Skocz do zawartości

bogdan425 odszedł :(


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smutna wiadomość.

 

Zawsze czytałem posty Bogdana, były one specyficzne, ale to Go wyróźniało, spośród tysięcy innych wypowiedzi. Widziałem, że to pasjonat, który z sercem podchodzi do swojej działalności. To osobowość, wobec której nie można przejść obojętnie. Będzie nam go brakowało i pozostanie w naszej pamięci.

 

Wszystkim jego najbliższym składam najszczersze wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra sprawa, jakoś szczególnie się z nikim na forum nie spoufalam, jednak bardzo wiele o człowieku mówią jego posty. A patrząc przez pryzmat postów, bogdan425 był jednym z bardziej kulturalnych i rozsądnie myślących użytkowników. Znał język polski, co dla wielu jest nadal nie do przeskoczenia i widać było po nim inteligencję. Jest to duża strata dla naszego forum, jednak jest to żadna strata w porównaniu do straty jakiej doświadcza jego rodzina.

Wierzę, że jest teraz w lepszym  świecie i nie jest tam sam, wreszcie doczekał się spotkania z synem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna wiadomość. Na pewno będzie Go nam wszystkim brakowało  :sad: Odkąd pamiętam zawsze był bardzo aktywny na forum oraz chętnie udzielał rad i odpowiedzi. Popieram pomysł @studiolitek na nadanie naszemu koledze nowej rangi. Niech odpoczywa w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak 13 sierpnia @bogdan425 podsumował swoje 9-lecie forumowania.

 

Czas zleciał, jak z bata strzelił. Dziś kończy się moje dziewięciolecie forumowania. I dopiero teraz zdałem sobie sprawę, jaki to szmat czasu za mną. Mijają lata, jak dzień, jak noc. Nie mam danych statystycznych ile razy korzystałem z narzędzi dyscyplinujących i porządkowych. Myślę, że wbrew pozorom, że nie jest tego dużo. Jedni przyjmowali, jako rzecz oczywistą, inni z własną dumą odeszli. Ile razy pomogłem, ile nakrzyczałem. Też nie wiem.

Przez ten czas przewinęło się u nas wiele osób. Wielu z nich nigdy więcej tu już nie zajrzało. Ale ich ślady pozostały.

Od jutra zaczynam dziesiąty rok...

Szkoda, że tego dziesiątego roku już nie dożył...

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bogdan na zawsze pozostanie w naszej pamięci, trochę z nim dysktuwowałem w poszczególnych tematach, ale to nie były aż tak znaczące rozmowy. Bez wątpienia, jedna z osób, która swoją działalnością budowała te forum.

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 zawsze dbał o poprawną polszczyznę na forum, muszę przyznać, że podziwiałem jak mu się chce poprawiać te małe litery, kropki i interpunkcję. Zniknięcie też zauważyłem, bo skończyło się poprawianie postów, a szkoda, bo niektórym lekcja ortografii i interpunkcji by się bardzo przydała....

 

[*]

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie wpisy, wątek został zamknięty. Będziemy ciepło wspominać @bogdana425, przez lata włożył wiele czasu i serducha dla naszej społeczności, odcisnął tu trwałe piętno i zawsze jego cząstka będzie tu wśród nas.

 

Wierzę, że spogląda teraz na nas wolny od codziennych trosk, gdzieś w lepszym świecie ;)

 

[*]

  • Popieram 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero teraz  przeczytałem wątek o śmierci Bogdana, tak mi wstyd że dopiero teraz. Poryczałem się. Bardzo inteligentny facet. Serce mu pękło po śmierci syna.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...