Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że kanałami zainteresował się Cyfrowy Polsat - tyle udało się ustalić. Więcej informacji pojawi się być może dziś w serwisie SK... Jeszcze czekamy na pewne informacje na ten temat ;)

 

:o:o:o:o:o:o:o:o Cyfrowy Polsat się czymś zainteresował?! :o nie chce mi się wierzyć! Może się zainteresuje czymś z paczki MTV (marzenia ściętej głowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 marca w Polsce pojawi się nowy skandynawski kanał filmowy. Dystrybutorem TV1000 będzie zielonogórska firma Ostrowski, odpowiedzialna za rozwijanie zasięgu kanałów Viasat Explorer i Viasat History. Kanał pojawi się w Cyfrowym Polsacie.
TV1000 należy do szwedzkiej spółki Modern Times Group. W swoim ojczystym kraju można oglądać także sprofilowane wersje kanału, m.in. TV1000 Action, TV1000 Classic czy też TV1000 Family. Kanał ściśle powiązany jest z nadającymi już w języku polskim kanałami Viasat Explorer i Viasat History.

TV1000 zawita do oferty Cyfrowego Polsatu już 5 marca.

http://media2.pl/rss/media/19602-tv1000-od-marca-w-cyfrowym-polsacie.html

 

Super! Więc 5 marca zawita u nas (CP) TV1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg. SatKuriera trwają negocjacje z CP

 

Nieoficjalnie wiadomo, że 5 marca Viasat World Ltd. wraz z polskim dystrybutorem - firmą Ostrowski wprowadzą do naszego kraju kolejny kanał po Viasat Explorer i Viasat History. Będzie to filmowy TV1000 Balkan. Prawdopodobnie trzy kanały Viasat dołączą do jednej z platform - nieoficjalnie wiemy, że toczą się negocjacje z Cyfrowym Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przeglądam wikipedię i widzę w kanałach filmowych TV FilmBox i NonStop Kino HD i to w n :!: i napis wkrótce. To chyba nieprawda, bo nigdzie nie widzę potwierdzenia. Wiem, że Wiki to nie jest wiarygodne źródło adres:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_platformy_cyfrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz mówię, że N zgarnie. To jest pewne w 99 procentach.

 

Tak tylko wg. @Karola z M2.pl

Przytocze post:

No a ja wiem, że negocjacje co do TV1000 już się skończyły. Ważą się jedynie losy Viasatów w CP.

Więc raczej N nie będzie ich miec na 100%!

A ja tej osobie ufam... że tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ślepa kura w ziarno a wracając do tematu oby jednak w polsacie i/lub cyferce jeśli orbita ma rację to bede szczęśliwy ale coraz mniej wierze w te nieoficjalne bajki:( superstacjii nadal brak:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...