Skocz do zawartości

bogdan425 odszedł :(


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mam dla Was smutną wiadomość. Skontaktowała się z nami córka użytkownika @bogdan425 i powiadomiła, że nasz wieloletni przyjaciel @bogdan425, moderator forum niemal od jego samego początku istnienia, od września 2006, nie jest już obecny wśród nas.

 
Zapewne uważni obserwatorzy zauważyli jego nieobecność od 20 sierpnia. Zmarł 29 sierpnia. Niestety tak to jest, że nie mamy tu ścisłych kontaktów w "grupie trzymającej władzę", więc gdyby nie kontakt ze strony rodziny, to być może nie dowiedzielibyśmy się o tym. Jesteśmy tylko punkcikami gdzieś w wielkim Internecie...
 
@bogdan425 był z nami od samego początku - zarejestrował się na forum 14 sierpnia 2006, w pierwszym dniu, w którym rejestracje otworzyliśmy dla wszystkich. Jego aktywna praca i wyróżniająca się aktywność spowodowały, że został wybrany ze społeczności na moderatora w drugiej połowie września 2006 wraz z @burli (aka @Palikot) i @vince. Z tej trójki pozostał aktywnym moderatorem do samego końca.
 
Wielka to strata dla naszej społeczności, @bogdan425 był bardzo aktywny, sporo się udzielał, będzie go brakowało :(
 
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich @bogdana425
 
Nie mówię żegnaj druhu, tylko do zobaczenia... :(
 
Temat pozostanie otwarty przez weekend, jeśli ktoś chciałby choć w ten sposób pożegnać @bogdana425, prosiłbym o zachowanie stosownej powagi.
  • Popieram 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem moderatora osobiście, ale zawsze pozostaną mi w pamięci posty, przez ponad rok obserwowałem jego moderowanie, poświęcił mnóstwo czasu na forum. Szkoda, że już nie przeczytamy nowych postów jego autorstwa [*].

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób wyrazić słów, które przychodzą do głowy w takich chwilach jak wiadomość o śmierci. Szczególnie człowieka tak oddanego sprawie jak @bogdan425, który wiele poświęcił, aby to forum było miejscem przyjaznym dla użytkowników. I za to mu dziękuję.

 

@bogdan425 także udzielał się w specjalnym wątku poświęconym jego także zmarłemu synkowi - Pawełkowi. Widać było jak tęskni, teraz my będziemy za nim tęsknić. Ciężki temat, ale warto się z nim zapoznać: https://forum.satkurier.pl/topic/8228-pawe%C5%82-pawe%C5%82ek/ 

 

Dołączam się do kondolencji dla rodziny i znajomych.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wielokrotnie się z nim nie zgadzałem, ale trzeba przyznać, że funkcje moderatora spełniał doskonale. 

 

Ogromna szkoda. 

 

Serdeczne kondolencje dla rodziny.

 

Poza tym w takich chwilach jak ta, człowiek uświadamia sobie co w życiu jest naprawdę ważne - drugi człowiek. A nie ciągły życiowy pęd.  Ale cóż, takie uroki XXI wieku. :(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest chyba jakiś okrutny żart... kurde nie wiem co mam napisać...

 

@bogdan425 jak to czytasz gdzieś tam w niebie, to wiedz że byłeś jednym z najlepszych Moderatorów z jakimi miałem styczność. Dzięki za to, że mogłem Cię wirtualnie poznać.

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...