Skocz do zawartości

Rozwiazanie umowy Neostrada TP


MZKS1929
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tomus76 - może miałeś koniec umowy akurat...... albo na czas nieokreślony....

 

A ja też nie narzekam (kiedyś było też głośno że zwolniła na śląsku też to odczułem trochę ale po 2-3 tyg wróciło do normy)

 

Jak by się dało to bym poszedł do kogoś kto mi da 6Mbps bo TP za zmiane z 1Mbps na 6Mbps chce mnie pozbawić promocji ale jakośc jest świetna w przeciwieństwie do dialogu gdzie kolega ma ciągle problemy z jakimiś atakami na porty które mu zapychają router a Dialog ma jego skargi w nosie... Już nie mówiąc o opóźnieniach ja mam 17-18 on poniżej 20 nie zchodzi....

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, umowa kończy mi się 26 marca 2008. Tak też pisze na panelu Neo (panel.neostrada.pl).

W opcji przedłużania umowy na panelu pisze, że nowa, przedłużona umowa zaczęła by obowiązywać od 1 lutego 2008.

Dla mnie to trochę dziwne, bo wydaje mi się, że nowa umowa zaczyna obowiązywać od końca starej, a tu tak wyskoczyli od nowego okresu rozliczeniowego.

W dodatku od kilku tygodni wydzwaniają konsultanci (zawsze ten sam...), czy chcę przedłużyć umowę.

 

 

Czy ktoś coś mi powie chociaż? :)

Na nowa predkosc przy podpisaniu juz nowej umowy chyba moga cie przelaczyc szybciej pozatym niewiem czy oferta TP szczegolnie w miastach gdzie mozna wybierac pomiedzy operatorami jest najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Czy przy zrywaniu pracownik TP nie informował o karze i jej wysokości ? Skoro sama wybrałaś taką opcje to nie możesz mieć do nikogo pretensji. Wszyscy operatorzy stosują tego typu kary umowne. albo umowa z promocja i kara w przypadku zerwania albo trzeba płacić wielokrotnie więcej niż inni.

Nie rozumiem sensu zrywania takich umów, ja już wolałbym płacić a nie korzystać. jakie były powody zerwania umowy? przeprowadzka, czy może zbyt niska prędkość lub jakość usługi w stosunku do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wcześniej niż 30 dni (liczy się data otrzymania korespondencji przez TP S.A.), nawet lepiej. Wysyłać należy na adres Telekomunikacja Polska S.A., ul. Bażantów 35, 40-668 Katowice, z tego co wiem nie można w salonie. Radziłbym wysłać za potwierdzeniem odbioru, zawsze jest dowód kiedy zostało wysłane i kiedy odebrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba u większości operatorów jest okres 10 dni na wypowiedzenie umowy ? Po tym okresie raczej ciężko coś wynegocjować, dlatego też wydaje mi się , że jednak korzystna opcja jest internet na próbę. Przynajmniej można przeanalizować wszystkie "za" i "przeciw". Przede mną też niebawem koniec umowy z obecnym dostawca, przeglądałam juz oferty, ale chyba wiekszość jest na łączy Tp, tyle tylko , że ceny i promocje inne. Możecie coś polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Możesz, podpisujesz aneks do umowy na 12 lub 24 miesiące. Z tego co czytałem taka możliwość jest do końca października. Później już trzeba będzie wybrać wyższą opcję netu (np: migracja z 1Mb na 2Mb)

 

Można zrobić to od 11 Października do końca roku. (jeśli zostajemy przy tej samej prędkości)

Od nowego roku można będzie migrować tylko na wyższą prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje, istnieje również możliwość zawieszenia linii.

A ja pozwolę sobie jeszcze nawiązać do tej możliwości testowania łącza w TP.

Wyczytałem nie dawno na stronie operatora, że można wziąć na próbę ( 3 miesiące) również pakiety telewizyjne.

To jest jakaś nowość, czy to było już wcześniej możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszenia linii jest tak możliwość sam z tego korzystam i płacę aż/tylko 20 zł. Telefon można zawiesić na ilość miesięcy np: 1, 2, 3 czy 6. Zawieszenie można dokonać w punkcie tp i trzeba pisać odpowiednie podanie o zawieszenie lub podobno tez telefonicznie można. Najlepiej zrobić pod koniec miesiąca ok 20. Później jest możliwość dalszego przedłużenia zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak.

A co do Twojego pytania bogdan425.

To wydaje mi się warto przedłużać umowę teraz, nie czekać z tym dłużej.

Po ostatnich obniżkach Neo, Neo z TV, czy wprowadzonych wcześniejszych promocjach w stylu: pakietów TV ( do pół roku za darmo, TV na życzenie), czy to nawet ostatnio " promocji studenckiej", ceny usług internetowych, telewizyjnych Tepsy znacznie spadły i stały się jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku, niż to miało miejsce wcześniej. I sądzę, że to przez jakiś dłuższy czas teraz się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie nie będzie możłiwe. Zmienia się nazwa firmy ale na umowie bedzie nadal TP, TP oficjalnie sie skończy jak już wszystkim się umowy pokończą. Zbyt wiele by mieli do stracenia.

Czyli, nie będzie naeksy i nadal operatorem dla obecnych będzie TP a po zakończeniu umowy już Orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...