Skocz do zawartości

Eleven w Orange TV


hed27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, zanim dołączą do podstawowego pakietu nawet jako opcja dodatkowa to się zejdzie o ile w ogóle. Ja natomiast, mam normalny pakiet od NC+ z paczką kanałów Canal+ więc myślałem że również będę miał te kanały, a tu się okazuje że nic bardziej mylnego. W takich momentach żałuję że nie brałem bezpośrednio od NC+ TV ale skusili mnie tym FunPackiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio byłem w Orange ponieważ kończy się umowa na neta i telefon, telewizja jeszcze pół roku (podstawowe kanały). Niebawem przeprowadzam się po ślubie i chciałbym telewizję z Canal+ i Eleven. W salonie powiedzieli mi, że nie mają Elevenu. Niestety mieszkam na wsi i vectra, upc, netia odpadają. Więc zostaje nc+ i orange. Sam już nie wiem na czym lepiej wyjdę. W orange mam telefon stacjonarny, komórkowy i internet więc to mnie trzyma. Nie rozumiem tylko tych pakietów. Orange TV i pakiet z nc+. Niby w tym Orange TV są Eleveny (w salonie mówili, że nie ma) ale jest zaznaczone, że niegwarantowane, czyli mogę je mieć lub nie? Teraz powiedzcie mi od czego zależy i czym się różnią te dwa pakiety, Orange TV i Pakiety nc+? U mnie jak pisałem wyżej w grę wchodzi tylko telewizja po kablu. Z tego co piszecie wyżej mam rozumieć, że muszę czekać jak Eleven wejdzie do pakietu z nc+? Ciekawe kiedy i czy w ogóle to nastąpi.

Edytowane przez Alexis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika Orange to wyższa szkoła jazdy.  Eleven mają tylko  Ci co podpiszą umowę na Nową Orange TV w technologii kablowej. Reszta abonentów nie dostępu do tego kanału i nie wiadomo kiedy będzie miała. 

Obecność Eleven na liście kanałów niegwarantowanych jest także mocno dziwna i niezrozumiała. Definicja mówi że w wypadku gdy nadawca (w tym wypadku Eleven) wycofa kanał z oferty to nie można rozwiązać umowy z operatorem (Orange) bez ponoszenia dodatkowych kosztów (np. kary umowne,ulgi itp.)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w kablowej to czemu w Orange powiedział, że nie mają tych kanałów? Byłem niecałe 2 tygodnie temu. Martwi mnie to "niegwarantowane". Od czego to zależy? Moja dziewczyna tak miała w umowie, a później tych kanałów nie było.

Może oni dbają, żeby państwo młodzi mieli czas na inne sprawy niż oglądanie telewizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...