Skocz do zawartości

Planeta Sport


hinczyk_1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sport na kanale Rosyjsko języcznym (Planeta Sport), na oficjalnej stronie programu http://www.rtr-sport.ru znalazłem program TV lecz mam pytanie czy czas który jest tam podany jest taki jak my mamy czy taki jaki w Moskwie czyli 2 godziny do przodu od naszego ? proszę o odpowiedz

 

Edycja RafiX: Temat przeniosłem do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Niestety, niekodowany rosyjski kanał sportowy Planeta Sport kończy nadawanie z dniem 15 kwietnia 2009 roku. Ostatnia audycja telewizyjna tego kanału zostanie wyemitowana dnia 14 kwietnia br. o godz. 23:50 czasu moskiewskiego i będzie to serwis informacyjny Vesti-Sport. Według czasu polskiego, kanał ten zostanie wyłączony na satelicie punktualnie o godz. 22:00 tego samego dnia.

 

Wielu operatorów kablowych i satelitarnych podaje informację o końcu Planeta Sport, brakuje jedynie adnotacji na oficjalnej stronie domowej Planeta Sport.

 

Przykładowo satelitarna platforma Viasat, na swojej witrynie internetowej dla mieszkańców Litwy informuje o usunięciu Planeta Sport ze swoich pakietów :arrow:http://viasat.lt/index.php?id=8527

 

Pierwsze spekulacje o zakończeniu nadawania kanału sportowego podał łotewski portal internetowy delfi.lv pod koniec 2008 roku. :arrow:http://sports.delfi.lv/news/other_kinds ... d=22771863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda :( Fajnie słuchało się podczas transmiji co chwilę "zborna kamanda" :lol: Trochę przesadzali z tym hokejem, non stop szajba i szajba (to po rosyjsku znaczy krążek ;) ) , ale na brak innych dyscyplin nie można było narzekać. Lubiłem oglądać tu bobsleje i wiadomości sportowe :) Minusem była jakość obrazu - trochę uciążliwa pikseloza, ale można na to przymknąć oko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypomnę tylko, że warto dzisiaj włączyć telewizor o 21:50 (23:50 - według czasu w Moskwie) na kanał Planeta Sport, zostanie wtedy wyemitowane ostatnie wydanie serwisu informacyjnego Vesti-Sport, być może coś więcej wtedy się dowiemy na temat likwidacji stacji. A także ze zwykłej ciekawości, co się stanie w kolejnych minutach po godzinie 22:00 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację do powyższego posta pozwolę sobie napisać w nowym ;)

 

Zgodnie z zapowiedziami, punktualnie o 22:00 czasu polskiego (24:00 czasu moskiewskiego) zakończono nadawanie Planeta Sport.Aktualnie, w miejscu niekodowanego przekazu na HotBird 6 (13.0E), na transponderze GlobeCast - 12.597V emitowana jest niekodowana plansza kontrolna z migającym napisem MCR VGTRK (kolorowe pasy, a jako dźwięk audio - pisk z generatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Jestem nowym użytkownikiem forum i wielkim fanem rosyjskiego sportu, dlatego byłem wstrząśnięty wiadomością o tym, że kanał Planeta Sport kończy nadawanie. Korzystam z platformy n. Chciałbym mieć możliwość oglądania kanału RTR Sport, jest on jednak kodowany i jeśli ktoś byłby miły czy mógłby podać jakie warunki trzeba spełnić by można oglądać ten kanał? Jest to dla mnie sprawa niesamowicie istotna i z góry dziękuję za udzielone informacje. Nie jestem zbyt biegły w technicznych sprawach związanych z TV satelitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Jestem nowym użytkownikiem forum i wielkim fanem rosyjskiego sportu, dlatego byłem wstrząśnięty wiadomością o tym, że kanał Planeta Sport kończy nadawanie. Korzystam z platformy n. Chciałbym mieć możliwość oglądania kanału RTR Sport, jest on jednak kodowany i jeśli ktoś byłby miły czy mógłby podać jakie warunki trzeba spełnić by można oglądać ten kanał? Jest to dla mnie sprawa niesamowicie istotna i z góry dziękuję za udzielone informacje. Nie jestem zbyt biegły w technicznych sprawach związanych z TV satelitarną.

 

RTR Sport jest niekodowany. Niestety nie ma możliwości obejrzenia go na n-boxie. Kanał ten jest nadawany na 40E, a więc jego odbiór wymagałby przestawienia anteny na tą pozycję. Niestety nic to nie da w Pana przypadku, ponieważ n-box nie obsługuje tej pozycji - dostępne są tylko kanały z listy ustalonej przez platformę n. Zawsze jednak pozostaje liga rosyjska na 1TVRUS Pozdrawiam :)

 

Wkrótce co nieco o ostatnich chwilach Planety Sport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...