Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo źle, ostatnimi czasy, działa wersja mobilna Forum. Mianowicie, gdy wybieram dany wątek, to zamiast niego ładuje mi się zupełnie inny temat. Po za tym, cały czas nie ma opcji zgłoszenia postu w wersji na telefony.

Może niedokładnie wybierasz miejsce dotyku palcem, mi się czasem tak trafia i otwiera się sąsiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja chciałbym zaproponować aby ikona danego tematu prezentowała określający temat piktogram zamiast avataru założyciela, np Logo stacji , której dotyczy wątek, ikona koła zębatego w wątku związanym z organizacja forum itp.

Myślę, że to pozytywnie wpłynęło by na wizualną stronę forum oraz ulepszyło szukanie danego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na razie nie ma takich planów, IPB 4 nie budzi mojej sympatii. Forum przy dobreprogramy.pl uciekło niedawno właśnie z IPB 4. Moje wewnętrzne testy (bo robiłem aktualizację na próbę i to kilka razy do różnych wersji na przestrzeni dwóch lat - jestem na bieżąco, a forum ma stale opłacone aktualizacje za moje prywatne pieniądze) także dały niezadowalające efekty. Są inne plany, bo z IPB 3 musimy zrezygnować (koniec wsparcia), ale na razie blokują to inne problemy, niezależne od redakcji. Coś zostanie zrobione w najbliższym czasie - jak tylko to będzie możliwe. Na razie jesteśmy zablokowani, ale to jeden z aktualnie bardziej priorytetowych tematów. Przed ostateczną decyzją IPB 4 dostanie jeszcze jedną, ostatnią szansę i zbadam migrację wewnętrznie, ale jak będę niezadowolony z efektów, to zmigrujemy na inne rozwiązanie.

 

Będę informował na ten temat w stosownym momencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Było już o tym kiedyś dyskutowane na forum i wszystko zostało już wyjaśnione. Nie będę się powtarzał. Sygnaturki na forum zostają w niezmienionej formie.

Poza tym, przy każdym poście na forum jest przycisk "X" przy sygnaturce (całkowicie z prawej strony) pozwalający na ukrywanie sygnaturki danego Użytkownika, jeśli ta komuś zwyczajnie przeszkadza.

Moja sygnaturka jak najbardziej spełnia "forumowe" warunki. Nie chcesz jej oglądać? W porządku, nie masz do tego przymusu. Po prostu kliknij "X" przy niej i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był swego czasu już poruszany na forum. Zapadła decyzja, że sygnaturki i ich dopuszczalne wymiary pozostają bez zmian.

I prawidłowo! :) Po to są te podpisy, żeby każdy wiedział jaki pakiet (i ewentualnie sprzęt) ma dany użytkownik i dzięki temu w niektórych wątkach tu na forum (głównie w tych o przedłużaniu umowy) nie trzeba pisać co się ma, bo każdy to widzi. :) Dlatego te nasze sygnaturki są jak najbardziej potrzebne. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z kolegą @SatExpert! :)

Te sygnaturki na naszym forum, zawierające informacje o posiadanym sprzęcie, pakiecie TV itp. to nie jest żadne chwa.lenie się, tylko po prostu jest to po to, aby "ułatwiało nam życie" na forum w określonych sytuacjach, np. tych, o których wyżej wspomniał @SatExpert. :)

Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, przy każdym poście na forum jest przycisk "X" przy sygnaturce (całkowicie z prawej strony) pozwalający na ukrywanie sygnaturki danego Użytkownika, jeśli ta komuś zwyczajnie przeszkadza.

Dzięki za cenną radę. Jestem tu od wielu lat i nie zauważyłem tego "X".

Teraz to wygląda o wiele lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...