Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam obecnie soft 11.09.8f chciałbym wgrać soft 11.32.3f proszę o podpowiedz czy muszę zastosować czyścik by wgrać ten nowy soft ? Czy jak urzyje czyścika i pojawią się literki ffffff to moge od razu wgrać nowy soft ? czy najpierw trzeba wgrać soft producenta i dopiero soft 11.32.3f ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wypuszczony soft to ten: 1.32.4F, a producenta 1.32.4A. Do działania na 8800 EPG musisz mieć moduł, bo sama karta w czytniku nie będzie działać i wtedy trzeba cofnąć datę, a co za tym idzie brak EPG. Działąjące karty w czytnikach i poprawne EPG można uzyskać dzięki Hivion, ale to już na 8900. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko - zakupiłem używany dekoder Ferguson HF 8800HD i żeby mi szła karta Cyfry+ to muszę podobno cofnąć datę , bo bez tego pokazuje Brak audio i video . Mam pytanie jakie jest hasło fabryczne do tego dekodera aby wejść w zmiany ustawień daty ? I jeszcze jedno - do czytnika uniwersalnego kartę Cyfry+ należy włożyć chipem do góry czy w dół ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam od trzech dni ten dekoder i mam taki problem - jak włączę wyszukiwanie kanałów to nie wgrywa mi wogóle kanałów HD z transpordera 11411 polaryzacja pozioma z Cyfry+ czyli np. Domo HD, Kuchnia HD, Planete HD, Ale Kino HD. Z czym może być problem ? Jak to zrobić żeby mieć te kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anteną i konwerterem problem już 3 tygodnie temu rozwiązałem gdy na innym ori dekoderze z cyfry nie chodziły mi kanały z transpordera 11411 pol. H. Obecnie antenę i kąt konwertera mam idealnie ustawiony ( sygnał 98%) gdyż niedawno miałem taki problem w drugim dekoderze z Cyfry Philips PVR i odkąd zmieniłem kąt konwertera siła sygnału jest idealna. U mnie poprostu jest problem z listą nie wczytuje kanałów

Co może być powodem, że dekoder Ferguson HF8800HD po wykonaniu automatycznego skanowania nie znajduje i nie wczytuje na listę niektórych kanałów z Cyfry+ np. Foxlife, Nae Geo Wild, Domo+HD, Foxlife, Kuchnia+HD, Planete+HD, AleKino HD , Minimini HD ? Nie ma znaczenia czy skanuję automatycznie czy ręcznie ustawiając konkretny transporder np. 11411 polaryzacja H - cały czas brak tych kanałów. Moja wersja softu to 1,32,4A . Dziwne jest to, że gdy nacisnę na pilocie przycisk Fav/Sat i z opcji "wszystkie" przejdę na opcję "cyfra+cd" to tam jest kanał Foxlife, a we wszystkich go nie ma. Jednak nie da sę go przenieść do zakładki "wszystkie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czasem warto przywrócić ustawienia fabryczne i od nowa zeskanować satelity, te tunerki mają tendencję do zaśmiecania pamięci i niestabilnego działania po wgrywaniu list z plików, najlepiej działa jak sam zeskanujesz satelity ręcznie na tych transponderach które cię interesują, zrobisz listę i zapiszesz ją sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi po zeskanowaniu satelity wgrało te brakujące programy. Robiłem błąd bo skanowałem satelitę z cofniętą datą na 2010 rok tak aby dekoder czytał kartę Cyfry. Zrobiłem skanowanie satelity z aktualną datą, a po ułożeniu listy kanałów cofnąłem datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...