Skocz do zawartości

Planeta Sport


hinczyk_1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na Cyfrowym Polsacie łapie normalnie czy trzeba zmieniać parametry?

Musisz posiadać odbiornik wspierający standard MPEG4. Np. tunery HD, jakie rozprowadza Cyfrowy Polsat (Echostar HD, czy Samsung HD) nadadzą się do odbioru, albo kupujesz tuner nie związany z polską platformą. Inne sprzęty od Cyfry czy "n" nie nadadzą się. :)
Trochę z innej beczki. Czy oglądał ktoś ostatnie wydanie Wiesti-Sport na Planeta Sport?
Ja miałem oglądać, nawet trochę wyżej o tym pisałem, ale niestety czasami bywa tak, że pewne sprawy zwalą się na :censored: i oglądanie trzeba odstawić na bok. Telewizor włączyłem dopiero o 22:01, już wtedy była plansza kontrolna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem coś szukać o Planecie Sport na You Tube - jakieś plansze czy zakończenie programu może ktoś uwiecznił, ale znalazłem tylko fragment jakiegoś programu, który został wstawiony dnia dzisiejszego, a odsłon miał tylko kilkanaście... więc to może jeden z ostatnich programów jakie były emitowane na Planecie?...

 

oj mała pomyłka: film umieszczono 15 ale marca... wybaczcie za wprowadzenie w błąd; muszę zmienić szkła na lepsze... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to zupełnie inny filmik. :) Przejrzałem nieco rosyjskie fora internetowe i jakoś nikt nic nie pisał, czy nadali jakieś materiały poświadczające koniec Planeta Sport. Zapewne zamknięcie stacji odbyło się bez żadnych ceremoniałów, zresztą nawet teraz na oficjalnej stronie domowej nie ma żadnej wzmianki o zakończeniu działalności. Usunięto tylko logo stacji w programie dnia :arrow:http://tv.sportbox.ru/tk-sport/ W tej chwili pod tym linkiem znajduje się wyłącznie program na RTR Sport, a jeszcze wczoraj były dwie zakładki (druga na Planetę Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta Sport - ni dnia bez sporta. To hasło mówi samo za siebie. Rosyjski kanał sportowy, nadający od 1 .lipca 2005 zakończył 14.04.2009 r. o godzinie 0:00 czasu moskiewskiego (w Polsce 22:00) swoją działalność. Jest to z pewnością rozczarowanie dla fanów sportu. Stacja prezentowała m.in. rosyjską ligę hokeja czy też rozgrywki siatkarskie w Rosji. Można było obejrzeć też zawody Pucharu Świata w bobslejach oraz lekką atletykę, pływanie, koszykówkę, piłkę nożną, a nawet... strzelectwo.

21:49 - koniec powtórki rozgrywanego na sztucznej trawie spotkania piłkarskiego Rosja-Hiszpania

21:50 - ostatnie wydanie Wieści Sport

ok. 21:57 - tabela i wyniki rosyjskiej Superligi piłkarskiej oraz zapowiedź meczów siatkarskich.

21:59 - promo stacji

22:00 - pojawienie się planszy z kolorowymi pasami

--:-- - zniknięcie loga kanału

--:-- pojawienie się planszy (na obrazku)

--:-- - wyłączenie kanału

 

dsc00119p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...