Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jak widać ankieta się właśnie zaczęła od twojego posta zostałeś doceniony w odpowiedni sposób ale co tam przecież ci się to podoba;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za pozostawieniem + i -.Bo kto na to zwraca uwagę?Zabawa dla dzieci i nic więcej lub zgadzanie się z poglądami innej osoby.Sam dostawałem nie raz - gdy np. przedstawiałem ofertę operatora i pisałem prawdę.Gdy to potwierdziły inne osoby osoba która mi dała tego - nie nie miała nic do dodania.Najzabawniejsze to było to jak ktoś pisał że nie rozumie tego co piszę ale - i tak dała a inni pisali że mam rację.Bardziej na wiarygodność osoby i tak świadczy staż na forum i ilość postów a nie jakieś + czy -.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, odpalam zatem ankietę: https://forum.satkurier.pl/topic/14280-funkcja-reputacji-na-forum-plusy-i-minusy/

 

Proszę tam głosować i tam kontynuować dyskusję dotyczącą plusowania/minusowania, tu już nie ma sensu ciągnąć tematu, wiadomo że każdy ma jakieś swoje zdanie, można byłoby pisać bez końca ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja na forum, żeby po otrzymaniu wiadomości wyskakiwał jakiś komunikat po pierwszym logowaniu na forum po otrzymaniu wiadomości?

Bo jakoś nie mam nawyku żeby patrzeć na skrzynkę, a pare wiadomości odpisałem w zasadzie po fakcie.

Edytowane przez MartinFC
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie... ja też tego nie widzę, a przez chwilę mi się wydawało że to było na tej liście. Więc mam tutaj pytanie do admina: czy czasem nie jest tak, że jeżeli nowy post pojawia się w temacie, który jest zamykany tuż po publikacji tegoż posta, to on się nie pojawia na liście ostatnich wpisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy jest możliwość takiego ustawienia powiadomień, abym dostał tylko jedno, dopóki znów nie odwiedzę obserwowanego tematu? Opcja powszechna na innych forach. W tej chwili jeżeli od  mojej wizyty było w międzyczasie np. 10 odpowiedzi, dostaję 10 maili. Próbowałem przestawiać w Opcjach powiadomień z "natychmiastowe" na "offline" - bez rezultatu. Swoją drogą nie bardzo rozumiem jak interpretować owe "offline".

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emirates - wyjaśniam w wątku ankiet czemu zostało to wyłączone. Ilość problemów i naruszeń wynikających z systemu reputacji okazała się zbyt duża (rejestrowanie multikont, wykłócanie się niektórych na PW lub na forum publicznym za minusy, minusowanie odwetowe, a nie za faktyczną treść itp.) Zamiast pomocnego narzędzia wyszła z tego totalna patologia, do której dodatkowo nieustannie trzeba było dokładać pracy reagując na zgłoszenia i skargi.

 

@Peterownys - testuję wewnętrznie coś takiego, na razie efekty są średnie, ale zobaczy się...

 

@Stanley99 - znany błąd, można zmienić na raz dziennie, ale wtedy przychodzą tylko zbiorcze powiadomienia, pracuję nad poprawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to nie rozwiąże problemu nabijaczy reputacji, którzy działali na dwa sposoby:

- albo dogadywali się przez PW i wzajemnie sobie plusowali posty,

- albo rejestrowali dodatkowe konta.

 

Generalnie żeby system reputacji działał dobrze - wszyscy użytkownicy muszą z niego odpowiedzialnie korzystać. U nas grupa mająca z tym problem była zbyt duża, w lutym co kilka dni były skargi w tej sprawie.

Sam pomysł był super, ale tu nie wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...