Jump to content

Recommended Posts

Muszę przyznać że nieomal spadłem z fotela czytając, co wypisują o kanale Polsat Zdrowie i Uroda. Otóż kierownictwo stacji twierdzi, że miał on za małą oglądalność dlatego, że był zbyt akademicki i medyczny (źródło: SKYsunSAT).

Nie wiem jak wy ale ja właśnie dla tego nie oglądałem go za często, bo dawali na nim same powtórki seriali z Polsatu2 (czytaj: powtórki powtórek) i nie było tego co obiecywali przed startem kanału, że będzie on o zdrowiu, medycynie, metodach leczenia, że będzie możliwość kontaktu z widzami (porady medyczne).

Mnie bardzo tematyka medyczna interesuje i chętnie oglądalbym ten kanał przynajmniej godzinę dziennie gdyby był rzeczywiście w 100% o zdrowiu i urodzie. Nawet niegdyś kanał się nieźle zapowiadał - był nowatorski (np. operacja transmitowana na żywo).

Ale nie, oni uznali że lepiej będzie jak zrobią z niego lajfstailowego gniota powtórkowego. No to życzę im powodzenia, bo mi lifestylowych kanałów wystarczy. Są przecież TVN Style czy Zone Club którym napewno trudno będzie dorównać.

Mam nadzieję że się opamiętają i nie zepsują go tak jak mówią.

A co wy sądzicie na ten temat :?:

Mam wrazenie , ze wszystkie kanaly tematyczne Polsatu to powtorki, brakuje im pomyslu na ciekawy kanal, wystarczy popatrzec Polsat 2,Zdrowie i Uroda, Polsat Sport Extra :arrow:

tego kanału nigdy nie ogladałem nie wim po co go w ogóle wymyslili zeby chyba rodzine zastapczą puszczać :D

Hehehe... będzie to z pożytkiem dla zdrowia i urody :D

i budżetu Polsatu też- w to miejsce i za te pieniądze można wstawić coś bardziej pożytecznego :lol:

W sumie ja też go nie oglądam i nie wiem po co on wogle jest, nawet nie spełnia swojej roli, nawet w tych nędznych 50%, a może nawet w 25%. To jest prawie Polsatu2, powtórki za powtórkami, po co te seriale Rodzina zastępcza lub inne skoro są na Polsacie2, a ostatnio nawet stare odcinki na Polsacie. Poczekajmy jeszcze trochę, to na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra zaczną puszczać stare Polsatowskie seriale, żeby zapchać ramówkę.

Polsat Zdrowie i Uroda vs. TVN Style wygrywa TVN

Posat 2 vs. TVN Siedem wygrywa TVN

Polsat vs. TVN wygrywa TVN

Polsat Sport i Polsat Sport Extra vs. N Sport wygrywa (podejrzewam) TVN

wniosek? polsat potrafi wiele, ale tvn więcej :)

przyznaje sam nie mialem okazji ogladac n sport, zreszta nie interesuje sie sportem wiec nie jestem w tej kwestii zadnym znawca. polegam na opinii znajomych.

Szkoda, że nie będzie tak po 23:00 jakiegoś programu co by pokazywali relacje live z sekcji zwłok niby na fox life jest Jordan ale to nie to samo. Przydał by się taki program prowadzony przez niemieckiego profesora Gunthera von Hagens-a

Jordan? to ten serial który leciał jakieś 6 lat temu na Canal+ a od 2 lat jest na Hallmarku? czy to tylko taki zbieg podobnych tytułów :)

A gdzie są tutaj posty o Polsacie Zdrowie i Uroda??? Ja Wam zaraz dam Polsat Sport, n sport, FOX LIFE..... :P

A teraz wracamy do tematu!!! 8)

Chyba wam zdrowia i urody brakuje, że już tu, piszecie :lol::lol: na sportowo. :roll::roll:

Wcześnej już o tym pisałem, a koledzy dalej swoje. :roll:

Guest Anonymous

drodzy modzi hehe ano zbaczają z toru rozmowy:) heh ale te zmiany moga faktycznie byc fajne byle po zmianach nie zakodowali tego kanału :P hehe bo solorz moze taka małą niespodzianke zrobić :D:D

Ja nawet bym nie chciał żadnych zmian, niech pozostanie tak jak jest bo się jeszcze okaże że zniknie jeden polski kanał FTA i do tego będzie jeszcze gorsze dno. Nawet nie powiem że nie zerkam na ten kanał tematyczny: Standardowo "Rodzina zastępcza" a także Operacje z cyklu "Chcę być piękna". Ten kanał mi się podoba i taki powinien pozostać.

Mogli by puszczac o wiele więcej operacji Live!

Oraz sporo programów poradnikowych!

Np: o chorobach, domowa apteka, itp...

Dobre było pasmo "Śmiech to zdrowie"

Mogli by puszczac taki blok 3godz. od 15 z samymi serialami komediowymi!

Bo żadko trafiam w TV na Kiepskich czy Graczyków...

To niech zmienią nazwę na Polsat Comedy i ramówka się będzie zgadzać z nazwą: Świat według Kiepskich, Rodzina zastępcza, Graczykowie i co tam jeszcze puszczają...

Pozdrawiam.

A może zmienią nazwę na "Polsat Style"??? :D

Ciekawe swoją drogą jak wygląda ramówka "TVN Med" (mamy na forum jakiegoś lekarza??? :) ), bo może kanał "Polsatu" mógłby być podobny do niego, tylko dostępny dla wszystkich (bez reklam leków na receptę)...

Polsat ZiU z odświeżonym logo

Od dzisiaj (15 czerwca br.) Polsat Zdrowie i Uroda nadaje z odświeżonym logo. Zmiana dotyczy jedynie wielkości i koloru logotypu, który zobaczyć możemy na ekranie. Został on zmniejszony, a napis uroda w logo ekranowym jest jaśniejszy w porównaniu z poprzednią wersją.

Więcej informacji pod tym linkiem: http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=571