Skocz do zawartości

Wasze propozycje dot. filmów, seriali i filmów dokumentalnych


moqu'ai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle że ciekawy wątek, dla zagubionych w gąszczu kanałów co do wybrania, ciekawej pozycji do obejrzenia.

Proszę Was, o wpisanie na jakim kanale proponujecie coś ciekawego (łącznie z darmowym pakietem VOD od CP), o jakiej porze, z krótkim opisem polecanego przez Was programu.

Piszcie tylko o programach dostępnych z platformy CP i nc+. Dyskusja na temat zamieszczanych postów, ograniczona do minimum aby nie zaśmiecać wątku. Zapraszam chętnych na dzielenie się Swoimi propozycjami w TV.

Polecane przez Was programy, dobrze żeby były z wyprzedzeniem min. jednego dnia, na okres nie dłuższy niż na tydzień do przodu, za wyjątkiem "Premier".

 

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam spędzić późny wieczorny wieczór z TV Puls. O 22:50 jest serial ''Motyw'' (powtórka w środę o 23:30). Jest to serial kryminalny, w którym już na początku widzowie wiedzą kto zabił i kto będzie ofiarą, akcja nie dzieje się tez chronologicznie, są częste skoki w czasie. Mnie ten serial przypadł do gustu od 1 odcinka i zawsze chętnie go oglądam.

Po tym serialu jest powtórka kultowego serialu ''The Walking Dead 2'' (premiera w niedzielę 00:05). Jest to moim zdaniem i nie tylko moim najlepsza produkcja o zombie. Ja oglądając tego typu produkcje zwracam uwagę na jakość szwend, a tu i charakteryzacja, i zachowanie, i poruszanie się ich wygląda bardzo fajnie. Ja oglądałem oczywiście już tą serię w TVP 1 HD, ale z przyjemnością oglądam jeszcze raz.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwila, zobaczylem reklame dokumentu (z cyklu "Ewa Ewart poleca"), ktory bedzie dzis wyemitowany w TVN24 o 12:45 pt. "Kobiety których boi się państwo Islamskie" Szczególnie się boją tych żołnierek kurdyjskich, gdyż śmierć z rąk kobiety, zsyła mężczyzn do piekła. Dokument na czasie w obecnej sytuacji polityki światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy tego filmu, Ktos tu na forum o tym filmie wspominal, musze zobaczyc i przekonac sie, czy tego typu gatunek filmowy, jeszcze sie dobrze broni. HBO 20:10 "Strażnicy Galaktyki" SF 2014.


Polecam dokument w HBO2 http://program.ncplus.pl/material/terrorysci-w-galerii-handlowej-1Jutro o 22:00

W zasadzie, to juz dzis ;)

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w najblizszy poniedzialek 12.10, na kanale Polsat o 20:05 film pt. "Uprowadzona" Liam Neson w znakomitym filmie z wartka akcja, gdzie glowny bohater musi odbic corke, z rak bezwzglednych handlarzy zywym towarem z Albani czy Turcji (juz nie pamietam) , do domow publicznych lub dla bogatych szejkow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez, tego samego dnia na kanale FOX o 22:00 juz 6-ty seson "The Walking dead", powtorke "TWd" mozna ogladnac tego samego dnia o godz. 23:20 Serial ten pokazuje jak czlowiek musi sobie radzic w swiecie opanowanym przez zombie, ale czasem tez wrogo nastawionych ludzi. Czasami czlowieczenstwo wystawione jest na probe. Trzeba podejmowac trudne decyzje, psychologicznie byc twardym, nie zwariowac, żyć w grupie obcych sobie ludzi, itp

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam na jutro następujące filmy:

 

Fundacja (komediodramat, Polska 2006) - TVP Kultura, godz. 20:00

Goście 2 (komedia, Francja 1998) - TV 4 HD, godz. 16:30

Jeszcze nie wieczór (komediodramat, Polska 2008) - TVP 1 HD, godz. 0:20

Koralina i tajemnicze drzwi (animowany, USA 2009) - TVP 2 HD, godz. 1:15

Miasteczko Halloween (animowany, USA 1993) - Polsat HD, godz. 9:30

Mroczny Rycerz Powstaje (sensacyjny, USA/Wielka Brytania 2012) - TVN Fabuła HD, godz. 21:00

Nic śmiesznego (tragikomedia, Polska 1995) - Kino Polska, godz. 1:00

Nietykalni (komediodramat, Francja 2011) - TVP 2 HD, godz. 20:10

Oszukane (dramat obyczajowy, Polska 2013) - TVN HD, godz. 16:00

Quo Vadis (dramat historyczny, Polska 2001) - TV Puls HD, godz. 16:05

Skrzydlate świnie (dramat obyczajowy, Polska 2010) - TVP Kultura, godz. 0:20

Żółty szalik (dramat obyczajowy, Polska 2000) - Kino Polska, godz. 20:00

Życie Pi (dramat przygodowy, USA/Wielka Brytania/Tajwan 2012) - Polsat HD, godz. 20:05

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis polecam swietny thriller "Wolf Creek II" na Cinemax 2 o godz. 02:20 Film Australisjki ale produkcja wymiata, brutalny (cwiartowanie zwlok np.) swietne zdjecia. Psychopata torturuje i zabija ofiary w postaci zagranicznych turystow, chcacych zwiedzic krater na pustyni Australii. Mega polecam, dawno tak mocnego dobrego filmu z tego gatunku nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje na jutro:

 

Dom zły (kryminalny, Polska 2009) - Kino Polska, godz. 23:10

Fantastyczny Pan Lis (animowany, USA 2009) - TVP 2 HD, godz. 1:50

Pierwszy milion (dramat sensacyjny, Polska 2000) - Stopklatka TV HD, godz. 1:40

Sensacje XX wieku: Enigma (dokumentalny, Polska 2015) - TVP 1 HD, godz. 20:25

Szczęki 2 (thriller, USA 1978) - TV Puls HD, godz. 22:50

Tylko strach (dramat obyczajowy, Polska 1993) - TVP Kultura, godz. 14:10

Uwikłanie (kryminalny, Polska 2011) - TVP Kultura, godz. 20:20

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Propozycje filmowe na jutro:

 

A.I. Kosmiczna Inteligencja (TVN 7 HD, godz. 23:25)

Anioły i Demony (Polsat Film HD, godz. 18:10)

Annie (HBO HD, godz. 16:25)

Dziewiąta Kompania (TVN HD, godz. 22:10)

Gwiezdne Wojny: Część 6 - Powrót Jedi (TVN HD, godz. 11:35)

Miasto z morza (TVP1 HD, godz. 22:20)

Obietnica (CANAL+ Seriale HD, godz. 1:50)

Pani z przedszkola (CANAL+ Family HD, godz. 23:10)

Pieniądze to nie wszystko (CANAL+ HD, godz. 4:10)

Przerwana Lekcja Muzyki (Cinemax 2 HD, godz. 22:55)

Sara (CANAL+ Film HD, godz. 3:05)

Strażnicy Galaktyki (HBO HD, godz. 11:00)

Szansa (TVP2 HD, godz. 1:20)

Więzień Labiryntu (CANAL+ Seriale HD, godz. 16:40)

Wszystko w porządku (Ale Kino+ HD, godz. 21:55)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, ale myślę że z niezłą perełką do Was dotrę. Szykuje się na ten serial z wielkim apetytem :) Na ekran powraca mam nadzieje w wielkim stylu Ash, w serialu na podstawie słynnej kilkadziesiąt lat temu trylogii "Evil Dead", w serialu "Ash vs. Evil Dead" Premiera 05.03.16 http://www.cinemax.pl/series/ash-kontra-martwe-zlo-odc-1_-82447#nextonair

Myślę że przebije on "TWD" z Fox'a. Ps. Serial na Cinemax gatunkiem rzadko spotykanym, mianowicie komedia-horror :)

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, nie widziałem, ale polecam, może być ciekawe ;) Film na Cinemax http://program.ncplus.pl/material/wyrmwood-droga-do-zywych-trupow-2Oraz dokument na BBC Brit http://program.ncplus.pl/material/wewnatrz-klanu-2

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje propozycje na dzisiejszy wieczór:

 

Atlas Chmur (dramat SF, USA 2012 - Stopklatka TV, godz. 20:00)

Bejbi blues (dramat obyczajowy, Polska 2012 - TVP Kultura, godz, 23:35)

Bruce Wszechmogący (komedia, USA 2003 - Polsat, godz. 20:10)

E=MC2 (komedia sensacyjna, Polska 2002 - TVP1, godz. 22:20)

Enen (thriller, Polska 2009 - Polsat, godz. 1:00)

Fotograf (kryminalny, Polska 2014 - CANAL+ Film, godz. 23:35)

Gwiezdne Wojny: Część 4 - Nowa nadzieja (SF, USA 1977 - TVN Fabuła, godz. 23:15)

Mad Max (SF, Australia 1979 - TNT, godz. 2:25)

Masz na imię Justine (dramat obyczajowy, Polska/Luksemburg 2005 - TVP Kultura, godz. 1:30)

Mistyfikacja (dramat kryminalny, Polska 2010 - Kino Polska, godz. 21:55)

Nigdy więcej (thriller, USA 2002 - Polsat, godz. 22:20)

Papusza (dramat biograficzny, Polska 2013 - TVP Kultura, godz. 20:00)

Podwójne życie Weroniki (dramat psychologiczny, Polska/Francja/Norwegia 1991 - Kino Polska, godz. 20:00)

Psy (dramat sensacyjny, Polska 2002 - Stopklatka TV, godz. 23:45)

Sekretne życie Waltera Mitty (komedia obyczajowa, USA 2013 - Polsat Film, godz. 23:15)

Sprawa się rypła (komedia, Polska 1984 - TVP1, godz. 2:00)

Wasabi: Hubert zawodowiec (sensacyjny, Francja/Japonia 2001 - Filmbox, godz. 21:00)

Wojna Polsko-Ruska (dramat obyczajowy, Polska 2008 - Polsat Film, godz. 21:00)

Wtorek (komedia, Polska 2002 - CANAL+ Discovery, godz. 4:15)

Złoty Środek (komedia, Polska 2009 - TVP1, godz. 20:25)

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...