Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Myślę, że propozycja warta rozważenia, widzę zastosowanie dla tabel w kilku przypadkach. Ale trzeba nieco poczekać, bo nie chcę już za bardzo inwestować czasu w obecny skrypt - jak zapowiadałem już wcześniej musimy się przesiąść na coś innego, badam możliwości. Będę miał na uwadze temat tabel, zobaczymy.
 
Na razie na potrzeby poradzenia sobie, jeśli potrzeba wykazu z ustalonym porządkiem, to można skorzystać z BBCode code i sztucznie wyrównać sobie w edytorze, np. tak:

-----------------------------------------------
|  Kolumna 1  |     Kolumna 2     | Kolumna 3 |
|---------------------------------------------|
| Wiersz 1    | Wiersz 1          | Wiersz 1  |
|---------------------------------------------|
| Wiersz 2    | Wiersz 2          | Wiersz 2  |
-----------------------------------------------

Może nie wygląda najpiękniej, ale za to czcionka ma stałą szerokość, więc trzyma się wymiarów. Docelowo pomyślę o czymś normalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie. Zakończyło się życie IPB w linii 3.x. Wersja 4.x różni się znacznie, nie wiem czy akurat postawimy na IPB, bo ma trochę wad... Jako że wsparcie starego IPB się skończyło - coś musimy zrobić, nie ma wyboru. Testuję wewnętrznie różne rozwiązania i ma to wysoki priorytet, chciałbym to zrobić jak najszybciej, ale bez wnikania w szczegóły są inne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland

Proszę :) Używa się wpisując

:polskaflaga:
:polskaflaga:

Ale ostrzegam, że po planowanej zmianie skryptu może się wysypać, więc proszę nie przesadzać i nie spamować bezmyślnie, żeby później nie było poprawiania w wielu miejscach :P Flagę trzeba szanować i używać w ważnych momentach :)

 

Emoji pewnie będą, uwzględnię przy sprawdzaniu, chociaż to nie jest kluczowa sprawa, więc ich obecność lub nieobecność nie będzie decydować, są inne istotniejsze sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co proszę z góry o uwzględnienie proponowanej przeze mnie flagi także w nowym skrypcie mimo że w emoji jest skrypt z flagą. Gdyby ktoś potrzebował to można wgrać jeszcze mniejszą wersje polskiej flagi która to wygląda tak: Poland.gif

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to dla większego porządku można by było całkowicie wyłączyć emotikonki na rzecz tylko emoji. I oczywiście dla wygody można na podobnej zasadzie jak teraz wstawić przy pisaniu posta kilka przykładowych wybranych przez admina emoji.
Obecne emotki w postach zdefiniować jako odpowiadające im emoji i byłoby wszystko ze sobą spójne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko źe trzeba byłoby szukać po stronach kodów do emoji, no chyba że dany kod obecnych Emotikon odpowiadałby danym emojia. Resztę można byłoby wgrać ręcznie ze stron.

 

Nie. Działoby w ten sam sposób jak teraz, od strony użytkownika nie byłoby żadnej różnicy w użytkowaniu w stosunku do tego co mamy obecnie. Uśmieszki do wyboru, po kliknięciu są w poście. Kto chce coś ponad to, wstawia własne emoji z klawiatury systemowej lub po skopiowaniu z sieci. Oczywiście pisanie ;):-) itd. też by owocowało obrazkiem.

W zasadzie to nawet technicznie nie jest trudne do wprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tymczasem mam pewne pytanie odnośnie nowego działu na forum z programami typu show. Otóż co w takim razie będzie z tematami o Eurowizji i Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, które to obecnie są w dziale muzycznym? Ciekawi mnie to czy zostają one na swoim miejscu, czy zostaną one przesunięte w nowe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśliłem nad rozbiciem zbyt dużego tematu o Eurowizji na trzy części, ale pewnie byście na to nie poszli. Plaoowałem bowiem wydzielić osobne tematy dla Krajowych Eliminacji i Junior Eurowizji. Zostawiam więc ten pomysł pod waszą ocenę :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sporą liczbę postów w temacie Eurowizji, śmiem twierdzić że jakieś zainteresowanie jest. To jest jakby co tylko pomysł, samowolki w tej kwestii nie będę robił, gdyż chciałbym to bardziej omówić a nie wykonywać.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśliłem nad rozbiciem zbyt dużego tematu o Eurowizji na trzy części, ale pewnie byście na to nie poszli. Plaoowałem bowiem wydzielić osobne tematy dla Krajowych Eliminacji i Junior Eurowizji. Zostawiam więc ten pomysł pod waszą ocenę :)

Ja jestem przeciw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, czy ten temat był tu poruszany, ale może dałoby się dodać opcję "Cytuj selektywnie"? 

Edytowane przez jaszek
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...