Skocz do zawartości

MUX L7 (TVL)


Mr.Chiquita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zadaje pytanie do @StarsTV .Czy będziecie nadawać w multipleksie l-7?Z tego co czytałem wcześniejsza wasza odpowiedź to nie argumentowana wysokimi kosztami nadawania i zasięgiem obejmującym małe miejscowości.A zasięg nie jest taki słaby (zgłoszony odbiór w: Legnicy,Zielonej Górze , Głogowie ,Polkowicach , okolicach Szklarskiej Poręby,Jaworze Odbiór z map zasięgu: Nowa Sól , Złotoryja , Środa Śląska,Okolice Wrocławia) myśle że w tych wszystkch miastach conajmiej 500 000 tys. osób posiada instalacje do odbioru NTC.Apeluje o ponowne rozpatrzenie waszej decyzji i (kolejną zapewne) próbę negocjacji co do ceny z TVL.

Edytowane przez codizwierzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do odpowiedzi użytkownika Artur912 w moim regionie ludzie bardziej by się cieszyli TVN i Polsatem w HD lub kanałami z wyższej półki

 

Ja do pomiarów użyłem zwykłej anteny dodawanej do tunera dvb-t na usb i miałem 100/100% w Lubinie ponad 3km od nadajnika na parterze.

 

Ta modulacja ma plusy i minusy ponieważ zasięg jest spory ale pojemność mała i jeśli będą chcieli dodać jakieś kanały muzyczne to powinni skupić się bardziej na dźwięku a nie na obrazie a jak będą dodawać kanały nie muzyczne to powinni dać przyzwoitą jakość obrazu i dźwięku.

Edytowane przez codizwierzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kanały muzyczne są bezsensu bo jakie? Te zapychacze dziur które są wszędzie.Lepiej dodać Stars.TV (jeśli się zgodzą) z bitrate 3mb/s i dogadać się z polsatem lub tvn na hd 6mb/s albo jakiś inny kanał ( jestem za discovery i pewnie dużo osób też ale to jest niemożliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koncesja TVL przestała być ważna 14/04/2015 roku, a właściciel koncesji nie podjął prób jej zdobycia gdyż prawa miała tylko Telewizja Polsat. 

 

TV Regionalna byłą założona przez Andrzeja Niemca, obecnie właścielem koncesji jest firma Pressmedial Sp. z oo której prezesem jest Andrzej Niemiec. Obecną koncesję ma ważną do 28/12/2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w końcu nie łapie na facebooku TV Regionalnej podane są dane że to TVL jest nadawcą ,a KRRIT że Pressmedial.

 

W decyzji rezerwacyjnej napisane jest że TVL ma koncesje na nadawanie mux L7 do 31 grudnia 2020r. i musi nadawać program Odra Lubin(teraz jak się nie mylę TV Regionalna). Napisane jest w niej również że programy TV nadawane w tym mux nie mogą mieć mniejszego bitrate niż 1/8 przepływności całego multipleksu 

 

To wychodzi na to że nadawcą TV Regionalnej jest Pressmedial a nadawcą mux L7 jest TVL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...