Skocz do zawartości

Nowe forum SAT Kurier (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tracert10 edytował ostatni post w wątku i niepotrzebnie jest data edycji, której na starym forum nie było. Panel szybkiej odpowiedzi jest niepotrzebnie wyświetlany zawsze i zajmuje niepotrzbnie miejsce, a przecież rozwijany w razie potrzeby byłby bardziej poręczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zniknęła opcja przejścia do ostatniego czytanego postu w danym temacie no chyba że nie potrafie tego znaleźć.

 

Edit: jeśli raz wejdzie się w dany temat to następne nowe już pamięta natomiast stanu ze starego forum już nie.

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że są pewne minusy nowego skryptu

a) Już na przekroczonym limicie pewnie strona się nie będzie szybciej ładować

B) Avatar mi trochę dziwnie wyśrodkowało i przycięło

c) Nie ma opcji "Zobacz swoje posty", która ułatwiała sprawdzenie odpowiedzi na moje wiadomości.

d) jak widać wyżej trzeba pokombinować z kodami emotikon, bo przy pisaniu zwykłej rozpiski może się emotikona pojawić :-P

 

Ale muszę pochwalić za Archiwum SB. :-D Tego brakuje na wielu forach.

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że opcja 'Wyświetl nową zawartość' wyświetla zawsze tylko posty od ostatniej wizyty, nawet jak (domyślnie) zaznaczone mam 'Nieczytana zawartość' a nie 'Nowe posty od ostatniej wizyty'. Czy tak powinno być? Bardziej odpowiadała mi forma ze starego forum gdzie mogłem zobaczyć nieprzeczytane posty np. z przed tygodnia nawet jeśli liguję się codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracert10 edytował ostatni post w wątku i niepotrzebnie jest data edycji, której na starym forum nie było. Panel szybkiej odpowiedzi jest niepotrzebnie wyświetlany zawsze i zajmuje niepotrzbnie miejsce, a przecież rozwijany w razie potrzeby byłby bardziej poręczny.

 

Też to zauważyłem i uważam że jest to zbędne! Często po opublikowaniu posta robi się jakieś drobne korekty, poprawia literówki. I dopóki nie będzie kolejnej odpowiedzi w wątku nie ma chyba potrzeby aby była wyświetlana informacja o korekcie?! Proponuję więc wrócić do starego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe forum jest dosyć ładne, ale bardziej stonowane barwy mają koledzy na radiopolsce - jak dla mnie ;). Jest jedna wada związana z shoutboxem, a konkretnie komunikat: 'Twoja nieaktywność trwała 10 minut, dlatego też wyłączyliśmy shoutbox.
Aby przywrócić odświeżanie wpisów, kliknij na poniższy przycisk Wróciłem'

Poza tym nie jest źle, ocena całkowita to 8/10 ;)

Edytowane przez Szymon9904
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem i uważam że jest to zbędne! Często po opublikowaniu posta robi się jakieś drobne korekty, poprawia literówki. I dopóki nie będzie kolejnej odpowiedzi w wątku nie ma chyba potrzeby aby była wyświetlana informacja o korekcie?! Proponuję więc wrócić do starego!

Mi właśnie to odpowiada, ponieważ 2 lub 3 strony napisane będzie w przeciągu kilku godzin i ktoś edytuje jakieś obelgi itp.

Mam podobnie na forum motoryzacyjnym będąc moderatorem, byli agenci co zmienili na głupoty.

Edytowane przez Dariusz1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "proponuję wrócić do starego" odnosiło oczywiście tylko do tego co pisałem, a nie całego forum. Na ocenę przyjdzie czas później. A co do mojej uwagi to powtórzę: moim zdaniem adnotacja o edycji, tak jak to było na starym forum, powinna być tylko w przypadku korekty posta po pojawieniu się posta innego użytkownika w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kolega wyżej. Jak się pisało post to była swoboda, bo po dodaniu zawsze była chwila, żeby spokojnie post w wątku edytować i dopieścić. Ni chyba że akurat ktoś wskoczył przed nami z wpisem. Sam nieraz poprawiałem kilka razy, bo gdzieś tam było o zamiast ó czy z zamiast ż. Teraz każda edycja jest niepotrzebnie wyświetlana, a nikomu nie jest potrzebne info ile razy ostatni post poprawiono.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...