Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy soft dodaje obsługę kanałów multifeed (np.: Premiere Direkt), czy problem wyszukiwania BBC skorygowano jeszcze nie wiem - leje u nas potwornie i mam 1% jakości :lol:

 

W każdym razie z 10.847V wyszukują się cztery kanały (bez nazw, bo mam za słaby sygnał w tej chwili) i wygląda na to, że ostatni to właśnie BBC HD i działa (w szatkownicy rozpoznałem kawałek loga ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tyle tylko ze jestes w ogromnym bledzie,bo ten ferdek 8800 nie przysparza zadnych problemow.Zadnych zwiech,jest szybciutki,no i mozna nim sie pobawic w przeciwienstwie do konkurentow,ktorzy pomimo podobnej ceny zostali jednak daleko w tyle.

 

No może mały problemik by się znalazł w postaci restartów od czasu do czasu :)

 

Nie ma też napisów na HBO i HBO2.

Reszta się zgadza

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przymierzam sie do zakupu fergusona HD i interesuje mnie jak sobie radzi z modułem polsatu na kanałach nadawanych w simulcrypcie dla Cyfry i Polsatu, szczególnie, jeśli dany kanał będzie opłacany tylko w jednej platformie. Dokładnie chodzi mi o to czy sprawa wygląda tak jak w pozostałych fergusonach CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kanał będzie opłacany tylko w Cyfrowym Polsacie to wszystko będzie OK.

Sprawa się komplikuje jak będziesz miał opłacony kanał w Cyfrze a w CP nie to wtedy musisz wyciągnąć moduł CP aby go obejrzeć.

Czyli sprawa jak w starszych Ferdkach.

Dodam że jak się chce to można bo w tunerkach Golden Interstara i w Humaxie HDCI2000 ten mankament nie występuje.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kanał będzie opłacany tylko w Cyfrowym Polsacie to wszystko będzie OK.

Sprawa się komplikuje jak będziesz miał opłacony kanał w Cyfrze a w CP nie to wtedy musisz wyciągnąć moduł CP aby go obejrzeć.

Czyli sprawa jak w starszych Ferdkach.

Dodam że jak się chce to można bo w tunerkach Golden Interstara i w Humaxie HDCI2000 ten mankament nie występuje.

pzdr

A jak sprawa wyglada z tunerem Topfield TF7700-HSC ??? bo musze w końcu coś wybrać ferguson odpada. Zostaje albo Humax HDCI 2000 lub Topfield TF7700-HSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy naprawdę nikt nie ma fergusona 8800hd aby sprawdził u siebie i mi odpowiedział na to pytanie:

 

Czy u was też na canale+ sport hd po włączeniu napisów z teletextu (bo napisów dvb na c+hd nie ma) wyświetla się tylko druga linijka napisów bez pierwszej przez co gubi się połowa tekstu?

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

Powiem krótko, ferdek 8800HD jest super, tylko kilka razy dziennie się restartuje

Było tak, gdy miał fabryczny soft, jest tak samo przy najnowszym 1.01.2A

odbieram przez HDMI, jak włączyłem na Scart , było to samo

potrafi się nawet zawiesić podczas czuwania/stand-y/-na wyswietlaczu widać napis... loader ver.1.09, dalej się nie może uruchomić, bo widocznie dekoder musi być uruchomiony, więc najpierw wyłącznik z tyłu i uruchamiam..

 

Macie jakiś pomysł, zanim rozejrzę się za serwisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tv nie wyswietla jaka rozdzielczosc dostaje.To co napisalem wyswietlane jest z tunera,oczywiscie na ekranie tv.Sam tv nie udziela zadnych informacji na ten temat.

 

 

 

P.S.

Sytuacja jest taka,ze tv wyswietla rozdzielczosc,ale i tak zalezne jest to od tego,jak ustawie w dekoderze.Tam 3 mozliwosci i w zaleznosci,ktora wybieram to samo wyswietla telewizor...Tak wiec u mnie HDMI sam z siebie nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...