Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Dariusz1980 - zrobione, ale nie 30, tylko 15. 30 testowałem, ale zajmuje to za dużo miejsca (zbyt długie), co mija się z celem (to ma być szybki podgląd na nowe rzeczy, a nie powód do przewijania forum ileś kilometrów ;) )

Dziękuję.

Teraz sprawdzę zaraz w telefonie i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi chodzi o to, żeby można było na przykład dodać taką funkcję w liście użytkowników, żeby się układała pod względem ilości punktów reputacji. A sprawdzenie samemu listy i zrobienie takiego rankingu przy prawie 1600 stronach listy użytkowników byłoby bardzo czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnych użytkowników nie ma aż tak dużo, więc ktoś z wolnym czasem mógłby to zrobić, Reputacja obecnie raczkuje, z tego co zaobserwowałem są tacy co dają same minusy, to stawia taki ranking pod dużym znakiem zapytania (nad jego sensem), TWA też jest co zamazuje faktyczne osiągnięcia, mając fanów można w mig nazbierać dużo + .

Edytowane przez irek6311
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ograniczenie w takiej ilości jak teraz możliwości dawania plusów i minusów nie jest najlepsze, ponieważ gdy kogoś nie ma na forum przez 3,4 dni i przegląda dużo postów na raz w wielu wątkach to brakuje mu już ilości plusów i minusów. Gdy ktoś jest często to limity wystarczają, ale gdy ktoś czasami zajrzy nie codziennie to ma zbyt ograniczone możliwości.

Niech zwiększy się ta pula o parę ''+'' i ''-''.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ilość + i - na razie chcę, aby została na tym poziomie do końca roku, wtedy chcę ocenić efekty od wprowadzenia tej koncepcji, natomiast klasyfikacja to lepiej nie, ogólnie najlepiej jakby nie było żadnych statystyk i klasyfikacji (ale na dole jakieś już są - domyślnie w skrypcie), bo dość szybko fajne pomysły zamieniają się w wyścig o złote kalesony :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisałem o tym w wątku problemów, powinienem tu dać ;) Na razie są bez czapeczek, bo do nowych nie mam takich wersji, a starych nie chcę wrzucać (nie pasują do tego stylu). Spróbuję do tego siąść i posklejać nowe emotki z czapeczkami sam, ale nie jestem zbyt dobry w grafice (z zachowaniem jakości i małego rozmiaru grafik). Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy daloby ustawic (za pomoca ciastka itp.) zapamietywanie formatu wyswietlania strony na urzadzeniach mobilnych?

Chodzi mi o to, ze jak wchodze na forum z komorki, tabletu to wyswietla mi sie wersja mobilna bo tak mam domyslnie ustawiona przegladarke. Niestety nie podoba mi sie taki format, wole wersje pelna. Teraz jest tak, ze przy kazdym wejsciu musze sie przelaczac na dole strony. Jest to niewygodne (tapatalka nie uzywam i nie zamierzam). Daloby rade ustawic to tak, aby format wyswietlania strony bylby zapamietywany? To samo dotyczy strony glownej Satkuriera.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...