Skocz do zawartości

Eleven w Orange TV


hed27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno będą takie materiały

 

4K BARCELONA VS CELTA -- Sat 02/12/2017 12:00:00 GMT.

4K ATHLETIC VS REAL MADRID -- Sat 02/12/2017 19:45:00 GMT.

4K REAL MADRID VS SEVILLA -- Sat 09/12/2017 15:15:00 GMT.

4K VILLARREAL VS BARCELONA -- Sun 10/12/2017 19:45:00 GMT.

 

4K BARCELONA VS DEPORTIVO -- Sun 17/12/2017 19:45:00 GMT.

 

4K REAL MADRID VS BARCELONA -- Sat 23/12/2017 12:00:00 GMT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno będą takie materiały

 

4K BARCELONA VS CELTA -- Sat 02/12/2017 12:00:00 GMT.

4K ATHLETIC VS REAL MADRID -- Sat 02/12/2017 19:45:00 GMT.

 

 

Te dwa w 4K na pewno nie były.

Od czasu jak Orange pochwaliło się 4K na Eleven ile spotkań zostało pokazanych w tej jakości ( prócz upscalowania)?

 

Ja widziałem jeden Real vs Mga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Już prawie troszkę żałowałem 4K (składam rezygnację). Jak widać, nie ma czego. Jakość Ultra HD, jak się przyjmie, prędzej, czy później zawita u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Eleven w sprawie rozpiski meczów w 4K, dam znać jak odpiszą. Orange odpisało mi, że to nie od nich zależy i że nie mają wiedzy jaki mecz będzie puszczany w 4K.

 

Dostałem odpowiedź od Eleven: "Witaj, to nie my ustalamy które mecze pokażemy w 4K. Takie kwestie ustala producent sygnału z kraju, w którym rozgrywane jest konkretne spotkanie.".

 

Ciekawy jestem jak będzie to wyglądało w praktyce. Kanał 4K to bardzo dobry kierunek, ale w mojej opinii żeby miał rację bytu to co najmniej 2 - 3 mecze w tygodniu powinny być w tej rozdzielczości transmitowane. Jeżeli ma być to jeden mecz w tygodniu - proponuję powielić pomysł z Canal + NOW i nie naciągać konsumentów na trik z 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witaj, to nie my ustalamy które mecze pokażemy w 4K. Takie kwestie ustala producent sygnału z kraju, w którym rozgrywane jest konkretne spotkanie.".

 

Pala Jana... to że nie ustalają to wiadomo, ale wiedzę zapewne posiadają ze sporym wyprzedzeniem. Jakoś C+ potrafi powiedzieć co pokaże w 4K...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda na to, ze tylko jeden mecz pokazali w natywnym 4K, chyba ,ze jednak coś

przeoczyłem :wink:

Podobnie sytuacja wygląda jak kiedyś  TVP1 HD na wyłączność w "n-ce". :grin:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja również do tej pory widziałem tylko jeden mecz 4k, a staram się chociaż na chwilę włączyć mecze Barcy, Realu i BM, żeby zobaczyć czy nadają w 4K. Wygląda na to, że 4K od Orange/Eleven to ściema marketingowa, kanał jest nadawany w skalowanym UHD i tyle, teorytycznie nie wprowadzają Klientów w błąd. Wydaje mi się, że mecz RM Malaga był w 4k w charakterze testowym, przed gran derbi. Ufam, że ten mecz będzie w 4K, jak nie to dla zasady wyłączę pakiet bogaty.

 

Daleki jestem od hejtowania, co widać w moich postach na forum (zdecydowanie więcej w nich pozytywów niż negatywów), ale powiem szczerze, że na Eleven 4K bardzo mocno się zawiodłem. C+ NOW póki co to jedyne pewne źródło sportu w 4K w TV.

Edytowane przez junior_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...