłata Abonamentowa. Pakiety programów.

 

Pkt. 7. CP zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości Opłaty Abonamentowej i opłaty tytułu udostępnienia Dekodera, jak również innych opłat należnych na podstawie Umowy lub niniejszego Regulaminu w drodze skierowania do Klienta pisemnego zawiadomienia. W takim przypadku Klient ma prawo odstąpić od Umowy w drodze złożenia pisemnego oświadczenia w terminie 14 dni od otrzymania od CP zawiadomienia o zmianie wysokości opłat, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, z zastrzeżeniem postanowień 11 ust.3 niniejszego regulaminu. W przypadku braku złożenia przez Klienta takiego oświadczenia w przewidywanym terminie, Klienta obowiązywać będą nowe stawki. W przypadku, w którym Klient uiścił opłaty z góry przed dniem wprowadzenia podwyżki, klienta takiego nie będzie dotyczyła podwyżka opłat w odniesieniu do tych okresów rozliczeniowych, co do których klient uiścił opłaty przed dniem wprowadzenia podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::?:( Jak podpisywalem umowe to myslalem ze to uczciwa firma a okazalo sie ze to szmaciarze którzy oszukuja ludzi . Nimi tez by musial sie zajac pan Ziobro . Ja zaplacilem 4 miesiace naprzód i powinienem miec te cztery miesiace bez zmiany. Biora telefony a nie umia oddzwonic . A tak szczerze to powinni ich z naszego kraju wyzrzucic na zbity pysk. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...