Skocz do zawartości

MUX L7 (TVL)


Mr.Chiquita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...

Do multipleksu l-7 dołączył kanał Tele 5 w jakości SD! Multipleks l-7 jest drugim w Polsce multipleksem z tym kanałem.

Bitrate kanału Tele 5:
Obraz: 3,21 mb/s - 3,43 mb/s 
Średnia 3,31 mb/s
Dźwięk: 361 kb/s - 390 kb/s
Średnia 375,5 kb/s
Bitrate kanału TV Regionalna:
Obraz: 2,36 mb/s - 2,53 mb/s
Średnia 2,44 mb/s
Dźwięk: 234 kb/s - 249 kb/s
Średnia 241,5 kb/s
Pomiar zrobiony za pomocą tunera Not Only TV deluxe i programu progdvb dnia 17 lipca 2016r.

 

Teraz czekamy na kanały HD albo jakieś muzyczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do multipleksu l-7 dołączył kanał Tele 5 w jakości SD! Multipleks l-7 jest drugim w Polsce multipleksem z tym kanałem.

Bitrate kanału Tele 5:

Obraz: 3,21 mb/s - 3,43 mb/s 

Średnia 3,31 mb/s

Dźwięk: 361 kb/s - 390 kb/s

Średnia 375,5 kb/s

Bitrate kanału TV Regionalna:

Obraz: 2,36 mb/s - 2,53 mb/s

Średnia 2,44 mb/s

Dźwięk: 234 kb/s - 249 kb/s

Średnia 241,5 kb/s

Pomiar zrobiony za pomocą tunera Not Only TV deluxe i programu progdvb dnia 17 lipca 2016r.

 

Teraz czekamy na kanały HD albo jakieś muzyczne :-)

 

Tele 5 dołączył w tym tygodniu, gdyż w poprzedni weekend robiłem skanowanie w Lubinie i wyszukiwało tylko TV Regionalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 dołączył w tym tygodniu, gdyż w poprzedni weekend robiłem skanowanie w Lubinie i wyszukiwało tylko TV Regionalną.

Tak,dołączył w tym tygodniu (chyba wczoraj). Na bieżąco oglądam TV Regionalną i dopiero wczoraj zauważyłem tele 5 ale mógł się pojawić troche wcześniej.

I dodaje mapę zasięgu mux l-7

Ulotka-TV-Regionalna.jpg?dc679f

Edytowane przez codizwierzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam informację potwierdzoną, że stacja zadebiutowała w piątek 15/07/2016. 

 

Do Ciebie mam natomiast prośbę, iż sprzęt nawalił i nie zapisał mi paru danych.

Napisz jakie parametry mają stacje TV Regionalna oraz Tele 5, chodzi mi o numer LCN / SID oraz jak masz możliwość to również PID Video / Audio / PCR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5

PID video: 1592

PID audio: 1593

PID audio 2: 1594 (z tej ścieżki nic nie słychać przynajmniej u mnie) 

PID PCR: 1592

SID: 79

LCN: 58

TV Regionalna

PID video: 1092

PID audio: 1093

PID PCR: 1092

SID: 42

LCN: 27

Pomiar zrobiony za pomocą tunera Not Only TV deluxe i programu progdvb dnia 18 lipca 2016r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kanały jeszcze mogą wejść w skład tego multipleksu? Czy ten multipleks ma największy zasięg(oprócz muxu testowego TVS)? Z tego co czytałem to w Zielonej Górze jest zasięg, według map jeszcze sięga prawie do Wrocławia i myślę że w również Wałbrzychu jest sygnał.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 4 fun i Vox TV to są takie niepotrzebne zapychacze. Jedynie Stars TV to przydał by się.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale zasięg ten multipleks ma spory (użytkownik Daniel Kucharski odbiera w Zielonej Górze)może Stars TV zmieni zdanie, miejmy nadzieje.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...