Skocz do zawartości

Eleven w Orange TV


hed27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywowałem dzisiaj pakiet bogaty w Orange i miałem przyjemność oglądania transmisji Grand Derby w 4K. O ile jakość obrazu podczas samego meczu była świetna obraz rewelacja... to jakości dźwięku nie mogę powiedzieć nic dobrego... dwie ścieżki dźwiękowe ani jedna nie była w dolby digital nie mówiąc o dolby digital + nie było ścieżki audio bez komentarza z odgłosami stadionu.

Oprócz tego jakość treści które są up-scalowane jest bardzo przeciętna nie wiadomo czemu logo Eleven nieustannie drga a jakość jest gorsza niż na kanale Eleven Sports 1 HD.

Ostatnią kwestią jest brak HDR nie wiem czy jest to kwestia sygnału z Hiszpanii czy wina leży po stronie Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange jak zawsze nie ogarnięcia, Epic Drama też nie ma, za to Universal jest nadal na liście, nawet kanały CC, CCF czy Paramount powinny zostać wyłączone dla posiadaczy Comfort+, a nadal odblokowanie :D

NC+ coraz bardziej ingeruje w DTH Orange, nawet jak włączymy kanały C+ ( nie mamy ich wykupionych) to mamy plansze promocyjne z dekoderów nc+, oraz mamy aplikację pod nr 12, do zamawiania kanałów z oferty nc+ przez dekoder

@mrozio11

Oni pisali, że będzie E EXtra czyli ES3 obecnie, tyle, że w IPTV dołączyli go już po konferencji z Eleven, wraz z ES1 4K

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to dostałem pismo od nc+ przez Orange i pisali, że od 1 Stycznia włączą 4 Eleven. No ale na ten moment ciagle mam tylko dwa Eleveny na satelicie.

W Orange 1 stycznia nie będzie żadnych zmian... Jak już to może jutro... Ale dziś na pewno nikt nic nie włączy...

 

A tak przy okazji to Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pltaforma nc+ nie rozsyłała pism do abonentów Orange.

Na kopercie było logo nc+, dokładnej treści już nie pamiętam a pewnie już dawno zostało wyrzucone więc więcej o tym nie napisze. 

Pisałem o tym już wcześniej w innym temacie:

Orange nic nie pisało o kanale Epic Drama. Dostałem od nich pismo ale wysłane przez nc+, pisali tam, że od 1 Stycznia dojdzie właśnie Epic Drama i Eleven Sports 4 w zamian za Universal Channel. 

 

Orange wysyłało listy, gdzie kanał Universal Channel zostanie zastąpiony od 1 Stycznia kanałem AMC HD oraz Eleven Extra  :)

@mrozio11

Oni pisali, że będzie E EXtra czyli ES3 obecnie, tyle, że w IPTV dołączyli go już po konferencji z Eleven, wraz z ES1 4K

Dostałem dwa pisma, w jednym była mowa o ES3 (to od Orange, mam je na mailu) a w drugim o ES4 (od nc+)

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś dostałem list od NC+, gdzie wyjaśniali, że przejmują "Cyfrowy Dom" , który jest tam w umowie jako jakaś strona ( nie pamiętam dokładnie) i że w związku z tym nic nie zmienia sie w mojej umowie z NC+, bo umowa jest podpisna z NC+, Orange jest tylko pośrednikiem, tak więc jak posiadacze pakietów NC+ dostają korespondencję od nc+ to nie jest to nic dziwnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pltaforma nc+ nie rozsyłała pism do abonentów Orange.

 

Wysyłała - do tych którzy mieli TV od Orange, a pakiet dodatkowy od nc+ 

Natomiast co do Epic Drama i Eleven Sports 3 to bym powiedział że i 2-ego się nic nie ruszy, tylko dopiero 3-ego...

W piśmie Orange była mowa o Eleven Sports Extra czyli o obecnym Eleven Sports 3.

Co do Eleven Sports 4 to jeszcze nic nie było na ten temat, może przy okazji się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy 3 stycznia a nowego kanału eleven 3 jak nie było tak nie ma .

Zadzwoniłem na infolinię orange i po półgodzinnym odsyłaniu od jednego konsultanta do drugiego

- dowiedziałem się że eleven sport 3 jeszcze nie jest nadawany na satelicie .

I że się to zmieni w ciągu kilku dni ,

Na połączenie z infolinią orange straciłem 7,32 zł :!:

Czy można się od nich domagać jakieś rekompensaty za niesłusznie poniesiony koszt :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...