Skocz do zawartości

ETV (Edusat)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna stacja. Jakieś [beep] wykłady, jeśli bachory krzyczą w domu i chcecie, by usnęły, polecam. ;]

Widać po Twoim poście, jaki poziom prezentujesz. Stacja jest bardzo ciekawa i potrzebna. Jedne studia mam za sobą, więc w domu kształcę się z Edusatem. To jest kanał dla ludzi rozumnych, a nie homo rmfmaxxxus czy homo eskus.

 

Potencjał spory, przynajmniej w grupie docelowej czyli pośród studentów. Jednak wykonanie ma banalne

To prawda. Swego czasu robili programy we współpracy z ministerstwami. Jest także emitowana seria dofinansowana z UE. Tym kierunkiem poziom różnorodności się podwyższył. Edukacyjność to nie tylko wykłady. To także inne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się trochę pośmiać

Jak na każdym wykładzie. Zawsze pojawia się coś powodującego uśmiech. Np. wczoraj prof. dr hab. Tadeusz Kamiński mówił o kaszance.

Edusat traktuję jako bezpłatną uczelnię w domu. Polecam serię "Przestrzeń wokół nas". Doskonały program o cywilizacji współczesnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja też czasami oglądam ten kanał, aby się trochę pouczyć, może trochę pośmiać czy ogólnie dowiedzieć się czegoś ciekawego. Tylko wykonanie mnie odstrasza, bo w przeciwnym razie to być może byłby to jeden z moich ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Od godz. 20:00 na tym kanale jest czarny ekran tylko z oznakowaniem wiekowym i logo. Aktualnie nadal tak jest jak było. Pewnie to tylko dzisiaj tak jest, chociaż jak zerknąłem o 17:00 to była normalna emisja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Peter Parker

Edusat służy do zamiejscowych wykładów, w filiach WSSE. Jeszcze do niedawna filia była w moim mieście. Wykłady były transmitowane poprzez kanał Edusat, a na egzaminy studenci jeździli do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich serdecznie , jestem po raz pierwszy na forum. Czy za Waszą pomocą można przesłać uwagi do Edusat? Jeśli ktoś z nich to czyta to -prośba o specyfikowanie informacji dotyczących języka angielskiego . W programie podają tylko "j. angielski" a emitują raz semestr I innym razenm semestr IIIi nie można zaplanować oglądania interesującego nas obszaru!!!! Taki sobie groch z kapustą- czy niem tam kogoś kto "...lubi porządek i ład..." jak by ważne było ,że są ale jak to juz nie ważne. Dlaczego? Przecież bylejakość nie jest zaletą...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Bardziej mnie interesuje, jakie treści dany program emituje niż jego logo, ale muszę przyznać że nowe logo kanału Edusat wyjątkowo mi się podoba. Moim zdaniem jest jednym z najładniejszych wśród polskich kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...