Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

WP wydawał się być najsłabszym kanałem w MUX8, a tymczasem jako jedyny z nich jeszcze nie zmienił chociaż częściowo właściciela, a do tego nadal rozwijana jest ramówka. Czyżby jego kondycja finansowa była na tyle stabilna, że nie potrzebuje inwestora, a może jest odwrotnie, tylko chętnych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy Telewizja WP przyciągnie widzów ''Uchem Prezesa''? - moim zdaniem to dobrze, że ''Ucho Prezesa'' w końcu się pojawi w jakiejkolwiek telewizji, jednak Telewizja WP wciąż nie przekroczyła 1% widowni (tak samo, jak pozostałe kanały MUX-8 ), nawet w CP nie są jeszcze dostępni.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare odcinki Ucha Prezesa dawno straciły na aktualności. Ten, kto chciał obejrzeć, zrobił to w internecie. Wątpię, aby w choćby najmniejszy sposób pozytywnie wpłynęło to na wyniki oglądalności stacji. Zwłaszcza, że niskie wyniki oglądalności całego MUX-8 wynikają niekoniecznie z zawartości programowych obecnych tam stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie nadają z polaryzacją poziomą, najczęściej nie trzeba. Sam odbieram na zwykłej siatce, jak większość osób, które znam (okolice Ostródy). Odbieram z Kisielic za Iławą oraz z Olsztyna, sygnał doskonały. Nic nie zmieniałem w instalacji antenowej. Gorzej z pewnością tam, gdzie nadają w polaryzacji pionowej, wówczas dalej od nadajnika na antenie ustawionej w polaryzacji poziomej rzeczywiście mogą być problemy.


Tak w ogóle zaobserwowałem, że przynajmniej tam, gdzie byłem świadkiem odbioru MUX-8 doskonale sobie radzą stare pordzewiałe siatki mające po 20 lat, a te nowe anteny nierzadko leżą i kwiczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świadomość, że pojawiły się rok temu nowe kanały. Mam antene dvb-t tzw. krokodyla ma z 4 lata i nie chcę jej zmieniać bo działa dobrze. Pasma vhf nie odbiera liczyłem, że kanały pojawia się na satelicie i tak się stało. Jednak zostały szybko zakodowane raz chyba zdążyłem nova tv zobaczyć. Spodziewałem się, że jak cała reszta kanałów dvb-t trafią do oferty smart hd ale tak się nie stało i pewnie już nie stanie. Jedyna zatem szansa na oglądanie tych programów to dodatkowa antena zwrotnica kabel godzina na dachu. Czy oferta programowa tych stacji jest tego warta? Dla mnie nie więc dalej czekam co pokaże tvp może to mnie przekona. Cały koszt tej rozbudowy instalacji zamknie się w 100 zł z pewnością. Nie mówcie proszę, że problemem tego mux8 jest brak wiedzy o jego istnieniu. Po prostu do jego odbioru trzeba "coś" zrobić tyle, że nie tylko ja uznaje, że dla tych czterech kanałów nie warto...

 

Sytuacje może uratować tylko tvp pod względem promocji i umieszczenia tam jakiegoś dobrego kanału chociaż ja w tvp sport nie wierze, a po za tym mam go w smart hd.

 

Telewizje wp można oglądać przez aplikacje wp pilot ale dla mnie to nic specjalnego tam nie ma.

 

Reasumując popularność tego mux wzrośnie wraz z wzrostem jakościowym oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...