Skocz do zawartości

Eleven w Orange TV


hed27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jak to jest, że mali,lokalni operatorzy potrafią dołączyć nowe kanały,oferując przy tym pełne paczki premium w tym pakiet Eleven, podmieniać SD na HD.Tymczasem taki gracz na rynku przeznaczający miliony na reklamy z ogromną siecią dystrybucji kompromituje się...

To jakaś przypadłość Francuzów (tudzież nc+)?

Technologia 4K, światłowody a oferta jak stała tak nadal stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla małych operatorów to jedyny biznes, dla Orange jeden z wielu, a samo Orange sprawia wrażenie, że nikt tam tego nie ogarnia na bieżąco. Wymóg C+ istnieje ponieważ tak było na początku w nc+, z czasem to zniesiono, ale zanim ktoś w Orange się o tym dowie, to miną miesiące.

 

Ogólnie to można było odnieść wrażenie, że wersja satelitarna pójdzie w odstawkę, ale skoro zaczęli sprzedawać TV satelitarną bez Neostrady, to może wkrótce nastąpi jakieś doinwestowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawe czy Orange i Eleven Sport w ramach współpracy będą w stanie zaproponować jakość 4k w usłudze światłowodowej ;-).

 

Czy Orange nas pozytywnie zaskoczy w najbliższym czasie? Czyżby perspektywa odpływu klientów po usunięciu Universal Channel "obudziła" operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Orange i Eleven Sport w ramach współpracy będą w stanie zaproponować jakość 4k w usłudze światłowodowej :wink:.

 

Czy Orange nas pozytywnie zaskoczy w najbliższym czasie? Czyżby perspektywa odpływu klientów po usunięciu Universal Channel "obudziła" operatora?

 

Wydaje mi się, że coś jest na rzeczy, w innym przypadku po co na jutrzejszej konferencji dotyczącej rozrywki w 4K przedstawiciele Eleven ? 

Czy wie ktoś o której dzisiejsza konferencja ?

Edytowane przez junior_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem pismo od orange ;

piszą w nim że z końcem tego roku zlikwidują uniwersal channel hd ale w zamian za to dadzą eleven extra hd i jakiś filmowy amc hd w tej samej cenie co teraz . :locked:

Czyli powodu do rezygnacji raczej nie będzie :roll:

Ja mam pakiet extra+  , + canal+select od nc+

Na pewno nie będzie możliwości zakończenia umowy przed ; czasem ;? Może się mylę ale warto jeszcze raz przeczytać pisemko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony zwróciłem dziś uwagę, że mam odkodowany Eleven 3 (przy pakiecie optymalnym). Czy jest to otwarte okno, czy kanał jest już włączony na stałe ? 

 

PS: chciałem dziś włączyć pakiet bogaty z uwagi na Eleven 4k, ale zaskoczyła mnie Pani na infolinii bo pakiet bogaty nagle zaczął kosztować + 59 zł do rachunku, z przedłużeniem umowy na 24 mce :) Podziękowałem, jutro zadzwonię jeszcze raz, zobaczymy czy to był przypadek.

 

Edit: dziś w biurze orange okazało się, że wczorajsza rozmowa z konsultantem to nieporozumienie. Rozszerzyłem do pakietu Bogatego za 35 zł miesięcznie, bez przedłużania umowy.

Edytowane przez junior_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jak sprawdzić jaki jest bitrate. Rewelacji (edit: w zakresie bitrate) na pewno nie było, dla przykładu jak były zbliżenia na ławkę rezerwowych to piłkarze wyglądali doskonale i ostro, ale jednocześnie za nimi na czarnym tle było widać specyficzne "grudki" (takie jak na  Festival 4K - myślę, że wiadomo o co chodzi).

Edytowane przez junior_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu była lepsza niż na jakimkolwiek wcześniej przeze mnie oglądanym meczu w HD, więc myślę, że można napisać rewelacja.  Idealnie nie było na pewno, do jakości płyty BR4K jeszcze daleko. IMO 8/10. 
 
PS: dopiero zrozumiałem skąd Twoje pytanie. Zatem: Ogólne wrażenie dla mnie rewelacja. Technicznie jednak na pewno istnieje możliwość poprawy (stąd niefortunne wyrażenie "rewelacji nie było", w kontekście bitrate).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony zwróciłem dziś uwagę, że mam odkodowany Eleven 3 (przy pakiecie optymalnym). Czy jest to otwarte okno, czy kanał jest już włączony na stałe ? 

 

PS: chciałem dziś włączyć pakiet bogaty z uwagi na Eleven 4k, ale zaskoczyła mnie Pani na infolinii bo pakiet bogaty nagle zaczął kosztować + 59 zł do rachunku, z przedłużeniem umowy na 24 mce :) Podziękowałem, jutro zadzwonię jeszcze raz, zobaczymy czy to był przypadek.

 

Edit: dziś w biurze orange okazało się, że wczorajsza rozmowa z konsultantem to nieporozumienie. Rozszerzyłem do pakietu Bogatego za 35 zł miesięcznie, bez przedłużania umowy.

 

...bo za 59,90 PLN/mies. masz oprócz pakietu Bogatego dodatkowo paczkę HBO (i tą ofertę obecnie obszernie promują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu była lepsza niż na jakimkolwiek wcześniej przeze mnie oglądanym meczu w HD, więc myślę, że można napisać rewelacja.  Idealnie nie było na pewno, do jakości płyty BR4K jeszcze daleko. IMO 8/10. 

 

PS: dopiero zrozumiałem skąd Twoje pytanie. Zatem: Ogólne wrażenie dla mnie rewelacja. Technicznie jednak na pewno istnieje możliwość poprawy (stąd niefortunne wyrażenie "rewelacji nie było", w kontekście bitrate).

 

No i git wszystko w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...