Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja tam się brakiem nowego pilota nie przejmuję. Jeśli te nowe okażą się lepsze to bez problemów będzie je można pewnie kupić w Telstarze, a już na pewno na giełdach elektronicznych.

No ja dzisiaj odbieram swojego Ferdka po naprawie od kuriera po awarii czytnika kart który rozpoznawał karty kiedy mu się chciało.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska pomożecie to pomóżcie!!

 

w MM jest ten tuner za 10*99 wiec jest około 100zł mniej niż na allegro

 

Ale nie w tym rzecz!! chciałbym sie dowiedzieć czy dało by sie przekonać polsat by sprzedał mi sam moduł i aby mi sparowali ze starą kartą co mam w tunerze e616!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wczoraj już się pojawił nowy soft o numerku 11011A na stronie producenta czyli http://www.ferguson.pl.

Działają już napisy na Canal+ i można przełączyć odbiornik tak, że na wyświetlaczu jest wyświetlana cała nazwa kanału bez numeru na liście.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W mojej satelitarnej karierze mialem kilka Ferdkow i niestety sa to bardzo slabe tunery jesli chodzi o ilosc zwiech i tracenie ustawien i powrot do fabrycznej konfiguracji. Chyba ten typ tak mial ma i bedzie mial:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa miałem kilka ferdków i wszystkoe do [beep] ... To dlaczego ciągle kupowałeś ferdki PawleU1981 ?? Jesteś zwykłym malkontentem - jak nie wiesz co to znaczy to sprawdź http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=malkontent

 

Prawda jest taka że HD fergusona na oczy nie widziałeś.

A na nowym sofcie działa wyśmienicie - potwierdzam bo nie mogę się nacieszyć z tego doskonałego sprzętu. Fakt były problemy z napisami na Canal+ ale team Fergusona jak zykle nas nie zawiódł.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej satelitarnej karierze mialem kilka Ferdkow i niestety sa to bardzo slabe tunery jesli chodzi o ilosc zwiech i tracenie ustawien i powrot do fabrycznej konfiguracji. Chyba ten typ tak mial ma i bedzie mial:(

 

Zastanawia mnie jedno: jeśli są to twoim zdaniem "bardzo slabe tunery" to po co kupowałeś kolejne?

Z drugiej strony czy masz świadomość że każdy nowy produkt nie jest idealny na samym początku - pewne rzeczy dopracowuje się po prostu z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potwierdzam słowa przedmówców Ferdek 8800 z nowym softem działa OK. i nie ma co się równać z HDCI2000 oczywiście na korzyść Ferdka.

A jak któryś kolega wyżej pisał że ma problemy z resetowaniem tunera po wyłączeniu go z tyłu to znak że jest to awaria pojedyńczego egzemplarza a nie wada wszystkich modeli tego typu.

Miałem wcześniej też inne Ferdki: 5018, 8018 i jeśli dobrało się do niego odpowiedni soft i wszystko skonfigurowało to potrafił działać bez żadnych zwiech no chyba że ktoś się bawi w edukację lub sharing.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem wcześniej też inne Ferdki: 5018, 8018 i jeśli dobrało się do niego odpowiedni soft i wszystko skonfigurowało to potrafił działać bez żadnych zwiech no chyba że ktoś się bawi w edukację lub sharing.

pzdr

 

I właśnie to jest kolejna zaleta Ferdka 8800. Można się bawić w edukację a nawet sharing przez net (z tego co widziałem na innym forum)... ale to już jest dla entuzjastów a nie tych co kupują i wychwalają humax'a 2000 ;> złośliwość>

 

pozdrawiam (nawet malkontenta z Wrocławia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Slabe w sensie tego mankamentu jakim jest reset i powracanie do ustawien fabrycznych, poza tym nie maja wiekszych wad. Najgorszym Ferdkiem byl 9000PVR. Ciagle przycinanie obrazu itd. Zrazil mnie i juz nie kupie wiecej Ferdka. A tak na marginesie mam Topfielda:), a Humka sprzedalem:) A pracownikiem Humaxa nigdy nie bylem i nie zamierzam, bo mam lepsza posadke. Sorki jesli kogos urazilem, ale chyba nie kazdy zrozumial co mialem na mysli :P A malkontentem moze i jestem bo jak wydaje na cos swoje pieniadze to ma to dzialac a nie przysparzac problemow, jesli ty masz inaczej to kupuj Ferdki kolego garret :wink: i walcz z nimi, by byly lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jesli jestem w bledzie to moja strata w takim razie:) i nikogo nie bede namawial do zmiany zdania w tej sprawie. Jestescie zadowoleni OK. Ja sie zawiodlem na Fergusonie i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ciebie rozzumiem bo np. jeśli trafisz na jakiś egzemplarz wadliwy danego producenta to rzedczywiście czasami pozostaje coś w rodzaju urazu.

Ja np. mam taki do nagrywarek Philipsa i nigdy nikomu nie doradzę takowej kupić.

Ale można też powiedzieć że zawiodłem się na Humaxie HDCI2000 bo za tą cenę to sprzęt powinien być bardziej dopracowany.

Mam nadzieję że jeszcze się to zmieni i w końcu pojawią się np. te zapowiadane dyski po USB ale to trochę nie na temat.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...